Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

První bezdrátová sluchátka s reprodukcí na světě

Získejte zvukový zážitek jako v kině jen pro sebe a v pohodlí svého domova. S ​​novým systémem bezdrátových sluchátek MDR-HW700DS od Sony si range'>užijete dokonalou reprodukci digitálního prostorového zvuku. Výbušný prostorový zvuk je dodáván prostřednictvím prvního 9.1kanálového digitálního prostorového zvuku ve sluchátkách na světě.

Získejte zvukový zážitek jako v kině jen pro sebe a v pohodlí svého domova. S ​​novým systémem bezdrátových sluchátek MDR-HW700DS od Sony si range'>užijete dokonalou reprodukci digitálního prostorového zvuku. Výbušný prostorový zvuk je dodáván prostřednictvím prvního 9.1kanálového digitálního prostorového zvuku ve sluchátkách na světě.

Volitelné režimy zvukových efektů optimalizují poslechovou kvalitu pro filmy, hry nebo zpravodajské a diskusní pořady tím, že si přidáte například více hloubky do systému sluchátek. Na vytvoření režimu „Kino“ se podílel odborník Tom McCarthy, jenž je Supervising Sound Editor v Sony Pictures Entertainments a který získal ocenění Oscar. Poslech navozuje pocit, že jste skutečně v kině. Prostřednictvím bezdrátového digitálního přenosu, který eliminuje šum a ruch z ostatních zařízení v domácnosti, si užijete prémiový detailní a nekomprimovaný vícekanálový prostorový zvuk.

Technologie Virtuálních sluchátek (Virtualphones Technology; VPT)ii exkluzivně od Sony reprodukuje zvukovou scénu z vícekanálových reproduktorů, a tak vytváří dokonalé akustické prostředí s vytříbeným a autentický prostorovým zvukem. Společně s 5.1kanálovými prostorovými reproduktory, surround-back reproduktory (2 kanály) a předními vysokými reproduktory (2 kanály) získáte 9.1kanálový prostorový zvuk, který přináší realistický a expresivní zážitek z poslechu. Zvuk ze tří směrů vytváří takový dojem, díky kterému se budete cítit součástí virtuální reality i v prostředí domova.

Nové DSP

Připojení HDMIiii podporuje zvuk bez snížené kvality a nekomprimovaného přenosu. Duální připojení 2,4 GHz a 5 GHz umožňuje čistý bezdrátový přenos bez přerušení. Dává vám tak svobodu pohybu, aniž byste museli slevit na kvalitě zvuku.

Možnost výběru rozšířených volitelných režimů zvukových efektů „Kino“, „Hra“ a „Hlas“ poskytuje zcela nové smyslové zážitky a realistickou zkušenost se zábavou. Režim „Kino“ zajišťuje autentický zvukový zážitek jako v kině a virtuální zvukové prostředí. Vývoj tohoto režimu je založen na analýze studií pro mixování zvuku, které se využívají i při tvorbě velkofilmů. Zvláštní režim s názvem „Hra“ byl vyvinut speciálně pro fanoušky her, reprodukuje přesné zvukové prostředí vyvinuté s odbornými znalostmi zvukařů společnosti Sony Computer Entertainment Inc. Prostřednictvím lokalizace zvuku a vyváženého výstupu z pravého a levého kanálu se hraní stává ještě reálnějším. Režim „Hlas“ zvyšuje srozumitelnost řeči, takže sledování oblíbených televizních pořadů bude ještě poutavější.
 
Sluchátka MDR-HW700DS jsou skvělá na pohled i na poslech. Jsou vyrobená pro pohodlné nošení i po dlouhou dobu a mají luxusní polstrování, které zmírňuje tlak. Padesátimilimetrové měniče poskytují hluboké basy a působivý zvukový výkon. Díky baterii s výdrží až 12 hodin a s rychlým nabíjením není problém nepřetržité používání. Pod luxusní designem se skrývá i vysoký výkon. Sluchátka vynikají také svou kompatibilitou s technologií 4K. Model MDR-HW700DS zajistí, že 4K video obsahiv je přenesen ve své původní kvalitě do 4K televizoru nebo projektoru, což umožňuje zažít plnou kvalitu 4K, zatímco posloucháte reprodukci digitálního prostorového zvuku bezdrátovými sluchátky.

Produktová řadu nových bezdrátových sluchátek Sony nejen na doma nabízí řešení pro každého: MDR-HW300K s nekomprimovaným bezdrátovým digitálním přenosem nebo nižší řadu bezdrátových sluchátek MDR-RF811RK s 28hodinovou výdrží baterie.

Nové systémy bezdrátových sluchátek MDR-HW700DS, MDR-HW300K a MDR-RF811RK od Sony jsou k dispozici v celé Evropě od dubna 2014.Připravil: info
PC-politika.cz

Zdroj: Sony.eu

!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?'http':'https';if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+'://platform.twitter.com/widgets.js';fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document, 'script', 'twitter-wjs');
Kvido 28.08.2014 05:14 507 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
instalace phpMyadmin for Windows 10
v PHP-Fusion 9
37 1 RobiNN
21-02-2019 11:05
Vstup z jiného PC
v Obecná diskuse
83 2 Kvido
20-02-2019 09:51
Video addon questions
v Infuze, panely, vzhledy
1459 8 zizub
18-02-2019 09:24
Fórum - reputacia
v PHP-Fusion 9
136 1 Balin50
17-02-2019 17:26
Stránka bola aktualizovaná na 9.03.00
v Obecná diskuse
141 0 RobiNN
16-02-2019 13:24
FAQ
v PHP-Fusion 9
479 4 Balin50
12-02-2019 09:55
Vlastný panel - editacia
v Administrace obsahu
237 0 Balin50
12-02-2019 09:52
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.