PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

MyQ uvádí novou řadu tiskového řešení

Na trh přichází nová řada populárního tiskového řešení MyQ Popcorn, která díky novým možnostem personalizace přináší další rozměr úspor nejpočetnější skupině uživatelů. Verze MyQ 5.1 Popcorn nahrazuje dosavadní verzi MyQ 4.4 Eleven.

Na trh přichází nová řada populárního tiskového řešení MyQ Popcorn, která díky novým možnostem personalizace přináší další rozměr úspor nejpočetnější skupině uživatelů. Verze MyQ 5.1 Popcorn nahrazuje dosavadní verzi MyQ 4.4 Eleven.

Novinky, které MyQ Popcorn přináší, zahrnují jak další zjednodušení instalace a správy systému, tak zajímavé možnosti z hlediska bezpečnosti dat a samozřejmě vylepšení mnoha jednotlivých funkcí. Nejvýznamnější novinkou je přechod na kódování Unicode, takže nyní již není instalace MyQ omezena znakovou sadou operačního systému. Přibyly také nové jazyky jako japonština, čínština, korejština a brazilská portugalština a přechodem na Unicode byla vylepšena též ruština. „Přechod na Unicode je zlomovou událostí, protože nyní je MyQ skutečně univerzální pro všechny lokality,“ potvrzuje Martin Januš, generální ředitel společnosti MyQ.

Další zajímavou novinkou je vylepšený Embedded Lite terminál, který podporuje nová zařízení, nabízí uživatelský přívětivou automatizovanou instalaci přes vzdálený přístup a přináší rozšířené spektrum uživatelských funkcí. Změn se dočkal i klasický Embedded terminál, který nyní umožňuje sestavit každému uživateli či oddělení vlastní menu s nejčastějšími funkcemi a přednastavenými akcemi, a to až do takových detailů, že stiskem jednoho tlačítka uživatel automaticky okopíruje nebo naskenuje dokument v požadovaném nastavení. Možnosti a kombinace přednastavených voleb jsou přitom prakticky neomezené. Společně se skenovacími formuláři pak lze také jedním dotykem naskenovat dokument v požadované kvalitě a předat jej návazným systémům pro elektronické zpracování, oběh a archivaci dokumentů. Správci systému ocení zjednodušené nastavování uživatelských politik pro celé skupiny uživatelů, kteří pak mohou tisknout nebo kopírovat pouze v mezích nastavených pravidel. Novinkou v oblasti hardwaru je dobíjecí terminál určený zákazníkům z řad firem, ale také z oblasti státní správy či školství, kteří využívají kreditní účtování a rádi by zautomatizovali možnost dobíjení kreditu svým uživatelům.

Také v oblasti bezpečnosti přichází MyQ se zajímavými změnami. Zatímco otázka zabezpečení elektronických dat je častým předmětem diskuzí prakticky ve všech firmách a institucích, o bezpečnosti vytištěných dokumentů se příliš nemluví.
„Vyšli jsme vstříc požadavkům některých našich klientů a v nové verzi MyQ jsme ještě více rozšířili možnosti zabezpečení. MyQ Popcorn umožňuje například dvoustupňové ověření uživatele či archivaci všech operací s dokumenty u vybraných typů zařízení, což umožňuje vedení společnosti naprostou kontrolu práce s citlivými dokumenty,“ vysvětluje Martin Januš. Dvoustupňové ověřování uživatele maximalizuje zabezpečení dokumentů v organizaci díky tomu, že uživatel se k zařízení přihlašuje hned dvěma identifikátory - buď kombinací ID karty a PINu nebo ID karty a hesla. Díky funkci vyzvednutí tisku se pak dokumenty tisknou pod přímým dohledem uživatele a nedostanou se do ruky neoprávněným osobám.

A proč nese nová verze v názvu Popcorn? „Produkty a firmy pojmenované po nějakém jídle mívají na trhu úspěch. Z IT oblasti můžeme zmínit společnost Apple nebo jednotlivé verze operačního systému Android,“ vysvětluje s úsměvem Martin Januš. „Pravdou je, že zrnko kukuřice při výrobě popcornu pukne a zvětší svůj objem až v poměru 1:50. I my rosteme a bobtnáme. Z jádra, které se zrodilo v České republice se MyQ šíří do celého světa a již nyní je distribuován ve více než 50 zemích. Zároveň se snažíme všem našim klientům nabídnout tu správnou příchuť ve správný čas,“ dodává Martin Januš.

Připravil: rjancar
PC-politika.cz

30.10.2014 03:19 411 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
94 2 RobiNN
23-09-2018 13:37
FAQ chyba
v Administrace obsahu
44 1 RobiNN
23-09-2018 13:35
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
96 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
184 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
167 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
238 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
177 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 20 dny
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 21 dnem
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 21 dnem
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)