PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Národní distribuční centrum Bramer

Společnost Brammer oznámila otevření svého nového Národního distribučního centra a Centre of Excellence. U této příležitosti společnost uspořádala 5. listopadu pro své klíčové zákazníky z oblasti automobilového průmysluspeciální setkání, v rámci kterého jim představila nové prostory své pražské centrály.

Společnost Brammer oznámila otevření svého nového Národního distribučního centra a Centre of Excellence. U této příležitosti společnost uspořádala 5. listopadu pro své klíčové zákazníky z oblasti automobilového průmysluspeciální setkání, v rámci kterého jim představila nové prostory své pražské centrály.

Hosty, mezi nimiž byli mimo jiné zástupci společností TRW-DAS, Valeo, AGC Automotive z České republiky a PCA Trnava (Peugeot) a Johnson Controls Žilina ze Slovenska, nejdřívepřivítal pan Ladislav Burian, ředitel společnosti Brammer pro ČR/SR, který jim objasnil významinvestice do nové centrály. O nové trendy v automobilovém segmentu se poté podělilevropský manažer Brammeru pro oblast automotive.Následovala prezentace zástupce Mapa Professionnel, jednoho ze strategických dodavatelů společnosti Brammer,který zákazníkům přiblížil význam a použití ochranných pracovních rukavic v automobilovém průmyslu.Po úvodních proslovech měli hosté možnost prohlédnout si prostory Národního distribučního centra aosobně se seznámit s reálnými procesy, jež v rámci spolupráce probíhají a mezi něž patří například plynulost a rychlost dodávek náhradních dílů či logistika zakázek.

V nově otevřených prostorech Centre of Excellence měli zase hosté příležitost prohlédnout si a osobně vyzkoušet produkty strategických dodavatelů společnosti, kteří zde na ploše 90 m² prezentují své výrobky. Centreof Excellence zároveň slouží jako vzdělávací a školící centrum pro interní potřeby společnosti.

Ladislav Burian, ředitel společnosti Brammer pro ČR/SR, k této události uvedl:

„Mezi naše zákazníky ze segmentu automotive patří přední společnosti, pro které je velmi důležité, aby každá, byť sebemenší dodávaná součástka byla kvalitní a především vždy dodaná včas. Jsem proto velmi rád, že jsme mohli s jednotlivými procesy, které v rámci Národního distribučního centra probíhají, naše zákazníky osobně seznámit. Spolu s nově otevřeným Centre of Excellence tak naše nové sídlo naplno využívá svůj potenciál, pro který bylo vystavěno – je místem pro aktivní setkávání se zákazníky a pro reálnou prezentaci našich služeb.“

Toto setkání bylo prvním z cyklu pravidelných setkání, které společnost Brammer plánuje organizovat pro své zákazníky z jednotlivých segmentů s cílem seznámit je se svou strategií, s kvalitou nabízenýchslužeb, procesů a produktů a zároveň s cílem navázat užší a provázanější spolupráci.
PC-politika.cz

18.11.2014 08:43 385 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
93 2 RobiNN
23-09-2018 13:37
FAQ chyba
v Administrace obsahu
43 1 RobiNN
23-09-2018 13:35
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
95 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
184 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
166 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
238 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
177 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 20 dny
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 20 dny
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 21 dnem
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)