PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Barum Czech Rally Zlín je happy! Tančily i populární osobnosti

Podobně jako řada měst, obcí, krajů a subjektů po celém světě se i letošní Barum Czech Rally Zlín rozvlnila v tanečním rytmu. Speciální filmařský tým totiž v jejím průběhu natočil originální videoklip, kterým se zlínská rally zapojila do taneční mánie spojené s populárním hitem Happy od zpěváka Pharrella Williamse.Letošní Barumka byla HAPPY. Tohle je HAPPY video s Bolkem Polívkou, Olgou Lounovou, Romanem Krestou a fanoušky rally v hlavní roli!


Ve speciálním videoklipu zatančily i hvězdy českého showbyznysu jako Bolek Polívka, Olga Lounová či závodník Roman Kresta

Podobně jako řada měst, obcí, krajů a subjektů po celém světě se i letošní Barum Czech Rally Zlín rozvlnila v tanečním rytmu. Speciální filmařský tým totiž v jejím průběhu natočil originální videoklip, kterým se zlínská rally zapojila do taneční mánie spojené s populárním hitem Happy od zpěváka Pharrella Williamse.Letošní Barumka byla HAPPY. Tohle je HAPPY video s Bolkem Polívkou, Olgou Lounovou, Romanem Krestou a fanoušky rally v hlavní roli!


Barum Czech Rally Zlín je populárním motoristickým podnikem, jako automobilová soutěž patří do prestižních seriálů FIA ERC a MMČR. Její věhlas už dlouhá léta daleko přesahuje hranice České republiky a to nejen díky kvalitní organizaci a pravidelně bohaté jezdecké účasti, ale zejména díky obrovské divácké návštěvnosti a unikátní atmosféře podél trati.

Díky fanouškům už Barum Czech Rally Zlín není jen sportovním podnikem, ale také významnou kulturní a společenskou událostí. Lidé, kteří u tratí rychlostních zkoušek sledují závodní vozy, stejně jako ti, kteří ve zdejším regionu žijí a svou tolerancí umožňují uspořádání tak rozsáhlého podniku, jsou neoddělitelnou součástí motoristického svátku, který už pátou dekádu patří nerozlučně k životu na Zlínsku.

Právě lidé, ať už přímo či nepřímo spojení s Barum Czech Rally Zlín, jsou hlavními hvězdami čerstvě vyrobeného videoklipu Happy rally. Ten má za cíl ukázat široké veřejnosti, že rally nejsou jen rychlé vozy na rychlostních zkouškách, ale také bohatě žijící region, ve kterém se soutěž koná. Turistické atrakce, nádherná krajina, nekonečná zábava pro tisíce lidí z Česka i zahraničí a silný ekonomický impuls pro místní subjekty. To všechno Barum Czech Rally Zlín umí – už čtyřiačtyřicet let přináší zábavu lidem, které dělá HAPPY!

Celý videoklip včetně dalších materiálů, jako jsou např. fotografie z natáčení, je k vidění na stránce www.happyrally.eu

Připravil: Mgr. Pavel Kašpar
PC-politika.cz
Zdroj + celé video: Happyreally.cz

Balin50 17.09.2014 11:06 720 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
100 2 RobiNN
23-09-2018 13:37
FAQ chyba
v Administrace obsahu
49 1 RobiNN
23-09-2018 13:35
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
98 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
190 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
171 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
243 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
178 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 21 dnem
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 21 dnem
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 22 dny
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)