Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

Samsung představil první profesionální UHD monitor UD970

Společnost Samsung představila první profesionální monitor UD970, který nabízí výjimečnou kvalitu obrazu s rozlišením UHD a nejpřesnějším zobrazením barev ideálním pro profesionální filmaře, designéry a fotografy. Úhlopříčka 31,5 palce umožňuje dokonalé zobrazení všech detailů, podporuje kreativitu, efektivitu a angažovanost v každém okamžiku tvůrčího procesu.

Přesnost barev, mimořádná kvalita obrazu a profesionálně zpracovaný funkční design obohacuje každou fázi kreativního procesu.

Společnost Samsung představila první profesionální monitor UD970, který nabízí výjimečnou kvalitu obrazu s rozlišením UHD a nejpřesnějším zobrazením barev ideálním pro profesionální filmaře, designéry a fotografy. Úhlopříčka 31,5 palce umožňuje dokonalé zobrazení všech detailů, podporuje kreativitu, efektivitu a angažovanost v každém okamžiku tvůrčího procesu.

Díky pečlivé výrobní kalibraci, podpoře Adobe RGB a profesionálnímu funkčnímu designu dosahuje monitor UD970 optimální přesnosti barev a zobrazuje jasně všechny detaily, které vyžadují nejnáročnější kreativní profesionálové. Přesná kalibrace, minimální barevné rozdíly mezi vstupem a výstupem a snadné nastavení obrazovky zajišťují citlivější a bezproblémový provoz.

„Monitor Samsung UD970 je stvořen pro profesionální kreativce, kteří potřebují co nejpřesnější zobrazení barev, aby mohli vytvářet vysoce kvalitní obsah a design,” řekl JungSoo Bog, ředitel divize Enterprise Business ve společnosti Samsung Electronics. „Model UD970 rozšiřuje barevnou škálu výjimečnou prezentací, barevnou jednotností, jasností a čistotou obrazu, a to vše v elegantním, moderním a ergonomicky navrženém monitoru.”

Dokonale přesné barvy a jednotnost obrazu

Každý monitor UD970 prochází v továrně přesnou kalibrací, což umožňuje plynulou a přesnou gradaci barev, čistotu a jas obrazů v odstínech šedé a vyvážení bílé. Přístroj zobrazuje jednotné, konzistentní barvy na celé ploše obrazovky díky 16bitové tabulce LUT (Look-Up-Table). Výsledkem je, že UD970 umožňuje plynulejší gradaci, která upravuje barvu bez omezení a maximalizuje schopnosti monitoru. Unikátní kalibrační hardware technologie monitoru poskytuje barevnou dokonalost nejlepší ve své třídě a přesnost ΔE≤ 1.0.

Jako jediný LED monitor zobrazuje 99.5 % stupnice Adobe RGB, což umožňuje extrémně přesnou prezentaci barev. Výsledkem jsou minimální výstupní chyby a barevné rozdíly při tisku. Kombinace UHD kvality obrazu a skutečné 10-bitové barevné hloubky zprostředkuje přes 1 miliardu barev. Profesionálům zpříjemní práci také 8 různých přednastavených barevných módů, které splní požadavky každého projektu.

Funkční design usnadní práci

Pro efektivitu a práci na více projektech současně nabízí monitor Dual color mode: zobrazení dvou různých jednobarevných módů na jedné obrazovce. Monitor také zobrazí dva odlišné barevné výstupy bez ohledu na jejich zdroj. Funkce zobrazení čtyř oken picture-by-picture (PBP) umožní otevřít až 4 FHD okna současně na jedné obrazovce, zatímco díky funkci Dual windows PBP je možné být připojen na dva počítače a zobrazovat dva obrazy z různých zdrojů současně vedle sebe v původním rozlišení. Samostatná funkce obraz v obraze (PiP) 2.0 zobrazí obsah PiP na jedné obrazovce.

Široký pozorovací úhel 178° spolu s možností sklápění, otáčení a natočení obrazovky horizontálně i vertikálně poskytne uživatelům jedinečné možnosti práce na monitoru. Pomocí držáku na stěnu VESA lze dosáhnout ideálního umístění monitoru. Držák se snadno instaluje a je praktický, bezpečný a kompatibilní.Připravili: Miroslav Toman, Ogilvy a Jiří Janeček, Samsung
PC-politika.cz

!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?'http':'https';if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+'://platform.twitter.com/widgets.js';fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document, 'script', 'twitter-wjs');

{lang: 'cs'}

Kvido 11.09.2014 23:02 518 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
instalace phpMyadmin for Windows 10
v PHP-Fusion 9
27 1 RobiNN
21-02-2019 11:05
Vstup z jiného PC
v Obecná diskuse
74 2 Kvido
20-02-2019 09:51
Video addon questions
v Infuze, panely, vzhledy
1410 8 zizub
18-02-2019 09:24
Fórum - reputacia
v PHP-Fusion 9
128 1 Balin50
17-02-2019 17:26
Stránka bola aktualizovaná na 9.03.00
v Obecná diskuse
132 0 RobiNN
16-02-2019 13:24
FAQ
v PHP-Fusion 9
470 4 Balin50
12-02-2019 09:55
Vlastný panel - editacia
v Administrace obsahu
228 0 Balin50
12-02-2019 09:52
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.