PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Inovace pro otevřené, pružné a bezpečné softwarově definované datové centrum

Nejkompletnější portfolio produktů z oblasti softwarově definovaného datového centra na trhu pomáhá zákazníkům snížit kapitálové výdaje o téměř 50 % a zlepšuje produktivitu IT o více než 100 %

Nejkompletnější portfolio produktů z oblasti softwarově definovaného datového centra na trhu pomáhá zákazníkům snížit kapitálové výdaje o téměř 50 % a zlepšuje produktivitu IT o více než 100 %

VMware na konferenci VMworld 2014 představila nová řešení pro virtualizaci, správu cloudu a integraci OpenStack, která výrazně vylepší nejkompletnější portfolio produktů pro implementaci softwarově definovaného datového centra a podporu dynamických požadavků firem.

Inovace, které byly dnes představeny, nabídnou zákazníkům větší možnosti díky podpoře otevřených frameworků a hybridních cloudů založených na VMware i ne-VMware technologiích. Se softwarově definovaným datovým centrem mohou firmy snížit své kapitálové výdaje až o 31 procent v případě značkového standardního hardware a o 49 procent v případě konfigurací neznačkového hardware, a zvýšit produktivitu zaměstnanců o 100 a více procent v prostředích využívajících IT jako službu.

„V neustále se měnícím obchodním prostředí potřebují IT manažeři důvěryhodné řešení, aby mohli reagovat přesvědčivě a bez obav na tržní příležitosti,“ řekl Pat Gelsinger, CEO společnosti VMware, Inc. „Za pomoci softwarově definovaných technologií mohou nyní firmy jednat s ohromnou rychlostí. Díky schopnosti reálně podpořit obchodní činnost se softwarově definovaná datová centra stala rozšířeným produktem a VMware i nadále pokračuje v inovacích, které učiní softwarově definované centrum ještě otevřenější, bezpečnější a pružnější.“

Inovace pro otevřené, bezpečné a pružné softwarově definované datové centrum


VMware dnes na konferenci VMworld 2014 představil následující novinky:
• VMware Integrated OpenStack – VMware Integrated OpenStack je nové řešení, které umožní IT organizacím rychle a výhodně poskytovat OpenStack API a nástroje na své stávající VMware infrastruktuře. VMware Integrated OpenStack doplní ověřené technologie VMware pro výpočetní výkon, sítě, úložiště a správu a společně vytvoří rozsáhlou infrastrukturu, která pomůže snížit kapitálové i provozní výdaje a celkové náklady na vlastnictví pro vývoj v rámci OpenStack. Díky VMware Integrated OpenStack mohou zákazníci rychle vytvořit kompletní OpenStack cloud, aby mohli interní vývojáři využívat API infrastrukturu, a přesunout pracovní zátěž z nezabezpečených a špatně kontrolovatelných veřejných cloudů. IT oddělení může řešit problémy a spravovat OpenStack cloud za pomoci známých nástrojů VMware, které dennodenně využívá při své práci. Získá tak výrazné úspory provozních nákladů a rychleji dosáhne výsledků.

• VMware NSX 6.1 – VMware představil nové funkce pro VMware NSX, které zahrnují pokročilé funkce pro mikrosegmentaci sítí, vylepšenou konektivitu pro hybridní cloud, ECMP (equal cost multi-path) směrování a integraci VMware vCloud Automation Center 6.1. Nejnovější verze platformy VMware pro virtualizaci sítí, kterou využívá již více než 150 zákazníků, pomáhá zlepšit bezpečnost, škálovatelnost a výkon softwarově definovaného datového centra a hybridního cloudu. Díky VMware NSX získají zákazníci ekonomicky a provozně realizovatelný způsob nasazení mikrosegmentace sítě pro přeměnu bezpečnostní architektury jejich datového centra. VMware NSX nabízí řadu výhod oproti tradičnímu přístupu k bezpečnosti sítí, například automatizovaný provisioning, automatizované možnosti úpravy a přesunu pracovní zátěže, distribuované uplatňování pravidel na každém virtuálním rozhraní a integrovaný škálovatelný firewall v jádru distribuovaný na každý hypervisor.

• VMware vRealize Suite – VMware propojil funkce svých stávajících řešení pro automatizaci, provoz a správu cloudu do jedné nabídky s novým označením VMware vRealize, a vytvořil tak kompletní softwarový balíček pro správu softwarově definovaného datového centra a služeb infrastruktur veřejného cloudu. Pokročilá řídící platforma vyvinutá pro správu různorodých prostředí a hybridních cloudů umožňuje IT poskytovat infrastrukturu a aplikace v požadovaném čase, a zároveň s veškerou potřebnou kontrolou.

• VMware vRealize Air Automation - VMware zároveň představil první produkt z nové řady řešení pro správu cloudu formou služby – VMware vRealize Air Automation. Tato nová předplacená služba je zatím dostupná v beta verzi a umožní zákazníkům zautomatizovat poskytování a správu životního cyklu aplikací a infrastruktury při současném dodržení stanovených IT pravidel.
Připravil: rjancar
PC-politika.cz

Zdroj: Tisková zpráva


27.08.2014 06:50 431 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
93 2 RobiNN
23-09-2018 13:37
FAQ chyba
v Administrace obsahu
43 1 RobiNN
23-09-2018 13:35
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
95 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
184 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
166 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
238 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
177 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 20 dny
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 20 dny
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 21 dnem
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)