PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

infuzie - aktivacia [Vyřešeno]

Poslední aktualizace před 19 dny
J
Do nedavna som pouzival phpfusion 7.x. To uz bolo ale hodne davno ked som to instaloval a nastavoval, potom som na to "roky" nesiahol a teraz som rovno presiel na phpfusion 9.0.3.
V a dresary /infusions mam od instalacie mam daslie adresare ako napr, blog, forum, faq, downloads atd ....
Ak v administracii webu idem Domov -- Dashboard -- Infúzie tak je to tam prazdne.
Myslel som si, ze v menu si budem moct bud aktivovat, alebo deaktivovat tu ktoru infuziu.
Ako sa teda da aktivovat nejaka infuzia ?
Kvido
Trochu jsi to přehnal, pač v.9.0.3, jak známo není ještě dokončenáa nedoporučuje se během vývoje nově instalovat. Tady to jsme již psali.
Nicméně. podívej se do administration/infusions.php, zda tam máš na line 4 tohle:
$settings = fusion_get_settings();

Pokud ne, přidej!
A bylo provedeno upgrade/upgrade_functions_include.php?
Uvidíš, jak se to projeví.
J
Ano v administration/infusions.php mam
$settings = fusion_get_settings();

Upgrade sa vykonava ako, spustenim moj_web.com/upgrade/upgrade_functions_include.php ?
Kvido
Ne, ne!
Všechny upgrade musíš přece ručně zkopírovat/přenést přes FTP ze základního (root) adresáře, tudíž ze složky "root/upgrade" do složky "administration".
1/ Takže po přenesení budeš mít: administration/upgrade_functions_include.php
2/ Pak přejdeš ve svém otevřeném webu na Přihlášerní, pokud ještě nejsi, půjdeš do Administrace/Systém/Upgrade a aktivuješ tlačítek "Upgrade".
J
V /upgrade mam 4 subory.
9.0.3.upgrade.inc
9.0.upgrade.inc
index.php
upgrade_functions_include.php
Preniesol som vsetky subory do /administration (okrem index.php).
Ked prejdem vo webe do Administrace/Systém/Aktualizácia tak tam ziadny button neni, vidim len
Nie sú k dispozícii žiadne aktualizácie
RobiNN
Achh ľudia...

Citát

"root/upgrade" do složky "administration".
1/ Takže po přenesení budeš mít: administration/upgrade_functions_include.php
2/ Pak přejdeš ve svém otevřeném webu na Přihlášerní, pokud ještě nejsi, půjdeš do Administrace/Systém/Upgrade a aktivuješ tlačítek "Upgrade".

Bejvávalo...

V PF9 žiadne upgrade scripty netreba nikde presúvať. Stačí nahradiť staré súbory novými a spustiť mojadomena.sk/install.php Hore by malo písať "Aktualizácia PHP-Fusion" potom sa len riadiš pokynmi.

A 9.0.3 môže hocikto používať, to čo napísal Frederick do fóra dal preto lebo veľa amatérov/neznalých hlásilo chyby o ktorých vieme. Stále tie isté. A do hlavného fóra. Na hlásenie chýb nájdených v DEV verzii slúži GitHub. Každopádne stále platí, že je to verzia určená pre vývojárov a pokročilejších užívateľov.
Kvido
Tak to jsem také nevěděl. Díky.
J
Problem preco som nevidel infuzie bol v tom, ze ja som isiel do Domov -- Dashboard -- Infúzie (tam je to samozrejme prazdne).
Ked chcem aktivovat infuzie, tak musim ist do Domov -- Dashboard -- Systém -- Infúzie a tam sa daju infuzie aktivovat.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy nemůžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse:Kvido, RobiNN, jany
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
upgrade z 7.00.05 na 7.02.07
v PHP-Fusion 7
51 13 jany
19-07-2018 07:06
Novinky
v Bugy a chyby
22 2 Balin50
18-07-2018 21:07
zoznam užívateľov