PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

odstranenie panelov [Vyřešeno]

Poslední aktualizace před 15 dny
J
Mam specificku poziadavku na odstranenie panelov. Vid obrazok
https://imgur.com...
Na webe vytvaram uzivatelov rucne a kazdy ma vlastnu stranku, cize ked sa prihlasi na web, tak vidi len svoju stranku.
Cize mam napr. uzivatela client01 potrebujem danemu uzivatelovy skryt panel kto je online a na pravej strane to co je v cervenom ramceku, malo by tam ostat len button na odhlasenie (prip ak sa bude hlasit na web, tak formular na prihlasenie)
V phpfusion 7.x som to robil tak, ze v /infusions/user_info_panel.php som zakomentoval tieto riadky
   echo THEME_BULLET." <a href='".BASEDIR."edit_profile.php' class='side'>".$locale['global_120']."</a>\n";
   echo THEME_BULLET." <a href='".BASEDIR."messages.php' class='side'>".$locale['global_121']."</a>\n";
   echo THEME_BULLET." <a href='".BASEDIR."members.php' class='side'>".$locale['global_122']."</a>\n";
To zabezpeci, ze v panely sa nezobrazia linky na edit_profile.php; messages.php; a members.php. Cize uzivatel si nevie editovat profil, nema pristup k sukromnym spravam a nevidi ostatnych uzivatelov.
Problem bol ale v tom, ze ak bol uzivatel trocha schopny a zadal do url www.web.com/edit_... www.web.com/messa... alebo www.web.com/membe... tak sa mu stranky zobrazili.
Toto som vyriesil tak, ze na zaciatok suborov edit_profile.php; messages.php; a members.php som pridal
die();
ak zada do url uzivatel teraz www.web.com/edit_... www.web.com/messa... alebo www.web.com/membe... tak vidi cistu stranku.

Phpfusion9 je oproti Phpfusion7 o nieco sofistikovanejsie, ale zatial sa mi nepodarilo v nastaveniach skryt panely, resp. linky/odkazy ktore nechcem aby uzivatel videl.
Je potrebne editovat konkretne subory, alebo je mozne to urobit cez web admina ?
Kvido
Přes admin můžeš takto:
1/ Admin/Systém/Panely
2/ Otevře se Ti stránky obsluhy panelů. Vlevo vidíš "Uživatelé on-line" klikni na rozbalovací šipku a nastav "Zakázat".
3/ Ostatní, které chceš podobně.
RobiNN
Ak nechceš aby sa užívatelia dostali ku určitým stránkam pridaj tento kód na vrch súboru pod require_once 'maincore.php';
nezobrazí sa prázdna stránka ale presmeruje ich na domovskú stránku. Iba admini budú mať prístup.

if (!iADMIN) {
 redirect(BASEDIR.'index.php');
}

V 9.0.3
https://github.co...hp#L40=L75 toto môžeš vymazať a zobrazí sa len avatar, nick a odhlásiť sa

Kvido môžeš pridať obsah na test server nedávno som to celé preinštaloval
J

RobiNN napsal:

RobiNN - Ak nechceš aby sa užívatelia dostali ku určitým stránkam pridaj tento kód na vrch súboru pod require_once 'maincore.php';
nezobrazí sa prázdna stránka ale presmeruje ich na domovskú stránku. Iba admini budú mať prístup.

if (!iADMIN) {
 redirect(BASEDIR.'index.php');
}

V 9.0.3
https://github.co...hp#L40=L75 toto môžeš vymazať a zobrazí sa len avatar, nick a odhlásiť sa

Kvido môžeš pridať obsah na test server nedávno som to celé preinštaloval

Ja som uz medzicasom presiel od 9.0.3 k 9.0 ale to by hadam nemalo ovplivnit.
Cize do maincore.php som pridal pod
require_once __DIR__.'/includes/core_resources_include.php';

tento kod, len som to zmenil na home.php
if (!iADMIN) {
 redirect(BASEDIR.'/home.php');
}

a hodilo mi to hlasku
Notice: Use of undefined constant iADMIN - assumed 'iADMIN' in /usr/share/nginx/html/phpfusion/maincore.php on line 35
RobiNN
Nie do maincore.php ale do daného súboru ktorý nemá byť funkčný pre ostatných napr do messages.php
user_info_panel má podobný kód ako v 9.0
J
Ano toto uz funguje OK

Sloučené 02.07.2018 14:43:
Uz asi potrebujem fakt poslednu vec Usměj se skusam nejak odstranit button vyhladavania (+ textarea) a nedari sa mi (ani cez web managment a ani editaciou v suboroch, neviem to proste najst)
RobiNN
V Bootstrap téme stačí toto vymazať https://github.co...hp#L59-L76

Nie všetko sa dá upraviť v nastaveniach.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy nemůžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse:Kvido, RobiNN, jany
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
upgrade z 7.00.05 na 7.02.07
v PHP-Fusion 7
51 13 jany
19-07-2018 07:06
Novinky
v Bugy a chyby
22 2 Balin50
18-07-2018 21:07
zoznam užívateľov