Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad CZ/SK
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

instalace pf9

Poslední aktualizace před 2 měsíci
C
zdar

setkali jste se nekdo s chybou 500 internal server error pri instalaci? stane se to pri kroku kde se konfiguruje databaze mysql. support z Forpsi rika ze jespatna direktiva v souboru .htaccess

popravde nejsem programator a na radu zakomentovat prislusny kus kodu uplne nevim kam ten # vrazit.

verze pf 7 funguje bez vetsich problemu, ale ja bych rad pouzival aktualni verzi 9

zkuste mi poradit

diky Petr
RobiNN
Vymaž .htaccess
C
ok diky jdu to zkusit, jeste mi trosku vadi to, ze po nespravne konfiguraci panelů v admin sekci mi nezabira prepsani souboru na ftp zalohou, stejne se to chova kdyz cokoliv spletu, napriklad jsem spatne vlozil administratorske theme a uz s tim neslo hnout
RobiNN
Počkaj na v9.0.3, sú tam viaceré chyby opravené. Alebo čoskoro bude ďalší update pre v8.0.
C
8 mi sice neposila maily ale tak nejak funguje, ale jsem celkem sklamanej z toho jak malo temat a hodne chyb ted fusion ma, pracoval jsem s nim uz asi pred 10ti lety mozna driv a tehdy vsechno chodilo zda se mi mnohem lip, rozumne responzivni tema v 8 je co jsem se dival jen eshop, mozna by se mi hodil kontakt na nekoho s kym se daji resit ty problemy trosku operativneji Usmívající se, ale samozrejme diky za odpovedi
RobiNN
Na v8 aj v9.0.3 stále pracujeme

V9.0.3 https://github.co...PHP-Fusion
V8 https://github.co.../tree/8.00

Na Gihubu sú najnovšie verzie, ktoré budu ešte len vydané. Ale sú viac stabilnejšie ako tie čo sú aktuálne vydané.

Na v8 spustíš všetky témy pre v7. Pre v9 zatiaľ robím iba ja témy. Preto je ich malo, samozrejme môžeš si stiahnuť nejakú aktuálnu tému a upraviť ju podla seba.

Citovat

mozna by se mi hodil kontakt na nekoho s kym se daji resit ty problemy trosku operativneji

Práve si takou osobou s v kontaktu Mrkající

V9 a v8 nikde v Česku a na Slovensku neriešia lebo je to nove. Iba par ľudí je tu,, čo majú záujem o nove verzie.

A tu na tejto podpore také veci už viacmenej riešim sam lebo druhy admin už tak často nechodí.
C
Takze se pouzivaji nizsi verze? Vzdycky jsem mel nejake problemy ale bylo to jen tim ze to delam jednou za dva roky a pokazde je trochu odlisny postup a novejsi verze. Pouzivam firebug (ted firefox for developers) a nejsem expert na php, tak mam problem najit kde upravit sloupec, nebo jestli je to v souboru php, nebo v uprave stylu css. Najit v 10ti souvisejicich souborech ty hodnoty ktere je treba zmenit mi jako amaterovi zabira fakt dost casu Šklebící se

Navic v tom firebugu vidim html ale nedokazu ho proste dohledat protoze ho asi teda generuje server?
C
Ddraig - prosimte nemas odkaz na tohle tema? Nejak se mi nedari najit, diky
RobiNN
https://github.co.../tree/8.00 bude súčasťou v8. Neviem či je téma bez chýb ale mala by fungovať. Klikni na tlačítko Clone or download (stiahne sa ti v8 s najnovšími opravami ).

Pre v9 neviem či niekto ju prerobil.
C
no zas to řve ze ,,control pannel has not been infused" kdyz zapnu ten Ddraig, poslal bych screen ale nejde mi to tady
RobiNN
Aktualizoval som v8 https://github.co.../tree/8.00

aj preklad https://www.phpfu...P-Fusion-8

Citovat

no zas to řve ze ,,control pannel has not been infused" kdyz zapnu ten Ddraig

Tak to nainštaluj a už som to aj preložil do cz
C
ok zkusim
C
tak ted to teda narozdil od predchoziho pokusu po kliknuti na krizek po zavreni hlasky zmizi ale stejne mi to problikne pokazde kdyz to nactu ale asi jen v adminstraci, na telefonu uz to vypada dobre---jestli muzu byt tak drzy a poprosit jeste o radu---------

v teme atom x8 je super ten logovaci panel v hlavicce stranky --- jako by v baneru, slo by to nejak zapustit i do toho Ddraigu? ale kazdopadne to nespecha - ja sam bych to zase doprasil

tak zatim moc diky Líbí se mi to
RobiNN
Rýchle prihlásenie?
Dalo by sa ale nebudeme to pridávať do každej témy. Ja už nemám v pláne vylepšovať tému Ddraig. Možno ešte niekto z tímu bude niečo robiť.
C
v pohodeuz nic nepotrebuju ten Ddraig neni nutny necham tam ten Atom a zkusim se snim poprat, stejne to v administraci pise dalsi chyby v .js problem jsem mel kvuli tomu ze kdyz v Ddraig vypnu panel user info nebo online user (myslim je ten s logovanim) tak se tam nmam jako admin jak dostat ale jebu to, Atom X sice nevypada v telefonu tak dobre ale s tim si pohraju

Diky moc zatim
C
Zdar, nejaky tip aopravu odesilani mailu? Pisemi to
Vaše zpráva nemohla být odeslána, a to z těchto důvodů:

Vnitřní chyba: Zpráva nebyla odeslána.

Zkuste to prosím ještě jednou.

Ty maily nejsou od zacatku.Smutný
RobiNN
Nemáš nakonfigurovaný mail server alebo nemáš povolenú funkciu mail().
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: RobiNN, Coachman
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Banner
v Administrace obsahu
9 0 Balin50
21-03-2019 11:31
Ako skryt welcome spravu pre prihlasenych
v Pomoc
37 2 jany
19-03-2019 22:06
Užívatelské polia