PHP-Fusion
PHP-Fusion je lehký open source redakční systém (CMS) napsaný v PHP. PHP-Fusion využívá databázi MySQL na ukládání obsahu vašich stránek a obsahuje jednoduchý, ale komplexní a kompletní administrativní systém na správu vašich stránek. PHP-Fusion obsahuje nejběžnější funkce, které byste očekávali v mnoha dalších CMS systémech.
Icon Aktuální verze: 9.0 - 27.4. 2017
Stáhnout
Language Překlad
Stáhnout
Blog

Čtvrtý TV duel; nervózní Drahoš a Zeman vítěz voleb

KvidoKvido Přidáno před 25 dny
Čtvrtý TV duel; nervózní Drahoš a Zeman vítěz voleb Čtvrtý televizní duel a druhý (zároveň poslední společný) obou kandidátů na prezidenta, se konal včera večer ve dvoraně Rudolfína před kamerami České televize. Jiří Drahoš byl znatelně nervózní a agresivní vůči svému soupeři prezidentovi Miloši Zemanovi. Moderátorka Witovská odvedla profesionální výkon, překvapila nestranným vedením dialogu, za což ji prezident Zeman veřejně pochválil.

V předešlém společném duelu se Zemanem na TV Prima byl Jiří Drahoš slabý, nepřipravený, zoufalý, bezradný až tragický. V posledním TV duelu na ČT v Rudolfínu jako by si to uvědomil. Avšak to bylo opět přes hranu - byl nervózní, křečovitý, útočnější, ale zato více argumentoval. Střílel ovšem od boku, mnohdy nepřesně argumentoval.

Miloš Zeman byl v TV Duelu v Rudolfínu naprosto klidný, v pohodě, jen místy v tváři "zkameněl", to když Drahoš argumentaci postavil na "svých přáních" a vracel se několik desítek let do historie politiky. Pan Drahoš tak zřejmě v druhém kole prezidentských voleb přijde o stovky svých voličů, protože svým vystoupením až odpuzoval. Takto by se adept na prezidenta neměl chovat.

V čem se Drahoš ztrapnil a Zeman ho utřel:

Původně jsem chtěl sportovním skóre vyčíslit výsledek soupeření Zeman - Drahoš. Nakonec jsem od toho upustil. Uvádím pouze tři závažné nepravdy pana Drahoše:
DRAHOŠ SE V NĚMECKU HLÁSÍ K PŘÍJÍMÁNÍ MIGRANTŮ! ALE ČECHŮM TVRDÍ OPAK!
Kandidát na prezidenta České republiky Jiří Drahoš přesvědčuje placenými inzeráty v mediích, že není pro nucené příjímání imigrantů, ale již neříká českým voličům, že je pro dobrovolné přijímání imigrantů do České republiky! (Foto Screenshot / FAZ)
Z jeho manipulací ho usvědčuje německý deník FAZ, který zveřejnil jeho prohlášení určené pro Němce, že je pro příjímání imigrantů do ČR!
http://tadesco.cz/drahos-se-nemeckem-tisku-hrde-hlasi-k-prijimani-migrantu-cechum-tvrdi-opak/.
Bohužel, shora uvedený článek z 24.01.2018 byl ze serveru Franfurte Allgemaine - FAZ (faz.net) odstraněno. Zůstal tam zatím nejaktualnější článek:
http://www.faz.net/aktuell/politik/thema/tschechien

A další Drahošův paskvil:
Okamura na Twitteru napsal: Zeman dělí společnost, protože je prezidentem dolních deseti milionů", řekl Jiří Drahoš v duelu na ČT. Kéž by to byla pravda a dolních deset milionů nedalo hlas elitářskému člověku Jiřímu Drahošovi, který odpírá referendum, tedy právo občanům vládnout své vlastní zemi.

A trapas Drahoše do třetice:
Prezident Zeman v duelu mj. také řekl, že radikalizace se objevuje také u českých muslimů. Což Drahoš nesl nelibě. Neví snad, že: Policie obvinila z terorismu a přímé účasti v teroristické organizaci tři Čechy. Je mezi nimi bývalý pražský imám, jeho bratr a švagrová. Bratra muslimského duchovního a jeho ženu policisté viní z toho, že vycestovali do Sýrie, kde se účastnili bojů v sesterské teroristické organizaci Al-Káidy. Imám jim podle obvinění pomáhal. Tedy chabé znalosti prof Drahoše.

Aktualizováno 27.01.2018


Miloš Zeman porazil Jiřího Drahoše v druhém kole prezidentské volby ve většině krajů České republiky, slabší výsledek než soupeř měl jen v Praze, Středočeském kraji, Libereckém kraji a Královéhradeckém kraji. Zeman ve volbách získal 51,36 proceta hlasů, volilo ho o zhruba 150 tisíc lidí víc než jeho soupeře.

Po volební kampani. zaměřené na otázku zdvořilosti v politice a na místo České republiky v Evropě. se voliči rozhodli přidržet prezidenta Miloše Zemana, napsal dnes americký list The New York Times (NYT). Podle deníku se voliči přidrželi i jeho populismu, který se často vyznačoval svou sžíravostí a cejchováním, což vedlo k nelibosti vůči muslimským přistěhovalcům a narušoval vztah země k jeho spojencům na Západě.

V našich článcích a komentářích na phpfusion.cz bylo po celou dobu kampaně zřejmé, že věříme ve vítězství Miloše Zemana v těchto prezidentských volbách. Naše předpovědi se vyplnily.

Autor: Vícha Květoslav (Kvido)
Kvido 26.01.2018 07:02 629 0 komentářů Tisk

0 komentářů

Zanechat komentář

Host
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
HomePage error
v PHP - Fusion 9.1
361 12 infoadmin
17-02-2018 13:10
Tweet
v Administrace obsahu
368 6 Kvido
14-02-2018 14:22
administrators.php ERROR
v Bugy a chyby
1028 5 cechycen
13-02-2018 09:44
Video - radenie
v Administrace obsahu
282 5 infoadmin
09-02-2018 06:21
SitemapGenerator.php
v Administrace systému
380 2 Balin50
07-02-2018 18:39
Theme Bootstrap
v PHP - Fusion 9.1
376 2 RobiNN
07-02-2018 16:52
Kategorie
Blog - Archiv
Autoři
Přihlásit se
Ještě nejste členem? Klikněte zde zaregistrovat se.

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Ubytování v apartmánech v Praze

SMS zdarma do všesch sítí