PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Aktualizace na novou verzi

Poslední aktualizace před 6 měsíci
M
Dobrý den,
dozvěděl jsem se, že vyšla nová verze tohoto systému a rád bych ji využil také na své webové stránce www.pokemon-seria... Jedná se zejména o bezpečnostní aktualizaci, se systémem v této době již spíše nepracuji. Chtěl bych však, aby stránka zůstala alespoň pro veřejnost k dispozici a neshromažďovaly se zde spamy apod. Nejsem však nějaký programátor a nejsem si jistý, zda aktualizaci zvládnu sám. Přece jenom, současná verze instalovaná na stránce je v7.00.07. Byl by schopen mi někdo s aktualizací pomoci nebo případně za nějakou finanční částku provést? Základní instalaci bych možná zvládl (podle návodu uveřejněného zde na webu), ale předpokládám, že poté se vyrojí spousta problémů, které budou souviset s už tak poměrně zastaralou verzí, kterou mám na webu nainstalovanou.

Děkuji Vám za případnou pomoc a odpověď,
s pozdravem
Michael
Kvido
Zdravím!
Pozor, zařadil jsi do sekce 9.0.3, která je právě v závěru vývoje. Avšak nelze ji použít k upgrade, nebo čisté instalace, jak zde již bylo sděleno. Máš zřejmě na mysli přechod na verzi 7.0. - Stable, či chceš raději počkat?

Já jsem zkoušel zde migraci ze 7.00.7 na 9.0. - Stable, ale má to ještě nějaké mouchy, Musí se předtím dopsat nějaké kódy, není to jistota, jen pro vývojáře ano. Proto bych zatím nedporučoval tedy upgrade této řady.

Uvidíme, zda nám k tomu něco sděli vývojář PHP - Fusion RobiNN, ale obávám se, že teď, když finušují s dokončením 9.0.3 asi ztěží.
M
Děkuji za připomínku. Myslel jsem aktualizaci na nejnovější verzi, v tom případě zřejmě na verzi 9.0. Pokud verze 9.0.3 ještě není oficiálně k dispozici. Ale je pro mě důležité, aby verze mého webu byla alespoň z té bezpečnostní stránky aktualizovaná a mohl jsem využívat některé další funkce.
Kvido
Rozumím. Rozhodně Ti bude stačit 9.0. - Stable. Také my na této verzi nyní jedeme. Pravě aktualizuji návod na upgrade ze sedmičky na tuto 9.0. Je tam nutné dodržet některé základní věci, které zvládne i méně zkušený uživatel. Hlavnjě musí být provedena inovace - Aktualizace od 7.01.xx do 7.02.07. To v tvém případě asi nebude nutné. Až zveřejníme dnes k tomu článek, podívám se ještě na článek Aktualizace ze 7.02.07 na 9.0, zda je tam vše OK. Upraven bude do dneška odpoledne. Takže, z něj bys mohl vycházet. Ale počkej na úpravy tohotro článku. Úvod jsem již dnes upravil...
M
Dobře, počkám si tedy na návod a pak to vyzkouším. Každopádně tedy nemusím aktualizovat z mé verze v7.00.07 na 7.02.07, ale přímo na 9.0?
Kvido
Aj, aj, přehlédl jsem, že máš tu starou verzi 7.00.07.
Tak to potom budeš muset provést tzv inovaci aktualizace ze 7.01 na 7.02.07.
Článek o tom připravuji, snažím se to napsat co nejsrozumitelněji jako postup. Pak napiš třeba co tam není jasné, pomůže to i dalším zde.
M
Dobre. Takze prvni provedu upgrade na verzi 7.01, pak na 7.02.07 a pak na 9.0. Jen se chci zeptat, v adminkstraci mi kamarad dodelaval nektere tridy, budou stale k dispozici, stejne jako vsechny clanky, i s aktualizovanou verzi php fusion?
Kvido
Ano, postup začne tou inovací 7.01 atd.
Pokud Ti to prováděl v administraci třídy kolega v PHP, tak by se to mělo standardně zobrazit.
Nechceš ale počkat do zítřka (neděle). Od rána budu zkoušet tu inovaci na domácím localhostu a podle toho, jak mně to vyjde Ti pak sdělím.
M
Dobře, díky :-) Každopádně. Četl jsem si článek a je mi trošku nejasné, zda se jedná o inovaci z 7.01.xx do 7.02.07 nebo verze 7.00.xx. Mluví se tam o záloze verze 7.00.00 a nadpis je inovace 7.01.xx do 7.02.07.
Kvido
Budu opravovat text v tom článku Inovace, fakt, není to tak jednoduché a musím to ještě ověřit, přečti si to tam.

Sloučené 22.06.2018 05:20:
Ještě bych dodal, že v poslední době se hlásí několik členů, že mají zastaralou verzi 7.00.00 a chtějí přejít alespoň na 9.0-Stabel. Je to průšvih, zaspali, jelikož verze se musí aktualizovat v řadě za sebou, žádnou nelze přeskočit! Návod jsem dal v článku urychlené inovace od verze 7.01. Já ověřují, jak to lze udělat, ale sám mám problémy, tak buďte trpěliví s tou inovací, jestli to vůbec půjde...
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse:Kvido, Mike1
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Zdielanie novinky na FB
v PHP-Fusion 9.0.3
124 6 Balin50
07-12-2018 17:27
XML Sitemap pro video
v Infuze, panely, vzhledy
531 15 zizub
02-12-2018 22:29
Novinky - posunutie pripnut...
v PHP-Fusion 9.0.3
67 1 RobiNN
02-12-2018 19:05
FormatFactory
v Pomoc
127 2 Kvido
01-12-2018 10:18
Administrácia
v PHP-Fusion 9.0.3
345 11 Balin50
13-11-2018 14:40
9.00.04
v Obecná diskuse
344 4 RobiNN
27-10-2018 12:55
Novinky - video
v Administrace obsahu
485 8 Kvido
18-10-2018 16:17
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
RobiNN
před 10 dny
mimir na tieto veci je tu fórum...
M
před 11 dny
PHP 9.0 jak aktivovat registrovaného uživatele ?
C
před 22 dny
ahoj
Nejčtenější novinky
Žádné novinky
Žádné novinky
Žádné novinky