PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Nezobrazují obrázky [Vyřešeno]

Poslední aktualizace před 25 dny
E
Zdravím,
po delší době jsem se zase dostal k webům a PHP Fusion 7. Klasicky jsem to nahrál do FTP, zkontroloval CHMOD a šel na základní nastavení webu. Po odklikání registrace atp jsem si všiml, že se nezobrazuje v levém horním rohu logo PHP Fusionu, jako vždycky předtím. Mávnul jsem nad tím rukou a nahrál svoji tvému. Začal jsem nastavovat web a zjistil jsem, že se mi nezobrazují žádné obrázky. Ani bannery, ani ikonka smajlíků pod shoutboxem, ani jiné ikony včetně těch na foru atd.. Prostě nic. Tak jsem tam vrátil původní themu, kde to také nefunuguje. Nevíte, čím by to mohlo být? Díky všem za radu. Usměj se
Kvido
Může to být verzí PHP. Máš to pod OS Ubuntu? Či Windows? A jakou verzi PHP máš?
"Sedmička" byměla mít PHP5.4 nebo PHP5.6.
V Ubuntu zjistíš verzi v Terminálu zadáním:
sudo php -v

Nebo se podívej do souboru php.ini
Méně pravděpodobné - zkus dát práva pro složku "images" na 777, lépe 755, uvidíš, zda se zobrazení obrázku projeví. Některé hostingy to mají podivně.
E

Citát

Méně pravděpodobné - zkus dát práva pro složku "images" na 777, lépe 755, uvidíš, zda se zobrazení obrázku projeví. Některé hostingy to mají podivně.

To jsem všechno zkoušel - nic.

Citát

byměla mít PHP5.4 nebo PHP5.6

5.6 potvrzuji. Vždy mi to šlo, až teď ne...

Citát

Může to být verzí PHP. Máš to pod OS Ubuntu? Či Windows? A jakou verzi PHP máš?

Windows 10 Home 64bit. Verze PHP? Eee, jakože v7.02.07? Na to se ptáš?

Díky za snahu pomoct mi. Usměj se
Kvido
Takže:
1/ php-fusion máš nainstalovanou verzi 7.02.07?
2/ V Systému (je to localhost nebo webhosting) je verze PHP 5.6? Pokuid ano, nemůže Ti to jet dobře. Předtím jelo, pač slabší PHP, zřejmě. Nyní se mohla při nové instalaci PHP změnit.
3/ Pokud jde o localhost, domácí PC, tak to záleží na Tvém Windows 10, takže otevři Příkazový řádek přímo z grafického rozhraní Windows jako správce. Je to na cestě: C:\Windows\System32\cmd.exe. Můžeš to vyhledat pomocí Průzkumníka na disku a spustit jej dvojklikem. Nebo klikáním z Windows 10, nebo Otevřít/Spustit jako správce a dostaneš se k systému, hledej PHP. Ale to fakt Tě asi nemusím popisovat. Prostě ve Winbdows 10 zjistíš verz PHP 10. Ta bude určitě větší než PHP 7.0 a proto Ti obrázky nefungují, případně je nemáš někde povoleny přímo v PHP-Fusion, jinak si to nedovedu vysvětlit.
RobiNN
Pozri, či máš správne nastavenú URL v hlavných nastaveniach.
E

Citát

Prostě ve Winbdows 10 zjistíš verz PHP 10. Ta bude určitě větší než PHP 7.0 a proto Ti obrázky nefungují, případně je nemáš někde povoleny přímo v PHP-Fusion, jinak si to nedovedu vysvětlit.

Omlouvám se, ale tomuhle nerozumím. Popřípadě, jak to opravím?

Citát

Pozri, či máš správne nastavenú URL v hlavných nastaveniach.

Tohle je v pohodě.. Smutný
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy nemůžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse:Kvido, RobiNN, Escalade
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
upgrade z 7.00.05 na 7.02.07
v PHP-Fusion 7
51 13 jany
19-07-2018 07:06
Novinky
v Bugy a chyby
22 2 Balin50
18-07-2018 21:07
zoznam užívateľov