Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

Inovace pro otevřené, pružné a bezpečné softwarově definované datové centrum

Nejkompletnější portfolio produktů z oblasti softwarově definovaného datového centra na trhu pomáhá zákazníkům snížit kapitálové výdaje o téměř 50 % a zlepšuje produktivitu IT o více než 100 %

Nejkompletnější portfolio produktů z oblasti softwarově definovaného datového centra na trhu pomáhá zákazníkům snížit kapitálové výdaje o téměř 50 % a zlepšuje produktivitu IT o více než 100 %

VMware na konferenci VMworld 2014 představila nová řešení pro virtualizaci, správu cloudu a integraci OpenStack, která výrazně vylepší nejkompletnější portfolio produktů pro implementaci softwarově definovaného datového centra a podporu dynamických požadavků firem.

Inovace, které byly dnes představeny, nabídnou zákazníkům větší možnosti díky podpoře otevřených frameworků a hybridních cloudů založených na VMware i ne-VMware technologiích. Se softwarově definovaným datovým centrem mohou firmy snížit své kapitálové výdaje až o 31 procent v případě značkového standardního hardware a o 49 procent v případě konfigurací neznačkového hardware, a zvýšit produktivitu zaměstnanců o 100 a více procent v prostředích využívajících IT jako službu.

„V neustále se měnícím obchodním prostředí potřebují IT manažeři důvěryhodné řešení, aby mohli reagovat přesvědčivě a bez obav na tržní příležitosti,“ řekl Pat Gelsinger, CEO společnosti VMware, Inc. „Za pomoci softwarově definovaných technologií mohou nyní firmy jednat s ohromnou rychlostí. Díky schopnosti reálně podpořit obchodní činnost se softwarově definovaná datová centra stala rozšířeným produktem a VMware i nadále pokračuje v inovacích, které učiní softwarově definované centrum ještě otevřenější, bezpečnější a pružnější.“

Inovace pro otevřené, bezpečné a pružné softwarově definované datové centrum


VMware dnes na konferenci VMworld 2014 představil následující novinky:
• VMware Integrated OpenStack – VMware Integrated OpenStack je nové řešení, které umožní IT organizacím rychle a výhodně poskytovat OpenStack API a nástroje na své stávající VMware infrastruktuře. VMware Integrated OpenStack doplní ověřené technologie VMware pro výpočetní výkon, sítě, úložiště a správu a společně vytvoří rozsáhlou infrastrukturu, která pomůže snížit kapitálové i provozní výdaje a celkové náklady na vlastnictví pro vývoj v rámci OpenStack. Díky VMware Integrated OpenStack mohou zákazníci rychle vytvořit kompletní OpenStack cloud, aby mohli interní vývojáři využívat API infrastrukturu, a přesunout pracovní zátěž z nezabezpečených a špatně kontrolovatelných veřejných cloudů. IT oddělení může řešit problémy a spravovat OpenStack cloud za pomoci známých nástrojů VMware, které dennodenně využívá při své práci. Získá tak výrazné úspory provozních nákladů a rychleji dosáhne výsledků.

• VMware NSX 6.1 – VMware představil nové funkce pro VMware NSX, které zahrnují pokročilé funkce pro mikrosegmentaci sítí, vylepšenou konektivitu pro hybridní cloud, ECMP (equal cost multi-path) směrování a integraci VMware vCloud Automation Center 6.1. Nejnovější verze platformy VMware pro virtualizaci sítí, kterou využívá již více než 150 zákazníků, pomáhá zlepšit bezpečnost, škálovatelnost a výkon softwarově definovaného datového centra a hybridního cloudu. Díky VMware NSX získají zákazníci ekonomicky a provozně realizovatelný způsob nasazení mikrosegmentace sítě pro přeměnu bezpečnostní architektury jejich datového centra. VMware NSX nabízí řadu výhod oproti tradičnímu přístupu k bezpečnosti sítí, například automatizovaný provisioning, automatizované možnosti úpravy a přesunu pracovní zátěže, distribuované uplatňování pravidel na každém virtuálním rozhraní a integrovaný škálovatelný firewall v jádru distribuovaný na každý hypervisor.

• VMware vRealize Suite – VMware propojil funkce svých stávajících řešení pro automatizaci, provoz a správu cloudu do jedné nabídky s novým označením VMware vRealize, a vytvořil tak kompletní softwarový balíček pro správu softwarově definovaného datového centra a služeb infrastruktur veřejného cloudu. Pokročilá řídící platforma vyvinutá pro správu různorodých prostředí a hybridních cloudů umožňuje IT poskytovat infrastrukturu a aplikace v požadovaném čase, a zároveň s veškerou potřebnou kontrolou.

• VMware vRealize Air Automation - VMware zároveň představil první produkt z nové řady řešení pro správu cloudu formou služby – VMware vRealize Air Automation. Tato nová předplacená služba je zatím dostupná v beta verzi a umožní zákazníkům zautomatizovat poskytování a správu životního cyklu aplikací a infrastruktury při současném dodržení stanovených IT pravidel.
Připravil: rjancar
PC-politika.cz

Zdroj: Tisková zpráva

!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?'http':'https';if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+'://platform.twitter.com/widgets.js';fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document, 'script', 'twitter-wjs');
Kvido 27.08.2014 05:50 458 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
instalace phpMyadmin for Windows 10
v PHP-Fusion 9
21 1 RobiNN
21-02-2019 11:05
Vstup z jiného PC
v Obecná diskuse
62 2 Kvido
20-02-2019 09:51
Video addon questions
v Infuze, panely, vzhledy
1385 8 zizub
18-02-2019 09:24
Fórum - reputacia
v PHP-Fusion 9
120 1 Balin50
17-02-2019 17:26
Stránka bola aktualizovaná na 9.03.00
v Obecná diskuse
129 0 RobiNN
16-02-2019 13:24
FAQ
v PHP-Fusion 9
463 4 Balin50
12-02-2019 09:55
Vlastný panel - editacia
v Administrace obsahu
222 0 Balin50
12-02-2019 09:52
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.