PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

První bezdrátová sluchátka s reprodukcí na světě

Získejte zvukový zážitek jako v kině jen pro sebe a v pohodlí svého domova. S ​​novým systémem bezdrátových sluchátek MDR-HW700DS od Sony si range'>užijete dokonalou reprodukci digitálního prostorového zvuku. Výbušný prostorový zvuk je dodáván prostřednictvím prvního 9.1kanálového digitálního prostorového zvuku ve sluchátkách na světě.

Získejte zvukový zážitek jako v kině jen pro sebe a v pohodlí svého domova. S ​​novým systémem bezdrátových sluchátek MDR-HW700DS od Sony si range'>užijete dokonalou reprodukci digitálního prostorového zvuku. Výbušný prostorový zvuk je dodáván prostřednictvím prvního 9.1kanálového digitálního prostorového zvuku ve sluchátkách na světě.

Volitelné režimy zvukových efektů optimalizují poslechovou kvalitu pro filmy, hry nebo zpravodajské a diskusní pořady tím, že si přidáte například více hloubky do systému sluchátek. Na vytvoření režimu „Kino“ se podílel odborník Tom McCarthy, jenž je Supervising Sound Editor v Sony Pictures Entertainments a který získal ocenění Oscar. Poslech navozuje pocit, že jste skutečně v kině. Prostřednictvím bezdrátového digitálního přenosu, který eliminuje šum a ruch z ostatních zařízení v domácnosti, si užijete prémiový detailní a nekomprimovaný vícekanálový prostorový zvuk.

Technologie Virtuálních sluchátek (Virtualphones Technology; VPT)ii exkluzivně od Sony reprodukuje zvukovou scénu z vícekanálových reproduktorů, a tak vytváří dokonalé akustické prostředí s vytříbeným a autentický prostorovým zvukem. Společně s 5.1kanálovými prostorovými reproduktory, surround-back reproduktory (2 kanály) a předními vysokými reproduktory (2 kanály) získáte 9.1kanálový prostorový zvuk, který přináší realistický a expresivní zážitek z poslechu. Zvuk ze tří směrů vytváří takový dojem, díky kterému se budete cítit součástí virtuální reality i v prostředí domova.

Nové DSP

Připojení HDMIiii podporuje zvuk bez snížené kvality a nekomprimovaného přenosu. Duální připojení 2,4 GHz a 5 GHz umožňuje čistý bezdrátový přenos bez přerušení. Dává vám tak svobodu pohybu, aniž byste museli slevit na kvalitě zvuku.

Možnost výběru rozšířených volitelných režimů zvukových efektů „Kino“, „Hra“ a „Hlas“ poskytuje zcela nové smyslové zážitky a realistickou zkušenost se zábavou. Režim „Kino“ zajišťuje autentický zvukový zážitek jako v kině a virtuální zvukové prostředí. Vývoj tohoto režimu je založen na analýze studií pro mixování zvuku, které se využívají i při tvorbě velkofilmů. Zvláštní režim s názvem „Hra“ byl vyvinut speciálně pro fanoušky her, reprodukuje přesné zvukové prostředí vyvinuté s odbornými znalostmi zvukařů společnosti Sony Computer Entertainment Inc. Prostřednictvím lokalizace zvuku a vyváženého výstupu z pravého a levého kanálu se hraní stává ještě reálnějším. Režim „Hlas“ zvyšuje srozumitelnost řeči, takže sledování oblíbených televizních pořadů bude ještě poutavější.
 
Sluchátka MDR-HW700DS jsou skvělá na pohled i na poslech. Jsou vyrobená pro pohodlné nošení i po dlouhou dobu a mají luxusní polstrování, které zmírňuje tlak. Padesátimilimetrové měniče poskytují hluboké basy a působivý zvukový výkon. Díky baterii s výdrží až 12 hodin a s rychlým nabíjením není problém nepřetržité používání. Pod luxusní designem se skrývá i vysoký výkon. Sluchátka vynikají také svou kompatibilitou s technologií 4K. Model MDR-HW700DS zajistí, že 4K video obsahiv je přenesen ve své původní kvalitě do 4K televizoru nebo projektoru, což umožňuje zažít plnou kvalitu 4K, zatímco posloucháte reprodukci digitálního prostorového zvuku bezdrátovými sluchátky.

Produktová řadu nových bezdrátových sluchátek Sony nejen na doma nabízí řešení pro každého: MDR-HW300K s nekomprimovaným bezdrátovým digitálním přenosem nebo nižší řadu bezdrátových sluchátek MDR-RF811RK s 28hodinovou výdrží baterie.

Nové systémy bezdrátových sluchátek MDR-HW700DS, MDR-HW300K a MDR-RF811RK od Sony jsou k dispozici v celé Evropě od dubna 2014.Připravil: info
PC-politika.cz

Zdroj: Sony.eu

Balin50 28.08.2014 06:14 483 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
100 2 RobiNN
23-09-2018 13:37
FAQ chyba
v Administrace obsahu
49 1 RobiNN
23-09-2018 13:35
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
98 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
190 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
171 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
243 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
178 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 21 dnem
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 21 dnem
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 22 dny
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)