PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Nejmodernější virtualizace pro běžné i profesionální uživatele zařízení Mac

Společnost VMware uvedla VMware Fusion 7, který je optimalizovaný pro nejnovější hardware a software Mac a poskytne dokonalý zážitek ze systému Windows na přístrojích Mac. VMware také představil VMware Fusion 7 s nejmodernějšími funkcemi pro pokročilé uživatele, vývojáře a firemní zařízení Mac.

Společnost VMware uvedla VMware Fusion 7, který je optimalizovaný pro nejnovější hardware a software Mac a poskytne dokonalý zážitek ze systému Windows na přístrojích Mac. VMware také představil VMware Fusion 7 s nejmodernějšími funkcemi pro pokročilé uživatele, vývojáře a firemní zařízení Mac.

„Podle nedávné studie Gartner tvoří Windows celosvětově celých 95 % všech operačních systémů, takže předpokládáme, že mnoho uživatelů bude potřebovat podporu pro Windows aplikace i po přechodu na zařízení Mac,“ uvedl Michal Stachník, country manažer pro Českou republiku a Slovensko ve společnosti VMware. „Se vzrůstající popularitou zařízení Mac jsou doplňky Fusion 7 a Fusion 7 Pro důležitým prvkem, který pomůže uživatelům překlenout rozdíly v operačních systémech při přechodu z Windows PC na laptopy a desktopy Mac.“

VMware Fusion 7
VMware Fusion 7 je nejjednodušším, nejrychlejším a nejspolehlivějším způsobem pro zprovoznění Windows aplikací na zařízení Mac bez nutnosti restartovat počítač. Řešení je vhodné pro nové i stávající uživatele zařízení Mac, kteří chtějí i nadále využívat důležité Windows aplikace. K novým funkcím patří:
• Podpora pro OS X Yosemite – Fusion 7 se přizpůsobilo klíčovým designovým prvkům systému Yosemite, jako je průhlednost oken, přehlednější panel nástrojů a zjednodušené ikony v Docku. Zároveň posiluje řídící funkce systému Yosemite pro poskytnutí konzistentního zážitku napříč operačním systémem.
• Výkonné virtuální stroje a grafika – Pro zprovoznění i těch nejnáročnějších aplikací je možné vytvářet virtuální stroje s až 16 virtuálními procesory, 8TB virtuálními disky a až 64 GB paměti. Aplikace náročné na grafiku mohou nyní získat dodatečnou podporu přidělením až 2 GB video paměti na jeden virtuální stroj.
• Podpora pro nejnovější zařízení Mac – Řešení Fusion 7 je optimalizováno pro nejnovější Intel Core i5, i7 a Xeon E5 procesory a zajišťuje až o 43 procent lepší výkon pro operace náročné na procesor, jako jsou multimedia, kódování a dekódování a další náročné testy výkonu. Fusion 7 využívá rychlejší paměti, SSD výkonu a celkové výkonnosti zařízení Mac a umožní uživatelům provozovat Windows aplikace s téměř původním výkonem.
• Vyšší efektivita – Fusion 7 snižuje své energetické požadavky na zařízení Mac, takže uživatelé mohou déle pracovat na jedno nabití. Vylepšená podpora
App Nap a snížení počtu obnovení z režimu nečinnosti (Idle Wake Ups) umožní využít každý watt energie v baterii zařízení Mac co nejefektivněji. Fusion 7 vykazuje o 42 procent nižší spotřebu energie než verze Fusion 6.
• Optimalizace pro Retina displej – Optimalizace pro Retina displej zajistí ostrost a detaily pro Windows aplikace. Ať už má Mac původní Retina displej nebo je připojen k externímu, Fusion 7 zajistí bezproblémový provoz při využívání systému Windows na normálním i Retina displeji.

Windows Fusion 7 Pro
Windows Fusion 7 Pro posouvá virtualizaci na zařízení Mac do vyšší úrovně díky pokročilým funkcím určeným pro technické profesionály, kteří chtějí provozovat Windows aplikace na zařízeních Mac bez nutnosti restartovat systém. Pokročilí uživatelé, vývojáři a IT administrátoři spoléhají na Fusion Pro díky jeho vysokému výkonu, spolehlivosti a vedoucím funkcím pro provoz systému Windows na zařízení Mac. K novinkám patří:
• Bezkonkurenční podpora OS pro dokonalou kompatibilitu – Fusion 7 Pro je určeno pro OS X Yosemite a plně podporuje nejnovější operační systémy Microsoft, počínaje Windows 8.1 pro desktopy, až po Windows 2012 R2 pro server. Firmy a techničtí uživatelé, kteří provozují nejnovější Linuxové distribuce, uvítají, že Fusion 7 Pro podporuje Ubuntu 14.04, RHEL 7, CentOS 7, Fedora 20, Debian 8 a mnoho dalších.
• Větší propojení s produkty VMware – Nově je možné propojení s VMware vSphere nebo VMware Workstation. Uživatelé tak mohou rozšířit a škálovat své virtuální stroje do privátního cloudu. Uživatelé se mohou snadno spojit s hostovanými virtuálními stroji a provozovat, nahrávat i stahovat virtuální stroje přímo v rámci Fusion 7 Pro.
• Optimalizace pro duální grafický procesor (GPU) – Uživatelé MacBook Pro se samostatným i integrovaným GPU si mohou díky Fusion 7 Pro zvolit, které GPU budou využívat pro 3-D aplikace. Výběr integrovaného GPU zajistí delší výdrž baterie, zatímco samostatné GPU nabídne vysoký výkon pro 3-D aplikace v rámci virtuálního stroje.
• Lepší konektivita a iSight podpora - Zařízení Mac vybavená iSight kamerou mohou nyní využít tento doplněk pro videokonference v rámci virtuálního stroje Windows. Fusion 7 Pro také podporuje USB 3.0 pro rychlý přesun složek, HD audio s 5.1 prostorovým zvukem a bezdrátovou technologii Bluetooth 4.0.
• Vyšší produktivita – Nový ukazatel stavu energie v rámci Fusion Pro Virtual Machine Library umožňuje uživatelům sledovat a případně vypnout nepoužívané virtuální stroje pro zlepšení celkového výkonu. Fusion 7 Pro také umožňuje nastavit zkratky pro aplikace, které zjednoduší otevírání nebo přepínání mezi konkrétními virtuálními stroji.

Připravil: rjancar
PC-politika.cz

19.09.2014 06:12 515 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
94 2 RobiNN
23-09-2018 13:37
FAQ chyba
v Administrace obsahu
44 1 RobiNN
23-09-2018 13:35
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
96 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
184 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
167 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
238 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
177 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 20 dny
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 21 dnem
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 21 dnem
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)