Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad CZ/SK
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

upgrade na novšie files

Poslední aktualizace před 2 měsíci
Balin50
tak som nahral nové files z gitu a hneď chyba
Parse error: syntax error, unexpected end of file in /home/dj023500/www_root/includes/classes/PHPFusion/Authenticate.inc on line 378
Balin50
Balin50
no nejak sa to napravilo ale nemám admin menu
File: admin_layout.php
Page: /administration/index.php?aid=c4999e608eb69c8e&pagenum=0
Line: 114
Error message: Undefined index: devmode
na homepage
if (!defined("IN_FUSION")) { die("Access Denied"); } // Check if Maintenance is Enabled $user_level = fusion_get_userdata("user_level"); if (fusion_get_settings("maintenance") == "1") { if (fusion_get_settings("maintenance_level") < $user_level or empty($user_level)) { if (fusion_get_settings("site_seo")) { redirect(FUSION_ROOT.BASEDIR."/maintenance"); } else { redirect(BASEDIR."/maintenance"); } } } if (fusion_get_settings("site_seo")) { $permalink = \PHPFusion\Rewrite\Permalinks::getPermalinkInstance(); } require_once INCLUDES."breadcrumbs.php"; require_once INCLUDES."header_includes.php"; require_once THEME."theme.php"; require_once INCLUDES."theme_functions_include.php"; require_once THEMES."templates/render_functions.php"; $o_param = [ ':user_id' => (iMEMBER ? fusion_get_userdata('user_id') : 0), ':online_ip' => USER_IP, ]; // Online users database -- to core level whether panel is on or not if (dbcount("(online_user)", DB_ONLINE, "online_user=:user_id AND online_ip=:online_ip", $o_param)) { dbquery("UPDATE ".DB_ONLINE." SET online_lastactive='".TIME."', online_ip='".USER_IP."' WHERE ".(iMEMBER ? "online_user='".fusion_get_userdata('user_id')."'" : "online_user='0' AND online_ip='".USER_IP."'")); } else { dbquery("INSERT INTO ".DB_ONLINE." (online_user, online_ip, online_ip_type, online_lastactive) VALUES ('".$o_param[':user_id']."', '".USER_IP."', '".USER_IP_TYPE."', '".TIME."')"); } dbquery("DELETE FROM ".DB_ONLINE." WHERE online_lastactive < :last_time", [':last_time' => (TIME - 60)]); if (iMEMBER) { $result = dbquery("UPDATE ".DB_USERS." SET user_lastvisit=:time, user_ip=:ip, user_ip_type=:ip_type WHERE user_id=:user_id", [ ':time' => TIME, ':ip' => USER_IP, ':ip_type' => USER_IP_TYPE, ':user_id' => fusion_get_userdata('user_id') ] ); } ob_start(); 
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function opentable() in /home/dj023500/www_root/infusions/home_panel/templates/home_panel.php:82 Stack trace: #0 /home/dj023500/www_root/infusions/home_panel/home_panel.php(258): display_home(Array) #1 /home/dj023500/www_root/home.php(27): require_once('/home/dj023500/...') #2 /home/dj023500/www_root/index.php(43): require_once('/home/dj023500/...') #3 {main} thrown in /home/dj023500/www_root/infusions/home_panel/templates/home_panel.php on line 82
Balin50
RobiNN
https://www.phpfu...#post_1475

Citovat

Ak budeš mať zase nejaké problémy s DB. V tabuľe PREFIX_settings nájdi riadok version a zmeň ho z 9.03 na 9.0. Potom sputi stranka.sk/install.php Malo by tam písať PHP-Fusion Aktualizácia a postupuj podľa pokynov. Týmto spôsobom sa ti aktualizuje databáza.

