PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Po fotbale a tenise přichází řada na basketbal

Detailní informace o basketbalovém týmu Duke Athletics a jednotlivých hráčích už nemusí fanoušci či novináři složitě hledat. Mohou je mít k dispozici přímo na svém mobilním telefonu nebo tabletu díky aplikaci vyvinuté ve spolupráci se SAP, NTT Data a Fuqua School of Business při Duke University na platformě SAP HANA.

Detailní informace o basketbalovém týmu Duke Athletics a jednotlivých hráčích už nemusí fanoušci či novináři složitě hledat. Mohou je mít k dispozici přímo na svém mobilním telefonu nebo tabletu díky aplikaci vyvinuté ve spolupráci se SAP, NTT Data a Fuqua School of Business při Duke University na platformě SAP HANA.

Sportovní klub Duke Athletics při univerzitě v americkém Durhamu vybral platformu SAP HANA k vytvoření jednoho z nejvýkonnějších nástrojů pro vizualizaci dat v dějinách univerzitního sportu. Příznivci klubu zvaného také Modří ďábli budou mít k dispozici historické údaje o basketbalových hráčích a týmech prostřednictvím jednoduchého a přehledného webového a mobilního rozhraní. Nový systém je určen i sportovním novinářům, kterým umožní psát zasvěcenější články a komentáře. Ostrý provoz byl spuštěn na vývojářské konferenci SAP TechEd && d-Code, která se uskutečnila 20. – 24. října v Las Vegas.

„Dostáváme se k cíli více než desetiletého projektu. Vždy jsme se snažili být průkopníky na poli digitálních technologií, protože si to naši studenti-sportovci a jejich fanoušci zaslouží,“ říká Ryan Craig, ředitel pro digitální média klubu Duke Athletics. „Těšíme se, že budeme moci širší komunitě okolo Blue Devils poskytnout možnost zkoumat naši historii a tradici v celé šíři a do nejmenšího detailu,“ doplňuje Ryan Craig.

Studenti programu MBA na obchodní škole Fuqua School of Business při Duke University ve spolupráci se společnostmi SAP a NTT Data vyvinuli unikátní vizuální rozhraní, které příznivcům Blue Devils umožní pracovat s historickými záznamy. Schopnost platformy SAP HANA zpracovávat data v operační paměti umožňuje téměř okamžitě získávat údaje o působení basketbalového týmu za desítky let z archivu sahajícího až do 30. let minulého století, který je pravděpodobně nejúplnějším archivem univerzitního sportovního klubu vůbec.

„Big Data revolučním způsobem mění způsob, jakým sportovní trenéři, hráči a týmy na celém světě pracují s historickými informacemi, analyzují výsledky a hledají způsoby, jak zdokonalit trénink a zlepšit výkonnost,“ říká Steve Peck, viceprezident společnosti SAP pro oblast médií, sportu a zábavy a dodává: „Díky možnostem platformy SAP HANA budou média i fanoušci Blue Devils mít nyní volný přístup k těmto informacím a budou moci podrobně studovat bohatou historii týmu a univerzity.“


Připravil:
PC-politika.cz

06.11.2014 08:48 387 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
94 2 RobiNN
23-09-2018 13:37
FAQ chyba
v Administrace obsahu
44 1 RobiNN
23-09-2018 13:35
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
96 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
184 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
167 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
238 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
177 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 20 dny
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 21 dnem
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 21 dnem
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)