PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Tak, jsem opět back na FB!

Tak jsem po delším čase opět back na Facebooku (FChladný: Facebook.com/pcpolitika. A ještě zde: Facebook/pages/Programování/. Hned na začátku říkám - tentokrát zřejmě tak dlouho, co budu moci datlovat. Překvapila mě nová tvář designu, jednodušší a přehlednější navigace a cesta k různým funkcím. Vyvojáři a náročnější uživatelé to však ještě mají, myslím, těžší, pokud si vytvoří vlastní FB www stránky. Takže hned jdu na to a nejen kvůli nim . Jak zjistit své uživatelské ID, které je nutné na FB pro více věcí?

Tak jsem po delším čase opět back na Facebooku (FChladný: Facebook.com/pcpolitika. A ještě zde: Facebook/pages/Programování/. Hned na začátku říkám - tentokrát zřejmě tak dlouho, co budu moci datlovat. Překvapila mě nová tvář designu, jednodušší a přehlednější navigace a cesta k různým funkcím. Vyvojáři a náročnější uživatelé to však ještě mají, myslím, těžší, pokud si vytvoří vlastní FB www stránky. Takže hned jdu na to a nejen kvůli nim . Jak zjistit své uživatelské ID, které je nutné na FB pro více věcí? Prostě, pro integraci některých FB zajímavých a potřebných sociálních pluginů, nebo třeba tlačítko "Like", vás Facebook požádá o vaše FB číselné ID uživatele. Je to dost obtížně dohledatelný údaj když máte na FB jen takzvaný osobní profil. Pokud tedy nemůžete najít svůj FB ID, nebo nevíte, co to je, stačí zadat vaši úplnou Facebook profilovou adresu URL do boxíku na této strránce: http://findmyfacebookid.com/. Vaše URL adresa profilu je podobná jako třeba : https://www.facebook.com/profile.php?id=vaš_uzivatelske_ID Takže, takto získanou vaši URL profilu uložíte do boxíku na uvedené stránce a okamžitě získáte číselnou hodnotu vašeho uživatelského ID. Podobnou službu, která vám zjistí vaše ID uživatele na FB, najdete i zde: http://www.phpfusionmods.co.uk/infusions/facebook_user-id_lookup/index.php. Ta je ovšem určena pro CMS systémy PHP-Fusion, které používají fb: admins.

Resumé

Takže, asi po dvou letech se opět vracím na FB. Tato aplikace pro sociální Internet, jak jsem již napsal, se kvalitativně vylepšila. A to hlavně po stránce bezpečnosti a krytí soukromí. To oceňuji a tak se stávám opět uživatelem. FB je dále vynikající nástroj na získávání kontaktů, což myslím, nemá konkurenci. Takto "vymakané" nejsou ostatní alternativní sociální aplikace. Umožňuje rovněž dobrou práci vývojářům, www stránku na FB jsem udělal za tři minuty! Teď ji budu naplňovat obsahem. To je jen malé procento možností a výhod. Takže, s FB spokojenost, uvidím, co ukáže další čas.
Připravil: Květoslav (Kvido) Vícha PC-politika.cz

Kvido 24.11.2014 01:02 1,312 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
94 2 RobiNN
23-09-2018 13:37
FAQ chyba
v Administrace obsahu
44 1 RobiNN
23-09-2018 13:35
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
95 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
184 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
166 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
238 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
177 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 20 dny
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 21 dnem
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 21 dnem
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)