Inak prosím nemiešaj angličtinu so slovenčinou znie to čudne Usmívající se "novšie files"
Balin50
ok, nebudem miešať.
Balin50
Balin50
no spustil som install.php
if (!defined("IN_FUSION")) { die("Access Denied"); } // Check if Maintenance is Enabled $user_level = fusion_get_userdata("user_level"); if (fusion_get_settings("maintenance") == "1") { if (fusion_get_settings("maintenance_level") < $user_level or empty($user_level)) { if (fusion_get_settings("site_seo")) { redirect(FUSION_ROOT.BASEDIR."maintenance.php"); } else { redirect(BASEDIR."maintenance.php"); } } } if (fusion_get_settings("site_seo")) { $permalink = \PHPFusion\Rewrite\Permalinks::getPermalinkInstance(); } require_once INCLUDES."breadcrumbs.php"; require_once INCLUDES."header_includes.php"; require_once THEME."theme.php"; require_once INCLUDES."theme_functions_include.php"; require_once THEMES."templates/render_functions.php"; $o_param = [ ':user_id' => (iMEMBER ? fusion_get_userdata('user_id') : 0), ':online_ip' => USER_IP, ]; // Online users database -- to core level whether panel is on or not if (dbcount("(online_user)", DB_ONLINE, "online_user=:user_id AND online_ip=:online_ip", $o_param)) { dbquery("UPDATE ".DB_ONLINE." SET online_lastactive='".TIME."', online_ip='".USER_IP."' WHERE ".(iMEMBER ? "online_user='".fusion_get_userdata('user_id')."'" : "online_user='0' AND online_ip='".USER_IP."'")); } else { dbquery("INSERT INTO ".DB_ONLINE." (online_user, online_ip, online_ip_type, online_lastactive) VALUES ('".$o_param[':user_id']."', '".USER_IP."', '".USER_IP_TYPE."', '".TIME."')"); } dbquery("DELETE FROM ".DB_ONLINE." WHERE online_lastactive < :last_time", [':last_time' => (TIME - 60)]); if (iMEMBER) { $result = dbquery("UPDATE ".DB_USERS." SET user_lastvisit=:time, user_ip=:ip, user_ip_type=:ip_type WHERE user_id=:user_id", [ ':time' => TIME, ':ip' => USER_IP, ':ip_type' => USER_IP_TYPE, ':user_id' => fusion_get_userdata('user_id') ] ); } ob_start(); 
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function opentable() in /home/dj023500/www_root/infusions/home_panel/templates/home_panel.php:82 Stack trace: #0 /home/dj023500/www_root/infusions/home_panel/home_panel.php(258): display_home(Array) #1 /home/dj023500/www_root/home.php(27): require_once('/home/dj023500/...') #2 {main} thrown in /home/dj023500/www_root/infusions/home_panel/templates/home_panel.php on line 82
Balin50
RobiNN
Okej dúfam, že to nemáš na ostrom webe. Ak áno obnov to (predpokladám, že máš zálohu) A počkaj na stabilnú verziu.
Balin50
dal som na ostrý aby som otestoval v prevádzke. zálohu samozrejme mám a už som obnovil
Balin50
RobiNN
DEV verziu nikdy nepoužívaj na hlavnom funkčnom webe. Iba niekde kde to nebude vadiť ak sa niečo pokazí.

Ja ani nikto iný nenesieme žiadnu zodpovednosť za poškodenie webu po nainštalovaní DEV verzie.
Balin50
zodpovednosť nemusíte brať. Test je dobrovoľný.
Inak DEV verziu mám na ostro na www.geocaching-sk.sk
je tuším z jari minulého roku a šlape vynikajúco.
Na druhú stranu, ako by sme vedeli či tam sú chyby alebo nie keby sme netestovali.

Na www.test.geocaching mám DEV z asi november a ide.
je tam Google dvojstupňové overenie , vyzerá to tak, že funguje. Ako to dostať na hlavnú stránku? najlešie do prihlasovacieho panelu. Podľa všetkého nedokončené
Balin50
RobiNN

Citovat

zodpovednosť nemusíte brať

To som napísal ak by niekto ešte menej skúsený chcel použiť dev verziu.

Áno treba testerov ale netestuje sa na ostrej prevádzke. Síce táto verzia už je viacmenej stabilná a pripravená na ostrú prevádzku ale i tak proste väčšinovou sa testuje na nejakom testovacom serveri alebo localhoste.

