PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Oracle uvádí 14 nových mobilních aplikací pro snadnou práci

Oracle uvádí 14 nových mobilních aplikací pro snadnou práci
Mobilní přístup zefektivňuje podnikání a zrychluje provádění firemních procesů. Zaměstnanci mohou pracovat kdykoliv a odkudkoliv.

Mobilní přístup zefektivňuje podnikání a zrychluje provádění firemních procesů. Zaměstnanci mohou pracovat kdykoliv a odkudkoliv.

Agilní podnikání, rozhodování i spolupráce v reálném čase představují výrazný současný trend. Podpora těchto funkcí vyžaduje, aby zaměstnanci měli k dispozici mobilní přístup ke klíčovým podnikovým datům a aplikacím, kdykoliv a odkudkoliv. Společnost Oracle v reakci na tyto potřeby zákazníků uvedla 14 nových mobilních aplikací pro práci se sadou Oracle E-Business Suite. Novinka zahrnuje horizontální aplikace určené pro všechny uživatele napříč podnikem stejně jako specializované aplikace pro zaměstnance jednotlivých oddělení. Všechny nově uvedené aplikace jsou k dispozici v rámci současných produktových licencí, tj. zákazníci mohou výhody mobilního přístupu využívat bez dodatečných nákladů.

Hlavní novinky
Nové aplikace poskytují jednoduchý přístup k jednotlivým horizontálním funkcím (schvalování, náklady, docházka zaměstnanců...) řešení Oracle E-Business Suite. Stejně tak umožňují na rolích založený přístup k funkcím určeným pro různá firemní oddělení (např. objednávky prodeje, zakázky, informace o produktech, zásoby, výroba, projektový management, údržba, terénní servis...).

Nové mobilní aplikace jsou pro licencované uživatele sady Oracle E-Business Suite k dispozici zdarma. Díky kompatibilitě s verzemi Oracle E-Business Suite 12.1.3 a 12.2 je většina organizací může nasadit bez nutnosti upgradu. Aplikace ve verzi pro systém iOS lze získat na Apple App Store, plánuje se také verze pro OS Android.

Nově uvedené aplikace byly vyvinuty a sestaveny na základě platformy Oracle Mobile Application Framework. Tato platforma urychluje a zjednodušuje vývoj mobilních aplikací, umožňuje jednou vyvinutou aplikaci nasadit na různých platformách, zajistit požadované zabezpečení i šifrování dat během jejich celého životního cyklu (end-to-end) a poskytuje rozhraní, na jaké jsou zvyklí uživatelé příslušného zařízení.

Horizontální i specializované aplikace
Horizontální mobilní aplikace pro práci se sadou Oracle E-Business Suite jsou určeny zaměstnancům napříč organizací a umožňují jim jednoduše provádět konkrétní operace kdykoliv a odkudkoliv. Jedná se o následující aplikace: Mobile Approvals, Mobile Expenses, Mobile Timecards a Mobile iProcurement.

Druhá skupina nově uvedených mobilních aplikací je určena zaměstnancům jednotlivých oddělení. Slouží jako podpora pro rozhodování a provádění obchodních operací, usnadňují přístup k datům i klíčovým podnikovým funkcím. Jedná se o následující aplikace: Mobile Sales Orders, Mobile Inventory, Mobile Product Information, Mobile Procurement, Mobile Project Manager, Mobile Discrete Production Supervisor:, Mobile Process Production Supervisor, Mobile Project Manufacturing, Mobile Maintenance a Mobile Field Service.

Důraz na uživatele
Aplikace pro mobilní přístup k sadě Oracle E-Business Suite lze velmi jednoduše používat. Byly navrženy a vyvinuty s důrazem na uživatele a jeho zkušenost (user experience, UX), jejich rozhraní je konzistentní a přizpůsobuje se konkrétnímu mobilnímu zařízení.

Rozhraní aplikací je maximálně zjednodušené, omezuje se na úlohy, které uživatelé potřebují provádět z mobilních zařízení. Ikony a zobrazované dialogy upozorňují uživatele na transakce, které vyžadují jejich speciální pozornost. K dispozici jsou srozumitelné souhrny, které dále usnadňují provádění potřebných činností. Uživatelské rozhraní aplikací je konzistentní jak vzhledem k dalším produktům společnosti Oracle, tak i vzhledem ke konkrétním mobilním zařízením. Aplikace jsou integrovány s dalšími funkcemi mobilních zařízení, jako je ovládání pomocí gest, mapové aplikace, kontakty, e-maily nebo fotoaparát.

„Současný svět je stále mobilnější a organizace proto potřebují, aby podobně mohli pracovat i jejich zaměstnanci,“ uvádí Cliff Godwin, senior viceprezident pro vývoj aplikací ve společnosti Oracle. „Aplikace pro práci se sadou Oracle E-Business Suite umožňují uživatelům přístup k potřebným datům a funkcím kdykoliv a odkudkoliv. Tyto jednoduše použitelné aplikace urychlí firemní procesy, zvýší produktivitu uživatelů a usnadní rozhodování i spolupráci.“

„Takto funkční a jednoduše použitelné aplikace pro chytré telefony jsme mohli vyvinout díky naší platformě Oracle Mobile Application Framework,“ dodává Bill Pataky, viceprezident divize Product Management Mobile Platform, Tools and Frameworks ve společnosti Oracle.

Připravil: rjancar
PC-politika.cz

04.10.2014 10:09 458 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
94 2 RobiNN
23-09-2018 13:37
FAQ chyba
v Administrace obsahu
44 1 RobiNN
23-09-2018 13:35
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
95 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
184 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
167 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
238 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
177 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 20 dny
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 21 dnem
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 21 dnem
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)