Vítejte na PHP Fusion Czech

PHP-Fusion je webová aplikace psaná v PHP využívající MySQL. Jde o redakční systém s AGPL licenci psaný Nickem Jonesem a jeho developerským týmem. První verze tohoto redakčního systému vyšla v roce 2003 a aktuální stabilní verze je verze 7.02.07. V současné době má PHP-Fusion okolo 20 podpor v různých jazycích. Můžete do něj instalovat různá rozšíření a měnit vzhledy.

Stáhnout aktuální verzi: 7.02.07 [Česky]

Poslední články

Počet článků: 32

Online

silicondoll01:43:16
wude 1 den
James96 2 dny
matze 2 dny
lindsayrobin 4 dny
Počet uživatelů 2140

PHP Fusion v7.01 RC2

dejvoch | V PHP-Fusion | Přečíst vše | 9 Komentářů | 4668x Přečteno | Tisk
Ahoj všichni, po usilovném pracování, testování, vychytávání chyb, vydáváme PHP-Fusion v7.01 Release Candidate 2. Tento balíček je určen pouze pro lidi, kteří chtějí pomoci s vychytáváním posledních chyb, před vydáním PHP-Fusion v7.01 final. Tento balíček se budeme snažit vydat co nejdříve a vzhledem k tomu, že všichni očekávají právě konečný výsledek, testování by mělo trvat maximálně 2 týdny. Pro bezpečnost Vašeho webu, nepoužívejte tento balíček jako aktualizaci vlastních webů, za případné aktualizace nesete zodpovědnost právě Vy. (Není hotový ani český překlad). Stručný seznam novinek v PHP-Fusion v7.01 RC2: - Podpora Session při přihlašování uživatele - Aktualizace řízení uživatelských účtů (dočasný ban s důvodem, anonymizování účtů, zrušení účtů uživatelem…) - Tři úrovně administrátorů (Majitel, Hlavní administrátor, Administrátor) - Go.php, soubor, který přesměrovává z přidaných web odkazů - Nastavení SMTP portu v administraci - Uživatelský avatar má automatickou velikost - Do klasické navigace byla přidaná podpora BB kódů - Vlastní obrázky k novinkám - Administrace stahování obsahuje formulář pro nahrání souboru - Vlastní stránky jsou nyní vylepšené v administraci, pohodlné vyhledávání vlastních stránek - Černá listina obsahuje jméno „admin“, přidané informace o banu, časové razítko. - Komentáře a hodnocení lze nyní zapínat / vypínat hromadně v administraci - a mnoho dalších Novinka byla převzatá a přeložená z Anglické oficální podpory PHP-Fusion

Restartování podpory

Xer0 | V PHP-Fusion Czech | Přečíst vše | 14 Komentářů | 3709x Přečteno | Tisk

Podpora se restartovala protože byla kompletně nefunkční. Prosíme aby jste se znovu zaregistrovali. Během tohoto měsíce se to zde bude upravovat takže kdo si počká ten se dočká! Určitě se můžete těšit na různá články/návody apod...

Partneři

Apartmány Praha nabízí - levné ubytování v Praze v okolí Karlova mostu. Klimatizace do bytu a klimatizace LG. Automobily Suzuki a Suzuki SX4. Tvorba webu a SEO. Doprava, přeprava, spedice. Nákladní auta a inzerce tahačů. Zastavení exekuce nemovitosti.
Rozvod online, pohřební služby, nebankovní půjčky pro každého. Levné taxi v Brně ušetří peníze. Drink and drive taxi Brno.