Citovat

je tam Google dvojstupňové overenie , vyzerá to tak, že funguje. Ako to dostať na hlavnú stránku? najlešie do prihlasovacieho panelu. Podľa všetkého nedokončené

Tato infúzia bola nedávno odstránená v Andromede. A na dôvod si si už aj odpovedal. V 9.04 je to celé prerobené a je to súčasťou systému a nie ako infúzia.
Balin50
ok
Google dvojstupňové overenie je podľa mňa veľmi dobrá ochrana účtu.

Ďalšia vec je odoslanie článku a blogu.
1. odoslanie článku: Úryvok * je asi prevzaté z fóra a je to ako päsť na oko, vôbec sa to tam nehodí.
2. Blog je OK ale ako admin je Rozšírené: * dosť malé oproti tomu čo je pre užívateľa.
ostatné pozriem neskôr
Balin50
RobiNN
Balin50
dnes som stiahol a nahral na novo
web ako taký funguje ale nefunguje administrácia
chyby pri inštalácii http://geocaching-sk.sk/chyba.txt

chyby po upgrade
File: Minify.inc
Page: /infusions/forum/index.php?viewforum&forum_id=2
Line: 409
Error message: is_file(): open_basedir restriction in effect. File($('[data-submenu]'Mrkající.submenupicker();$.fn.modal.Constructor.prototype.enforceFocus = function () {};$('div.alert a'Mrkající.addClass('alert-link'Mrkající;$('[data-trim-text]'Mrkající.trim_text();$('[data-trim-text]'Mrkající.trim_text();jQuery().jSnow({
followScroll: true,
flakes: 25,
fallingSpeedMin: 1,
fallingSpeedMax: 3,
flakeMaxSize: 20,
flakeMinSize: 10,
flakeColor: [ "<br/>#efefef" ],
vSize: 500,
fadeAway: 1,
zIndex: 100000,
flakeCode: ["&<br/>#10053;"]
});
$('.fusion_css_navigation_panel li:has(ul)'Mrkající.on('click', function(e) {
e.preventDefault();
$(this).find('.sub-nav'Mrkající.slideToggle('fast'Mrkající;
});

$('.fusion_css_navigation_panel'Mrkající.find('.sub-nav li'Mrkající.click(function(e) {
e.stopPropagation();
});

$('.fusion_css_navigation_panel li:has(ul)'Mrkající.find('a:first'Mrkající.append(' »'Mrkající;

$('<br/>#shout_message'Mrkající.on('keyup',function(){
$(this).css('height','auto'Mrkající;
$(this).height(this.scrollHeight);
});

if ($('<br/>#shout_message'Mrkající.length) {
var init_str = $('<br/>#shout_message'Mrkající.val().replace(/<[^>]+>/ig, ''Mrkající.replace(/\n/g,''Mrkající.replace(/ /g, ''Mrkající.length;
$('<br/>#shout_message-wordcount'Mrkající.text(init_str);
}
$('<br/>#shout_message'Mrkající.on('input propertychange paste', function() {
var str = $(this).val().replace(/<[^>]+>/ig, ''Mrkající.replace(/\n/g,''Mrkající.replace(/ /g, ''Mrkající.length;
$('<br/>#shout_message-wordcount'Mrkající.text(str);
});
$('.shoutbox-delete-btn'Mrkající.bind('click', function() { confirm('Vymazať túto správu?'Mrkající; });$('[data-trim-text]'Mrkající.trim_text();$('<br/>#footer_debug'Mrkající.bind('click', function(e){ $('<br/>#tbody-Modal'Mrkající.modal('show'Mrkající; e.preventDefault(); });new ClipboardJS(".copy-error"Mrkající;
$('<br/>#delete_status'Mrkající.select2({
placeholder: 'Prosím, vyberte jedno...',
minimumResultsForSearch: 5,

allowClear:true,

});

$('a<br/>#footer_debug'Mrkající.bind('click', function(e) {
e.preventDefault();
});
$('.change_status'Mrkající.hide();
$('<br/>#top'Mrkající.click(function(){
jQuery('html, body'Mrkající.animate({scrollTop:0}, 'slow'Mrkající;
return false;
});

