Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

Nejnovější verze řešení pro virtualizaci PC

Nejnovější verze řešení pro virtualizaci PC
SpolečnostVMware představila VMware Workstation 11, nejnovější verzi svého vedoucího řešení pro virtualizaci PC. VMware Workstation 11 odráží 15 let zkušeností v oblasti virtualizace a více než 50 získaných ocenění. Řešení je připraveno pro technologické preview Windows 10, disponuje nejmodernějším výkonem a cloudovou konektivitou díky integraci VMware vCloud Air pro podporu nejpokročilejších výpočetních prostředí.

SpolečnostVMware představila VMware Workstation 11, nejnovější verzi svého vedoucího řešení pro virtualizaci PC. VMware Workstation 11 odráží 15 let zkušeností v oblasti virtualizace a více než 50 získaných ocenění. Řešení je připraveno pro technologické preview Windows 10, disponuje nejmodernějším výkonem a cloudovou konektivitou díky integraci VMware vCloud Air pro podporu nejpokročilejších výpočetních prostředí.

„VMware Workstation se stalo průkopníkem v oblasti virtualizace před 15 lety a od té doby jej využilo bezpočet organizací a expertů k efektivní modernizaci svého pracoviště,“ uvedl Michal Stachník, country manager pro Českou republiku a Slovensko ve společnosti VMware. „VMware Workstation 11 je kvalitní a praktické řešení, které pomůže vývojářům a IT administrátorům rozšířit jejich virtuální prostředí z laptopů do datových center a dále do veřejného cloudu.“

VMware Workstation 11
VMware Workstation 11 poskytne špičkové funkce a výkon, na který se budou moci techničtí profesionálové spolehnout při své každodenní práci s virtuálními stroji. VMware Workstation 11 podporuje nejnovější verze Windows a Linux, nejnovější procesory a hardware a umožňuje propojení s VMware vCloud Air. Je tak perfektním nástrojem pro zvýšení produktivity, úsporu času a podporu cloudu.
Přehled nových funkcí:
• Připravenost pro technologické preview Windows 10 – VMware Workstation 11 umožňuje provozovat více než 200 operačních systémů včetně nejnovějšího technologického preview Microsoft Windows 10. Techničtí uživatelé mohou také využívat Windows 2012 R2 pro servery, Ubuntu 14.10, RHEL 7, CentOS 7, Fedora 20, Debian 7.6 a mnoho dalších.
• Nejmodernější výkon – VMware Workstation bude mít podporu pro nejnovější 64 bitové x86 procesory včetně nové mikroarchitekturyHaswell pro maximální výkon. Řešení využívá výhod nových klíčových funkcí Haswell a zajistí v porovnání s Workstation 10 až o 45 procent lepší výkon pro prvky náročné na procesor, jako jsou multimédia, kódování/dekódování apod..
• Výkonné virtuální stroje a grafika – Vývojáři a IT administrátoři budou moci vytvořit virtuální stroje s až 16 virtuálními procesory, 8TB virtuálními disky a až 64 GB paměti pro provoz těch nejnáročnějších aplikací. Aplikace s vysokými požadavky na grafiku získají dodatečnou podporu přidáním až 2 GB video paměti na jeden virtuální stroj.
• Propojení s VMware vCloud Air –Díky propojení s VMware vSphere nebo VMware vCloud Air bude možné rozšířit a škálovat virtuální stroje do veřejného cloudu. Vývojáři se budou moci snadno připojit k VMware vCloud Air a uploadovat, provozovat a nahlížet na virtuální stroje přímo z rozhraní Workstation pro snadnou vzdálenou spolupráci s ostatními členy týmu a škálování ve veřejném cloudu. Uživatelé budou moci hladce přemísťovat virtuální stroje mezi PC a privátním cloudem za pomoci vSphere, VMware ESXi nebo jiné varianty Workstation.

VMware Player 7 Pro
Aktualizované řešení pro virtualizaci desktopů VMware Player 7 Pro umožní uživatelům ještě efektivněji provozovat jeden nebo více operačních systémů na stejném počítači. S větší kompatibilitou pro operační systémy, podporou pro nejnovější laptopy a tablety a možností propojení s VMware Fusion 7 Pro a Workstation 11 zjednoduší řešení IT profesionálům řízení uživatelů a provoz firemních desktopů.
Přehled nových funkcí:
• Větší kompatibilita pro operační systémy – VMware Player 7 Pro poběží na nejnovějších verzích Windows včetně Windows 8.1 a bude podporovat nejrozšířenější operační systémy jako Windows XP a Windows 7 ve virtuálním prostředí, takže uživatelé mohou provozovat starší aplikace tak dlouho, jak budou potřebovat.
• Větší kompatibilita s hardwarem – VMware Player 7 Pro bude optimalizován pro současný moderní hardware včetně nejnovějších PC, laptopů a hi-res tabletů.
• Lepší kompatibilita s dalšími technologiemi VMware – VMware Player 7 Pro bude moci provozovat i důvěrné virtuální stroje vytvořené v rámci Workstation 11 nebo VMware Fusion 7 Pro. Důvěrné virtuální stroje zajišťují pro firemní desktopy kódování, ochranu runtime hesla, omezení pro USB přístup, oddělení hostitelského a zákaznického operačního systému a časová omezení.

Nové systémové požadavky
Zatímco 32 bitové operační systémy mají podporu uvnitř virtuálních strojů, VMware Workstation 11 a Player 7 Pro vyžaduje 64 bitový procesor a 64 bitový hostitelský operační systém pro pokročilé operace a lepší výkon.

Připravil: rjancar
PC-politika.cz

!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?'http':'https';if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+'://platform.twitter.com/widgets.js';fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document, 'script', 'twitter-wjs');

{lang: 'cs'}
Kvido 08.10.2014 06:27 622 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
instalace phpMyadmin for Windows 10
v PHP-Fusion 9
37 1 RobiNN
21-02-2019 11:05
Vstup z jiného PC
v Obecná diskuse
83 2 Kvido
20-02-2019 09:51
Video addon questions
v Infuze, panely, vzhledy
1459 8 zizub
18-02-2019 09:24
Fórum - reputacia
v PHP-Fusion 9
136 1 Balin50
17-02-2019 17:26
Stránka bola aktualizovaná na 9.03.00
v Obecná diskuse
141 0 RobiNN
16-02-2019 13:24
FAQ
v PHP-Fusion 9
479 4 Balin50
12-02-2019 09:55
Vlastný panel - editacia
v Administrace obsahu
236 0 Balin50
12-02-2019 09:52
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.