PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Amazon zahajuje výuku angličtiny v mateřských školách v Dobrovízi a Hostouni

Společnost Amazon včera oznámila zahájení lekcí angličtiny pod názvem range'>Kindle Kids Club v mateřských školách v Dobrovízi a Hostouni. Amazon školkám věnoval čtečky a tablety Kindle a zajistil také lektorku angličtiny, která tyto inovativní lekce povede.

Společnost Amazon včera oznámila zahájení lekcí angličtiny pod názvem range'>Kindle Kids Club v mateřských školách v Dobrovízi a Hostouni. Amazon školkám věnoval čtečky a tablety Kindle a zajistil také lektorku angličtiny, která tyto inovativní lekce povede.

„Chtěl bych společnosti Amazon za jejich dar naší školce poděkovat. Výuka angličtiny se nyní jistě pro děti stane mnohem zábavnější. Je zřejmé, že Amazon je důležitou součástí Dobrovíze a jsem rád, že takto přispívá ke vzdělávání naší mládeže,“ řekl Martin Šafr, starosta Dobrovíze.

Amazon Kindle 4, elektronická čtečka knih - ebook reader, 6" displej s elektronickým inkoustem, 2 GB paměť, WiFi, obsahuje reklamu
Amazon Kindle 4, elektronická čtečka knih - ebook reader, 6" displej s elektronickým inkoustem, 2 GB paměť, WiFi, obsahuje reklamu


Lekce angličtiny s využitím čteček Kindle Paperwhite 2 a tabletů Kindle Fire HD se budou konat dvakrát týdně. Tablety budou žáci v jejich průběhu využívat k interakci s vyučující či poslouchat krátké anglické příběhy.

„Amazon je inovativní společnost. Neustále hledáme nové způsoby jak vyvíjet a využívat nové technologie, které budou přínosem pro mnoho uživatelů. Kindle je skvělý nástroj, který umožní dětem z dobrovízské a hostouňské školky vyzkoušet si nové možnosti a inovativní způsoby výuky angličtiny,“ řekl Matt Greene, ředitel centra vráceného zboží Amazon PRG1.

Amazon zahájil výstavbu distribučního centra o rozloze 95 000 metrů čtverečních v Dobrovízi v půlce září. Nové distribuční centrum nabídne po uvedení do plného provozu stálou práci 2 000 zaměstnanců. Půjde již o druhou budovu společnosti Amazon v Dobrovízi – od roku 2013 zde provozuje centrum vráceného zboží.

Kromě podpory vzdělávání, kultury, sportu a dalších aktivit pro obyvatele, získá Dobrovíz v souvislosti s výstavbou distribučního centra společnosti Amazon nový obchvat obce, který pomůže s regulací místní dopravy. Rozšíří se také čistička odpadních vod a její provoz bude zajištěn tak, aby místní občané nemuseli platit stočné.

„Velmi oceňujeme snahu společnosti Amazon a jejich podporu naší mateřské škole. Chceme být moderní institucí a našim dětem poskytovat výuku v tom nejvyšším standardu. Možnost vyučovat angličtinu s využitím moderních technologií, jakými tablety a čtečky Kindle jsou, je jen dalším krokem v našem úsilí,“ řekla Věra Volfová, ředitelka mateřské školy Sluníčko v Dobrovízi a Hostouni.
O společnosti Amazon
Společnost Amazon.com, Inc., zahájila svou činnost na internetu v červenci 1995. Společnost se řídí třemi základními principy: důraz na zákazníka raději než na konkurenci, záliba v inovacích a přemýšlení v dlouhodobém horizontu. Mezi produkty a služby, jejichž průkopníkem Amazon byl, patří zákaznická hodnocení, 1-Click shopping, personalizovaná doporučení, Prime, Fulfilment by Amazon, AWS, Kindle Direct Publishing, Kindle, Fire phone, Fire tablets, a Fire TV.

Připravili: Karel Taschner a Klára Horová

PC-politika.cz
Zdroj: Amazone.cz

Balin50 07.10.2014 00:02 489 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
93 2 RobiNN
23-09-2018 13:37
FAQ chyba
v Administrace obsahu
43 1 RobiNN
23-09-2018 13:35
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
95 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
184 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
166 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
238 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
177 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 20 dny
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 20 dny
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 21 dnem
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)