$('.move_error_log'Mrkající.bind('click', function() {
var form = $('<br/>#error_logform'Mrkající;
var data = {
'aidlink' : '?aid=c4999e608eb69c8e',
'error_id' : $(this).data('id'Mrkající,
'error_type' : $(this).data('type'Mrkající
};
var sendData = form.serialize() + '&' + $.param(data);
$.ajax({
url: '../../administration/includes/error_logs_updater.php',
dataType: 'json',
method : 'GET',
type: 'json',
data: sendData,
success: function(e) {
console.log(e);
if (e.status == 'OK'Mrkající {
var target_group_add = $('tr<br/>#rmd-'+e.fusion_error_id+' > td > a.e_status_'+ e.to);
var target_group_remove = $('tr<br/>#rmd-'+e.fusion_error_id+' > td > a.e_status_'+ e.from)
target_group_add.addClass('active'Mrkající;
target_group_remove.removeClass('active'Mrkající;
}
else if (e.status == 'RMD'Mrkající {
$('tr<br/>#rmd-'+e.fusion_error_id).remove();
$('tr<br/>#err_rmd-'+e.fusion_error_id).remove();
}
},
error : function(e) {
console.log('fail'Mrkající;
}
});
});
$('<br/>#privacy_policy'Mrkající.bind('click', function(e){ $('<br/>#privacy_policy-Modal'Mrkající.modal('show'Mrkající; e.preventDefault(); })Mrkající is not within the allowed path(s): (/home/dj023500:/usr/share/pear)

File: Dashboard.inc
Line: 187
Error message: Undefined index: comment

File: layout.php
Page: /install.pho
Line: 107

File: layout.php
Page: /install.pho
Line: 145

File: faq_rewrite_include.php
Page: /maintenance
Line: 39
Error message: Use of undefined constant DB_FAQS - assumed 'DB_FAQS'

File: OutputHandler.inc
Page: /homepage
Line: 205
Balin50
RobiNN
Musíš stiahnuť celý systém, (už som tu písal ako použi5)
C:\ git clone --recursive https://github.com/php-fusion/PHP-Fusion.git php-fusion

locale/Russian/setup.php
locale/Hungarian/setup.php
.......

prečo máš toľko jazykov v systeme?

Stiahni a spusti https://raw.githubusercontent.com/php..._patch.php - pridá chýbajúce riadky do DB
Balin50
dik
dnes vyskúšam na neverejnej verzii
jazyky neviem prečo boli, už som odstránil
Balin50
Balin50
ppodarilo sa, aspoň sa zdá
ale chyby sú
oproti testovacej verzii nemám v administrácii Správa prihlasovania,
síce nie je funkčne ale pre skúšku som nainštaloval
http://test.geoca...608eb69c8e
neprepočítalo v reputácii, v teste mám. Dal som prepočítať body a nič

inak čo som pozrel je OK

hlásenie chýb
File: settings_security.php
Page: /administration/settings_security.php?aid=c4999e608eb69c8e
Line: 207
Error message: Undefined index: security_010

a ďalšie sa objavili

File: core_functions_include.php
Page: /includes/dynamics/assets/users/users.json.php?q=admin&_=1549442755981
Line: 1112
Error message: Illegal string offset 'user_id'
Balin50
Balin50
Ďalšie chyby
File: gallery.php
Page: /gallery/2/Balin50
Line: 141
Error message: Undefined index: gallery_464

Line: 119
Error message: Undefined index: gallery_450

Line: 119
Error message: Undefined index: gallery_450
Balin50
RobiNN
Aktualizuj preklad https://github.co...on/locales

Login infúziu nespustíš vôbec. To by si musel upraviť system prihlasovania. Vymazať a nepoužívať.
Balin50
login nepoužívam
len som pozrel a odinštalova
Balin50
Balin50
teraz chyby
File: core_functions_include.php
Page: /includes/dynamics/assets/users/users.json.php?q=Arne1&_=1549530159249
Line: 1112
Error message: Illegal string offset 'user_id'

Balin50
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Balin50, RobiNN, samson555r
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Užívatelské polia
v PHP-Fusion 9
2041 23 Balin50
20-04-2019 15:40
ban užívateľa
v PHP-Fusion 9
1871 3 Balin50
16-04-2019 08:54
9.03.10