PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Nejnovější verze řešení pro virtualizaci PC

Nejnovější verze řešení pro virtualizaci PC
SpolečnostVMware představila VMware Workstation 11, nejnovější verzi svého vedoucího řešení pro virtualizaci PC. VMware Workstation 11 odráží 15 let zkušeností v oblasti virtualizace a více než 50 získaných ocenění. Řešení je připraveno pro technologické preview Windows 10, disponuje nejmodernějším výkonem a cloudovou konektivitou díky integraci VMware vCloud Air pro podporu nejpokročilejších výpočetních prostředí.

SpolečnostVMware představila VMware Workstation 11, nejnovější verzi svého vedoucího řešení pro virtualizaci PC. VMware Workstation 11 odráží 15 let zkušeností v oblasti virtualizace a více než 50 získaných ocenění. Řešení je připraveno pro technologické preview Windows 10, disponuje nejmodernějším výkonem a cloudovou konektivitou díky integraci VMware vCloud Air pro podporu nejpokročilejších výpočetních prostředí.

„VMware Workstation se stalo průkopníkem v oblasti virtualizace před 15 lety a od té doby jej využilo bezpočet organizací a expertů k efektivní modernizaci svého pracoviště,“ uvedl Michal Stachník, country manager pro Českou republiku a Slovensko ve společnosti VMware. „VMware Workstation 11 je kvalitní a praktické řešení, které pomůže vývojářům a IT administrátorům rozšířit jejich virtuální prostředí z laptopů do datových center a dále do veřejného cloudu.“

VMware Workstation 11
VMware Workstation 11 poskytne špičkové funkce a výkon, na který se budou moci techničtí profesionálové spolehnout při své každodenní práci s virtuálními stroji. VMware Workstation 11 podporuje nejnovější verze Windows a Linux, nejnovější procesory a hardware a umožňuje propojení s VMware vCloud Air. Je tak perfektním nástrojem pro zvýšení produktivity, úsporu času a podporu cloudu.
Přehled nových funkcí:
• Připravenost pro technologické preview Windows 10 – VMware Workstation 11 umožňuje provozovat více než 200 operačních systémů včetně nejnovějšího technologického preview Microsoft Windows 10. Techničtí uživatelé mohou také využívat Windows 2012 R2 pro servery, Ubuntu 14.10, RHEL 7, CentOS 7, Fedora 20, Debian 7.6 a mnoho dalších.
• Nejmodernější výkon – VMware Workstation bude mít podporu pro nejnovější 64 bitové x86 procesory včetně nové mikroarchitekturyHaswell pro maximální výkon. Řešení využívá výhod nových klíčových funkcí Haswell a zajistí v porovnání s Workstation 10 až o 45 procent lepší výkon pro prvky náročné na procesor, jako jsou multimédia, kódování/dekódování apod..
• Výkonné virtuální stroje a grafika – Vývojáři a IT administrátoři budou moci vytvořit virtuální stroje s až 16 virtuálními procesory, 8TB virtuálními disky a až 64 GB paměti pro provoz těch nejnáročnějších aplikací. Aplikace s vysokými požadavky na grafiku získají dodatečnou podporu přidáním až 2 GB video paměti na jeden virtuální stroj.
• Propojení s VMware vCloud Air –Díky propojení s VMware vSphere nebo VMware vCloud Air bude možné rozšířit a škálovat virtuální stroje do veřejného cloudu. Vývojáři se budou moci snadno připojit k VMware vCloud Air a uploadovat, provozovat a nahlížet na virtuální stroje přímo z rozhraní Workstation pro snadnou vzdálenou spolupráci s ostatními členy týmu a škálování ve veřejném cloudu. Uživatelé budou moci hladce přemísťovat virtuální stroje mezi PC a privátním cloudem za pomoci vSphere, VMware ESXi nebo jiné varianty Workstation.

VMware Player 7 Pro
Aktualizované řešení pro virtualizaci desktopů VMware Player 7 Pro umožní uživatelům ještě efektivněji provozovat jeden nebo více operačních systémů na stejném počítači. S větší kompatibilitou pro operační systémy, podporou pro nejnovější laptopy a tablety a možností propojení s VMware Fusion 7 Pro a Workstation 11 zjednoduší řešení IT profesionálům řízení uživatelů a provoz firemních desktopů.
Přehled nových funkcí:
• Větší kompatibilita pro operační systémy – VMware Player 7 Pro poběží na nejnovějších verzích Windows včetně Windows 8.1 a bude podporovat nejrozšířenější operační systémy jako Windows XP a Windows 7 ve virtuálním prostředí, takže uživatelé mohou provozovat starší aplikace tak dlouho, jak budou potřebovat.
• Větší kompatibilita s hardwarem – VMware Player 7 Pro bude optimalizován pro současný moderní hardware včetně nejnovějších PC, laptopů a hi-res tabletů.
• Lepší kompatibilita s dalšími technologiemi VMware – VMware Player 7 Pro bude moci provozovat i důvěrné virtuální stroje vytvořené v rámci Workstation 11 nebo VMware Fusion 7 Pro. Důvěrné virtuální stroje zajišťují pro firemní desktopy kódování, ochranu runtime hesla, omezení pro USB přístup, oddělení hostitelského a zákaznického operačního systému a časová omezení.

Nové systémové požadavky
Zatímco 32 bitové operační systémy mají podporu uvnitř virtuálních strojů, VMware Workstation 11 a Player 7 Pro vyžaduje 64 bitový procesor a 64 bitový hostitelský operační systém pro pokročilé operace a lepší výkon.

Připravil: rjancar
PC-politika.cz

08.10.2014 07:27 592 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
94 2 RobiNN
23-09-2018 13:37
FAQ chyba
v Administrace obsahu
44 1 RobiNN
23-09-2018 13:35
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
96 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
184 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
167 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
238 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
177 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 20 dny
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 21 dnem
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 21 dnem
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)