Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

Lenovo a Ashton Kutcher slavnostně odhalili nový YOGA Tablet 2 Pro

Společnost Lenovo představuje nový tablet YOGA Tablet 2 Pro, který byl vyvinutý ve spolupráci s Ashtonem Kutcherem, jenž se před rokem připojil ke společnosti Lenovo jako produktový inženýr. Novinka nejenže překvapí a potěší uživatele množstvím prémiových technologií, ale přináší také vylepšení, která novým způsobem spojují dohromady hardwarové a softwarové inovace.

Společnost Lenovo představuje nový tablet YOGA Tablet 2 Pro, který byl vyvinutý ve spolupráci s Ashtonem Kutcherem, jenž se před rokem připojil ke společnosti Lenovo jako produktový inženýr. Novinka nejenže překvapí a potěší uživatele množstvím prémiových technologií, ale přináší také vylepšení, která novým způsobem spojují dohromady hardwarové a softwarové inovace.

YOGA Tablet 2 Pro je unikátní tím, že disponuje vestavěným Pico projektorem, který umožňuje uživatelům bezprostředně proměnit stěny svého obydlí na obrazovku televizoru nebo filmové plátno. Společnost Lenovo zkombinovala skvělé video s neuvěřitelným zvukem, který tabletu přináší další prvenství – 8wattový zvukový systém se subwooferem JBL. Tyto výjimečné vlastnosti spolu s řadou dalších technologií vytvořily z YOGA Tablet 2 Pro tablet jako žádný jiný.

Kino v obýváku
Výzkumná studie Lenovo zjistila, že 88 procent lidí konzumuje velké množství digitálního obsahu doma na tabletu a více než polovina z nich na svém tabletu sleduje několikrát týdně TV. Tento závěr spolu se zpětnou vazbou od zákazníků vedly k vytvoření většího 13palcového displeje YOGA Tablet 2 Pro. Tablet navržený od začátku pro digitálně náročné spotřebitele je vybaven displejem s rozlišením QHD 2560×1440.

Ať už prezentujete na schůzce s kolegy nebo ležíte doma v posteli a sledujete film, YOGA Tablet 2 Pro pomocí svého projektoru usnadňuje prohlížení a sdílení obsahu. Toto 50palcové kino promítá obraz 16:9 s vysokým rozlišením na jakýkoliv povrch. S automatickým nastavením obrazu a až třemi hodinami přehrávání mohou uživatelé shlédnout dva tituly, aniž by museli zařízení připojit do elektrické sítě. Vylepšený audio systém tabletu nabízí podmanivý 8wattový zvuk, který přináší čtyřnásobný výkon reproduktoru obyčejného tabletu. Jeho duální reproduktory s velkými ozvučnicemi jsou čelně orientované pro dynamický zvuk, subwoofer JBL na zadní straně „tvrdí muziku“ hlubokými basy, zatímco Dolby Audio a Wolfson® Master HiFi™ zajišťují vícekanálový zážitek z poslechu stejně jako ve filmech.

Více režimů, výkonu a softwaru
Se čtvrtým režimem Pověs nyní mohou uživatelé pracovat s tabletem zcela novým způsobem. Mohou také i nadále využívat původní tři režimy: Podrž pro lepší úhly při čtení, Polož pro snadné on-line prohlížení a Postav pro sledování obsahu z digitálních knihoven. S pouhými 3,7 mm tloušťky a 950 g hmotnosti je YOGA Tablet 2 Pro tenký a lehký, takže se snadno přizpůsobí životnímu stylu uživatele. Nový YOGA Tablet 2 Pro běží na nejnovější čtvrté generaci procesoru Intel Atom, jenž umožňuje hladké přehrávání multimédií a vykreslování, což ocení uživatelé pracující s více aplikacemi najednou. Dále nabízí zadní kameru s vysokým rozlišením 8 MP a úložný prostor v podobě 32 GB v základu a až 64 GB pomocí Micro SD. S až 15 hodinami výdrže baterie a volitelných 4G připojením mohou uživatelé zůstat mobilní téměř po celý den.

Pokud chtějí uživatelé držet krok s rychlým životním stylem, potřebují software, který by jim pomohl zorganizovat nesčetné množství kontaktů obsažených v různých e-mailových účtech a v účtech sociálních médií. S aplikací Brewster, která je již na tabletu předinstalována, dostávají nyní uživatelé aplikaci pro správu kontaktů. Brewster ukládá kontakty z různých aplikací do jednoho adresáře, spojuje je, deduplikuje, a dokonce ke kontaktům přidává fotografie a také sdílí ověřené kontaktní údaje do kontaktů uživatele.

Připravil: rjancar
PC-politika.cz

!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?'http':'https';if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+'://platform.twitter.com/widgets.js';fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document, 'script', 'twitter-wjs');

{lang: 'cs'}
Kvido 27.10.2014 08:45 498 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
instalace phpMyadmin for Windows 10
v PHP-Fusion 9
21 1 RobiNN
21-02-2019 11:05
Vstup z jiného PC
v Obecná diskuse
62 2 Kvido
20-02-2019 09:51
Video addon questions
v Infuze, panely, vzhledy
1386 8 zizub
18-02-2019 09:24
Fórum - reputacia
v PHP-Fusion 9
121 1 Balin50
17-02-2019 17:26
Stránka bola aktualizovaná na 9.03.00
v Obecná diskuse
129 0 RobiNN
16-02-2019 13:24
FAQ
v PHP-Fusion 9
463 4 Balin50
12-02-2019 09:55
Vlastný panel - editacia
v Administrace obsahu
223 0 Balin50
12-02-2019 09:52
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.