PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Samsung představil první profesionální UHD monitor UD970

Společnost Samsung představila první profesionální monitor UD970, který nabízí výjimečnou kvalitu obrazu s rozlišením UHD a nejpřesnějším zobrazením barev ideálním pro profesionální filmaře, designéry a fotografy. Úhlopříčka 31,5 palce umožňuje dokonalé zobrazení všech detailů, podporuje kreativitu, efektivitu a angažovanost v každém okamžiku tvůrčího procesu.

Přesnost barev, mimořádná kvalita obrazu a profesionálně zpracovaný funkční design obohacuje každou fázi kreativního procesu.

Společnost Samsung představila první profesionální monitor UD970, který nabízí výjimečnou kvalitu obrazu s rozlišením UHD a nejpřesnějším zobrazením barev ideálním pro profesionální filmaře, designéry a fotografy. Úhlopříčka 31,5 palce umožňuje dokonalé zobrazení všech detailů, podporuje kreativitu, efektivitu a angažovanost v každém okamžiku tvůrčího procesu.

Díky pečlivé výrobní kalibraci, podpoře Adobe RGB a profesionálnímu funkčnímu designu dosahuje monitor UD970 optimální přesnosti barev a zobrazuje jasně všechny detaily, které vyžadují nejnáročnější kreativní profesionálové. Přesná kalibrace, minimální barevné rozdíly mezi vstupem a výstupem a snadné nastavení obrazovky zajišťují citlivější a bezproblémový provoz.

„Monitor Samsung UD970 je stvořen pro profesionální kreativce, kteří potřebují co nejpřesnější zobrazení barev, aby mohli vytvářet vysoce kvalitní obsah a design,” řekl JungSoo Bog, ředitel divize Enterprise Business ve společnosti Samsung Electronics. „Model UD970 rozšiřuje barevnou škálu výjimečnou prezentací, barevnou jednotností, jasností a čistotou obrazu, a to vše v elegantním, moderním a ergonomicky navrženém monitoru.”

Dokonale přesné barvy a jednotnost obrazu

Každý monitor UD970 prochází v továrně přesnou kalibrací, což umožňuje plynulou a přesnou gradaci barev, čistotu a jas obrazů v odstínech šedé a vyvážení bílé. Přístroj zobrazuje jednotné, konzistentní barvy na celé ploše obrazovky díky 16bitové tabulce LUT (Look-Up-Table). Výsledkem je, že UD970 umožňuje plynulejší gradaci, která upravuje barvu bez omezení a maximalizuje schopnosti monitoru. Unikátní kalibrační hardware technologie monitoru poskytuje barevnou dokonalost nejlepší ve své třídě a přesnost ΔE≤ 1.0.

Jako jediný LED monitor zobrazuje 99.5 % stupnice Adobe RGB, což umožňuje extrémně přesnou prezentaci barev. Výsledkem jsou minimální výstupní chyby a barevné rozdíly při tisku. Kombinace UHD kvality obrazu a skutečné 10-bitové barevné hloubky zprostředkuje přes 1 miliardu barev. Profesionálům zpříjemní práci také 8 různých přednastavených barevných módů, které splní požadavky každého projektu.

Funkční design usnadní práci

Pro efektivitu a práci na více projektech současně nabízí monitor Dual color mode: zobrazení dvou různých jednobarevných módů na jedné obrazovce. Monitor také zobrazí dva odlišné barevné výstupy bez ohledu na jejich zdroj. Funkce zobrazení čtyř oken picture-by-picture (PBP) umožní otevřít až 4 FHD okna současně na jedné obrazovce, zatímco díky funkci Dual windows PBP je možné být připojen na dva počítače a zobrazovat dva obrazy z různých zdrojů současně vedle sebe v původním rozlišení. Samostatná funkce obraz v obraze (PiP) 2.0 zobrazí obsah PiP na jedné obrazovce.

Široký pozorovací úhel 178° spolu s možností sklápění, otáčení a natočení obrazovky horizontálně i vertikálně poskytne uživatelům jedinečné možnosti práce na monitoru. Pomocí držáku na stěnu VESA lze dosáhnout ideálního umístění monitoru. Držák se snadno instaluje a je praktický, bezpečný a kompatibilní.Připravili: Miroslav Toman, Ogilvy a Jiří Janeček, Samsung
PC-politika.cz


Balin50 12.09.2014 00:02 494 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
93 2 RobiNN
23-09-2018 13:37
FAQ chyba
v Administrace obsahu
43 1 RobiNN
23-09-2018 13:35
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
95 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
184 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
166 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
238 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
177 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 20 dny
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 21 dnem
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 21 dnem
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)