Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad CZ/SK
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

V San Franciscu začala výroční konference Oracle OpenWorld

Týdenní vzdělávací akce je určena pro zákazníky i partnery společnosti Oracle z celého světa. Vizionáři zde diskutují o inovacích a konvergenci technologií, hlavními tématy konference jsou cloud, big data a integrované systémy.

Týdenní vzdělávací akce je určena pro zákazníky i partnery společnosti Oracle z celého světa. Vizionáři zde diskutují o inovacích a konvergenci technologií, hlavními tématy konference jsou cloud, big data a integrované systémy.

V San Franciscu v komplexu Moscone Center začala konference Oracle OpenWorld 2014, která potrvá do 2. října. Podnikům by měla pomoci snížit náklady na informační technologie a složitost IT prostředí, umožnit jim rychleji zavádět inovace a poskytovat lepší služby zákazníkům. Na konferenci se uskuteční více než 2 700 vzdělávacích setkání a zúčastní se jí podle předběžných informací 60 000 odborníků ze 145 zemí.
V průběhu konference vystoupí předseda představenstva a technologický ředitel (CTO) společnosti Oracle Larry Ellison a další manažeři společnosti: výkonný ředitel (CEO) Mark Hurd, výkonní viceprezidenti Thomas Kurian a John Fowler a ředitel pro architekturu IT Edward Screven. Ze zákazníků a partnerů se očekávají prezentace např. zástupců společností Intel, P&G, Walgreens a Xerox. Hlavní projevy (keynotes) budou dostupné on-line. Celkem se zde vystřídá více než 3 400 řečníků, z toho přes 1 800 přednášejících budou zákazníci a partneři společnosti Oracle.

Hlavními tématy konference Oracle OpenWorld 2014 jsou trendy vývoje firemního IT a technologie, které transformují současné podnikání: cloud computing, integrované (engineered) systémy a zpracování velkých objemů dat (big data). Další sekce jsou věnovány systémům pro plánování podnikových zdrojů (ERP), řízení lidských zdrojů (HCM) a dodavatelských řetězců (SCM). Nechybí sekce zaměřené na databázi MySQL, problematiku zákaznické zkušenosti (CX, customer experience), síť Oracle Partner Network a řešení pro jednotlivá odvětví, od financí přes maloobchod po veřejný sektor.
Zákazníci, partneři a další odborníci na technologie Oracle se zde podrobněji seznámí se strategií a plány společnosti Oracle na uvádění nových produktů. Ukázky pokryjí celé portfolio klíčových produktů a řešení společnosti Oracle, od serverů po aplikace. Detailní porozumění určité problematice zde zájemcům zprostředkují semináře Oracle University.
Současně s konferencí Oracle OpenWorld probíhá v San Francisku v komplexu Hilton také konference JavaOne, největší setkání vývojářů na platformě Java, technologických expertů i nadšenců.

„Konference Oracle OpenWorld 2014 dává zákazníkům i partnerům možnost sdílet znalosti a učit se strategie, které podnikům zvýší schopnost inovovat, agilitu i konkurenceschopnost,” uvedla Tania Weidick, viceprezidentka společnosti Oracle pro marketing akcí. „Letošní ročník konference je plný příležitostí, jak se spojit s odborníky a vizionáři a učit se od nich.“

O konferenci Oracle OpenWorld
Konference Oracle OpenWorld v San Francisku je nejvýznamnějším setkáním roku pro zákazníky, potenciální zákazníky a partnery společnosti Oracle. Cílem této vzdělávací akce je pomoci podnikům v optimalizaci stávajících systémů a při porozumění přicházejícím trendům a technologiím. Oracle OpenWorld nabízí více než 2 700 vzdělávacích setkání, stovky ukázek produktů a stánky 450 partnerů. Partneři i zákazníci z celého světa zde představují své inovativní aplikace, middleware, databáze, servery, úložné systémy, řídicí systémy a řešení pro cloud i infrastrukturu. Konference Oracle OpenWorld 2014 probíhá od 28. září do 2. října v San Francisku v komplexu Moscone Center.

Připravil: rjancar
PC-politika.cz

!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?'http':'https';if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+'://platform.twitter.com/widgets.js';fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document, 'script', 'twitter-wjs');

{lang: 'cs'}
Kvido 27.09.2014 07:43 436 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Banner
v Administrace obsahu
67 0 Balin50
21-03-2019 11:31
Ako skryt welcome spravu pre prihlasenych
v Pomoc
82 2 jany
19-03-2019 22:06
Užívatelské polia
v PHP-Fusion 9
365 19 Balin50
19-03-2019 18:00
Vlastné stránky
v PHP-Fusion 9
135 3 Balin50
18-03-2019 21:15
Tvorba Theme - ( Bootstrap )
v PHP-Fusion 9
180 5 RobiNN
17-03-2019 21:45
Chyba databáze
v PHP-Fusion 8
4145 12 RobiNN
14-03-2019 12:29
SEO ako to funguje
v PHP-Fusion 9
425 2 Balin50
10-03-2019 08:44