Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

Národní distribuční centrum Bramer

Společnost Brammer oznámila otevření svého nového Národního distribučního centra a Centre of Excellence. U této příležitosti společnost uspořádala 5. listopadu pro své klíčové zákazníky z oblasti automobilového průmysluspeciální setkání, v rámci kterého jim představila nové prostory své pražské centrály.

Společnost Brammer oznámila otevření svého nového Národního distribučního centra a Centre of Excellence. U této příležitosti společnost uspořádala 5. listopadu pro své klíčové zákazníky z oblasti automobilového průmysluspeciální setkání, v rámci kterého jim představila nové prostory své pražské centrály.

Hosty, mezi nimiž byli mimo jiné zástupci společností TRW-DAS, Valeo, AGC Automotive z České republiky a PCA Trnava (Peugeot) a Johnson Controls Žilina ze Slovenska, nejdřívepřivítal pan Ladislav Burian, ředitel společnosti Brammer pro ČR/SR, který jim objasnil významinvestice do nové centrály. O nové trendy v automobilovém segmentu se poté podělilevropský manažer Brammeru pro oblast automotive.Následovala prezentace zástupce Mapa Professionnel, jednoho ze strategických dodavatelů společnosti Brammer,který zákazníkům přiblížil význam a použití ochranných pracovních rukavic v automobilovém průmyslu.Po úvodních proslovech měli hosté možnost prohlédnout si prostory Národního distribučního centra aosobně se seznámit s reálnými procesy, jež v rámci spolupráce probíhají a mezi něž patří například plynulost a rychlost dodávek náhradních dílů či logistika zakázek.

V nově otevřených prostorech Centre of Excellence měli zase hosté příležitost prohlédnout si a osobně vyzkoušet produkty strategických dodavatelů společnosti, kteří zde na ploše 90 m² prezentují své výrobky. Centreof Excellence zároveň slouží jako vzdělávací a školící centrum pro interní potřeby společnosti.

Ladislav Burian, ředitel společnosti Brammer pro ČR/SR, k této události uvedl:

„Mezi naše zákazníky ze segmentu automotive patří přední společnosti, pro které je velmi důležité, aby každá, byť sebemenší dodávaná součástka byla kvalitní a především vždy dodaná včas. Jsem proto velmi rád, že jsme mohli s jednotlivými procesy, které v rámci Národního distribučního centra probíhají, naše zákazníky osobně seznámit. Spolu s nově otevřeným Centre of Excellence tak naše nové sídlo naplno využívá svůj potenciál, pro který bylo vystavěno – je místem pro aktivní setkávání se zákazníky a pro reálnou prezentaci našich služeb.“

Toto setkání bylo prvním z cyklu pravidelných setkání, které společnost Brammer plánuje organizovat pro své zákazníky z jednotlivých segmentů s cílem seznámit je se svou strategií, s kvalitou nabízenýchslužeb, procesů a produktů a zároveň s cílem navázat užší a provázanější spolupráci.
PC-politika.cz

!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?'http':'https';if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+'://platform.twitter.com/widgets.js';fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document, 'script', 'twitter-wjs');

{lang: 'cs'}
Kvido 18.11.2014 07:43 421 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Stránka bola aktualizovaná na 9.03.00
v Obecná diskuse
18 0 RobiNN
16-02-2019 13:24
FAQ
v PHP-Fusion 9
368 4 Balin50
12-02-2019 09:55
Vlastný panel - editacia
v Administrace obsahu
136 0 Balin50
12-02-2019 09:52
Zoznam členov
v PHP-Fusion 9
364 3 RobiNN
11-02-2019 23:05
Fórum - nové vlákno
v Administrace obsahu
170 1 RobiNN
11-02-2019 23:00
Panely
v PHP-Fusion 9
294 6 RobiNN
10-02-2019 20:27
Tvorba obsahu - Vlastní stránka
v PHP-Fusion 9
412 8 RobiNN
10-02-2019 20:23