Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Blog

Chce novinářka Slonková aférou Čapí hnízdo spustit další 17. listopad?

Jan PravdaJan Pravda Přidáno před 1 rokem
Chce novinářka Slonková aférou Čapí hnízdo spustit další 17. listopad? (aktualizováno) Novinářka Sabina Slonková spustila v úterý 13. listopadu 2018, pouhé 4 dny před magickým datem s osmičkou na konci letopočtu, pokračování aféry Čapí hnízdo. Přestože Babiše nepovažuji za slušného podnikatele, poslušně štěkající hlídačce demokracie nevěřím upřímnou snahu najít pravdu v aféře Čapí hnízdo.Investikativní novinář je pro svého zaměstnavatele hodně drahý zaměstnanec. Pracuje několik měsíců na relativně malé sérii článků a přitom bere nadprůměrný plat v novinářské branži, na který vydělává reklama zobrazovaná v článku. Pokud majitel média porovná příjem z reklamy investikativce s průměrným novinářem, který napíše za měsíc dvacítku článků s obvyklou čteností, tak nadprůměrně honorovaný investikativec je z ekonomického pohledu ztrátový. Nedělejme si iluze, že čeští oligarchové vlastní názorotvorné média jen proto, aby mohli občanům poskytnout prestižní a kvalitní zpravodajství. Peníze jsou až na prvním místě.Krátká historická odbočka do druhé světové války, Aby Hitler a nacistické vedení uvěřilo falešné informaci o místě vylodění spojenců v roce 1944 ve Francii, poskytovali Angličané nacistům za cenu vlastních velkých ztrát pravdivé vojenské informace. Získali tím pověst spolehlivého zdroje.Bohužel podobně fungují média. Oligarchové vlastnící média sledují vlastní obchodní a tudíž i politické zájmy. Proto tolerují ztrátové investikativce, kteří umožňují vytvoření pověsti spolehlivého informačního zdroje jen proto, aby ve vhodnou chvíli spustili uvěřitelnou kampaň na něčí objednávku.Dotačních podvodů, které se podobají kauze Čapí hnízdo, jsou v ČR desítky, možná stovky. Všechny jsou podle s velmi podobných, "úředně legálních" procedur. Média upozorňují pouze na jeden případ spojený s nenáviděným politikem - oligarchou.Podle mě Sabina Slonková udělala "odhalení" na něčí objednávku či za trpěné tolerance oligarchů stojícími za názorotvorným Seznamem. Na náhody a magická data už nevěřím. Přestože Babiše považuji za křiváka, kterému nefandím, spuštění boje za pravdu v kauze Čapí hnízdo čtyři dny před magickým datem považuji za zpravodajskou hru, která má způsobit další 17. listopad. Doufám, že Češi prohlédnou, že jsou zneužiti v mocenském boji těmi, co se neštítí zneužít magické datum. Únos syna premiéra z prvního manželství do zahraničí je konspirace, do které by nešel ani ruský Sputnik. Mimochodem, Seznamem proběhla dnes také informace o nehodě ex ministra vnitra Chovance.Samotnou kapitolou je etika práce novinářky, která nepokrytě porušila zákon na ochranu osobních informací a natáčela bez vědomí duševně postiženého syna Babiše. Zajímavý náror na to napsala advokátka Klára Samková na oligarchou Valentou vlastněném portálu Parlamentní listy v článku Zavřít! Ale ne Babiše. Klára Samková rozrazila dveře v kauze Čapí hnízdo, zcela proti proudu . Názor si udělejte sami.PS. Novináři už dávno nejsou hlídající psi demokracie, ale jen poslušně (ne)štěkající psi.
Oficiální česká podpora pro PHP-Fusion
Jan Pravda 13.11.2018 23:26 1,373 1 komentář 0 z celkových 0 hodnocení Tisk

1 komentář

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Kvido
    Slonková je známá nedotaženými články-jobovkami, proto ji také z několika redakci zřejmě vyhodili.

    Podle švýcarského práva je protizákonné nahrát soukromou konverzaci, pokud s tím všichni účastníci nesouhlasí. Na základě článku 179 švýcarského trestního zákoníku, Průser a skok do tepláku si zřejmě způsobila, že s kolegou Kubíkem Babišovi ml. neřekli, že je natáčen kamerou zabudovanou v brýlích. Jak by asi Babiš ml. reagoval, kdyby na něj namířili videokameru s osvětlením a sdělili mu, že vše co řekne, bude použito proti jeho otci a použito i proti němu samotnému. Bylo by celkem zajímavé za Babišem ml. zajet a ukázat mu co svou výpovědí způsobil svému otci a jestli opravdu si uvědomoval co rozhovorem s tzv. investigativními prospěchářskými pisálky, odstartuje.
    - 14.11.2018 16:15

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
RSS, v rozbalovací páse vlevo
v PHP-Fusion 9
278 12 Kvido
07-12-2019 10:41
Galéria-watermark-prklad
v PHP-Fusion 9
202 6 Balin50
29-11-2019 18:28
RSS panel na stránky
v PHP-Fusion 9
222 14 Balin50
26-11-2019 18:08
ALT u obrázků v Novinky a Blog
v Administrace obsahu
388 6 RobiNN
16-11-2019 12:21
Fórum
v Administrace nastavení
1093 10 Balin50
11-11-2019 08:42
Formátovanie textu
v Administrace obsahu
353 4 Balin50
10-11-2019 10:19
Sitemap generátor
v Administrace systému
289 5 Balin50
10-11-2019 09:58