Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad CZ/SK
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

PHP programátor -> Theme tvorba

Poslední aktualizace před 2 měsíci
Sheepa
Ahoj,
doufám, že jsem tu na to našel adekvátní téma, protože jsem se stále rozmýšlel, zda sem, neb se jedná o theme, či do pomoci, opravdu nevím. Kdyžtak mne moderátoři prosím nelynčujte... Mrkající
O co tedy jde? Moje firma by potřebovala vytvořit na míru 2 themesy na tomto super CMS v jeho úplně poslední verzi. Jde o to, že tento CMS má přesně to, co potřebujeme do základu, následně to chceme teprve rozvíjet dále. Já jsem bohužel jen grafik a kolega, který to měl původně dělat, je zaseknutý na hodně dlouho, protože nám nedávno přistála jiná, docela akutní práce. Hledáme tedy zájemce, který by rád dočasně pracoval pro jednu trhnlou společnost, dělající PC hry a další aktivity, a pomohl nám realizoval 2 šablony, které bychom si nakreslili na web. Máme dokonce jednu profi Bootstrap, kterou bychom na to potřebovali "nasoukat" a lehce poměnit Usmívající se . Grafiku uděláme od A do Z.

Říkal jsem si tedy, že než tento inzerát vypustím na různá fora, tak by bylo záhodno začít přímo u zdroje CMS, kde by se mohl pohybovat nějaký jedinec, který by si chtěl vydělat a ještě tím pomoci nám vytrhnout trn z paty, neb jsem nečekal, že kolegu nebudu moci teď použít.

Pokud by dotyčný/ná měl i po dokončení práce zájem, je možné se domluvit na dlouhodobější spolupráci. Srandy i práce je u nás stále dost, ale tohle nás aktuálně pálí nejvíce.
Klidně napište zde na forum, mně do zpráv, či pokud upřednostňujete více live komunikaci, tak mohu poskytnout i náš Discord, kde je mne možné najít.
( https://discord.g... )

Děkuji za pozornost, přeji pěkný den a PHP Fusion zdar!
CoolLíbí se mi to
RobiNN
Na oficiálnom UK Discorde myslím, že si pripojený, hore v zozname členov si ma nájdi a pošli mi DM. Nejaké presnejšie info a ten návrh ktorý chceš. Ak to bude niečo čo nebude časovo náročné tak nemám problém.
Sheepa
Ano, jsem tam.. Děkuji za echo, jsem nečekal, že by se někdo ozval tak rychle. Usmívající se

Večer, jak budu u PC, tak napíši DM tam a hodíme řeč. Díky
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: RobiNN, Sheepa
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Farby uživateľov
v PHP-Fusion 9
100 0 xi3eat2
11-07-2019 20:16
upload vaccsich suborov
v Obecná diskuse
1130 4 rum
11-07-2019 07:45
Feedback