Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

Tak, jsem opět back na FB!

Tak jsem po delším čase opět back na Facebooku (FCool: Facebook.com/pcpolitika. A ještě zde: Facebook/pages/Programování/. Hned na začátku říkám - tentokrát zřejmě tak dlouho, co budu moci datlovat. Překvapila mě nová tvář designu, jednodušší a přehlednější navigace a cesta k různým funkcím. Vyvojáři a náročnější uživatelé to však ještě mají, myslím, těžší, pokud si vytvoří vlastní FB www stránky. Takže hned jdu na to a nejen kvůli nim . Jak zjistit své uživatelské ID, které je nutné na FB pro více věcí?

Tak jsem po delším čase opět back na Facebooku (FCool: Facebook.com/pcpolitika. A ještě zde: Facebook/pages/Programování/. Hned na začátku říkám - tentokrát zřejmě tak dlouho, co budu moci datlovat. Překvapila mě nová tvář designu, jednodušší a přehlednější navigace a cesta k různým funkcím. Vyvojáři a náročnější uživatelé to však ještě mají, myslím, těžší, pokud si vytvoří vlastní FB www stránky. Takže hned jdu na to a nejen kvůli nim . Jak zjistit své uživatelské ID, které je nutné na FB pro více věcí? Prostě, pro integraci některých FB zajímavých a potřebných sociálních pluginů, nebo třeba tlačítko "Like", vás Facebook požádá o vaše FB číselné ID uživatele. Je to dost obtížně dohledatelný údaj když máte na FB jen takzvaný osobní profil. Pokud tedy nemůžete najít svůj FB ID, nebo nevíte, co to je, stačí zadat vaši úplnou Facebook profilovou adresu URL do boxíku na této strránce: http://findmyfacebookid.com/. Vaše URL adresa profilu je podobná jako třeba : https://www.facebook.com/profile.php?id=vaš_uzivatelske_ID Takže, takto získanou vaši URL profilu uložíte do boxíku na uvedené stránce a okamžitě získáte číselnou hodnotu vašeho uživatelského ID. Podobnou službu, která vám zjistí vaše ID uživatele na FB, najdete i zde: http://www.phpfusionmods.co.uk/infusions/facebook_user-id_lookup/index.php. Ta je ovšem určena pro CMS systémy PHP-Fusion, které používají fb: admins.

Resumé

Takže, asi po dvou letech se opět vracím na FB. Tato aplikace pro sociální Internet, jak jsem již napsal, se kvalitativně vylepšila. A to hlavně po stránce bezpečnosti a krytí soukromí. To oceňuji a tak se stávám opět uživatelem. FB je dále vynikající nástroj na získávání kontaktů, což myslím, nemá konkurenci. Takto "vymakané" nejsou ostatní alternativní sociální aplikace. Umožňuje rovněž dobrou práci vývojářům, www stránku na FB jsem udělal za tři minuty! Teď ji budu naplňovat obsahem. To je jen malé procento možností a výhod. Takže, s FB spokojenost, uvidím, co ukáže další čas.
Připravil: Květoslav (Kvido) Vícha PC-politika.cz

!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?'http':'https';if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+'://platform.twitter.com/widgets.js';fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document, 'script', 'twitter-wjs');

{lang: 'cs'}

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/cs_CZ/sdk.js#xfbml=1&appId=753158238093074&version=v2.0"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));
Kvido 24.11.2014 00:02 1,556 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
instalace phpMyadmin for Windows 10
v PHP-Fusion 9
27 1 RobiNN
21-02-2019 11:05
Vstup z jiného PC
v Obecná diskuse
74 2 Kvido
20-02-2019 09:51
Video addon questions
v Infuze, panely, vzhledy
1410 8 zizub
18-02-2019 09:24
Fórum - reputacia
v PHP-Fusion 9
128 1 Balin50
17-02-2019 17:26
Stránka bola aktualizovaná na 9.03.00
v Obecná diskuse
132 0 RobiNN
16-02-2019 13:24
FAQ
v PHP-Fusion 9
470 4 Balin50
12-02-2019 09:55
Vlastný panel - editacia
v Administrace obsahu
228 0 Balin50
12-02-2019 09:52
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.