PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Tenisový portál [Vyřešeno]

Poslední aktualizace před 16 dny
aureN
Zdravím.

Máme tenisový portál www.tennischampion.cz a přemýšlíme co dál s posunem webu. Aktuálně nám běží na platformě Laravel s designem na míru.

Možnosti jsou následující:

1. Zůstat na něm a provést menší úpravy vzhledu či opravení chybiček
2. Přejít na PHP-Fusion 9. Na tomto redakčním systému jsem kdysi dávno začínal a měl jsem tam pár projektů, které zanikly - nebyly smysluplné. Trochu mě ale odrazuje od tého možnosti fakt, že Php-Fusion se mi zdá, nějak upadl z "trendů" a celkově už je komunita dost malá. Dříve bylo na podporách českých, slovenských i hlavní anglické velmi živo. Dnes je aktivita členů výrazně menší a vývoj aktualizací je tím pádem výrazně menší a pomalejší.
3. Využít redakční systém WordPress, který je celosvětově nejpoužívanější. Nikdy jsem ho ale nezkoušel a byla by to pro mě osobně tak trochu neznámá voda oproti PHP-Fusion, který znám už delší dobu.
RobiNN
Si na PHP Fusion podpore tak neviem prečo sa pýtaš na Wordpress... Samozrejme odporúčam najnovší PHP Fusion 9.
Kvido
Ano, na PHP-Fusion, centrální NSS je sice méně diskutujících, a tedy zájemců. Důvodem, je, že se pracuje neustále na další aktualizaci v. 9.0.3. a na řeči není moc času...
Avšak česká NSS, pod platformou v.9.0 zde zaznamenává z nuly neustále zvýšenou účast členů, nyní již přes 400 registrovaných, což překonalo počet registrovaných ve staré verzi 7xx za starého vedení.
K Wordpress. Ano, jak doporučuje RobiNN, pokud jsi již obeznámen v minulosti s PHP-Fusion předcházejících verzí, také Ti doporučuji zaměřit se nyní na novou verzi PHP-Fusion 9.0. Stáhni si https://www.phpfusion.cz/downloads/77...P-Fusion-9 a uvidíš velký rozdíl a mnoho vylepšení.
J
Z mojho hladiska (ku kodovaniu sa nevyjadrujem, lebo tomu nerozumiem) je stabilnejsia vyvojova 9.0.3 ako stable 9.0.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse:Kvido, RobiNN, aureN, jany
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
88 2 RobiNN
23-09-2018 13:37
FAQ chyba
v Administrace obsahu
38 1 RobiNN
23-09-2018 13:35
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
92 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
180 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
163 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
233 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
171 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 19 dny
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 20 dny
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 20 dny
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)