PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Honeywell mění provoz distribučních center

Honeywell mění provoz distribučních center
FORT MILL, Jižní Karolína – Zatímco se provozovatelé distribučních center soustředí na svou konkurenceschopnost v roce 2015, společnost Honeywell (NYSE: HON) představila dva nové inovativní produkty pro podporu provozu – nositelné elektronické zařízení navržené pro zvýšení efektivnosti, produktivity a přesnosti v rámci fungování skladu a mobilní počítač Thor™ CV31 kombinující nejnovější technologii s kompaktním provedením, které minimalizuje jakékoliv překážky pro řidiče.

Nositelná elektronika a kompaktní mobilní počítač dají zákazníkům nahlédnout do budoucnosti provozu distribučních a skladovacích center

FORT MILL, Jižní Karolína – Zatímco se provozovatelé distribučních center soustředí na svou konkurenceschopnost v roce 2015, společnost Honeywell (NYSE: HON) představila dva nové inovativní produkty pro podporu provozu – nositelné elektronické zařízení navržené pro zvýšení efektivnosti, produktivity a přesnosti v rámci fungování skladu a mobilní počítač Thor™ CV31 kombinující nejnovější technologii s kompaktním provedením, které minimalizuje jakékoliv překážky pro řidiče.

„Provozovatelé distribučních center hledají flexibilní a osvědčená řešení, která je možné přizpůsobovat dle aktuálních potřeb,“ řekl Bruce Stubbs, ředitel marketingu Honeywell Scanning & Mobility, „díky inovativní technologii, jako jsou nositelné elektronické přístroje a kompaktní mobilní počítače, dokáže Honeywell poskytnout svým zákazníkům z malých i velkých firem po celém světě řešení, která potřebují k tomu, aby dokázali nejen dnes, ale i do budoucna udržet krok se svými konkurenty.“

Nositelná elektronika Honeywell

Nová nositelná verze mobilního zařízení Dolphin™ 70e Black, kterou lze připevnit na zápěstí, je mobilní přístroj speciálně navržený pro provoz skladů včetně kolektování, balení a expedice.
Nositelná elektronika Honeywell je cenově efektivním řešením pro přední IT firmy, které vyhledávají výhody handsfree provozu, ale nemohou si dovolit zefektivnit svá stávající zařízení. Toto řešení umožňuje využití víceúčelového zařízení pro širokou škálu úkonů.
Nositelná elektronika Honeywell je díky pohodlnější a hygieničtější připevňovací pásce navržena pro dlouhodobější nošení a pro její snadné sdílení s ostatními pracovníky. Nositelné zařízení s velkým displejem, flexibilní dotykovou klávesnicí, operačním systémem Windows® Embedded Handheld a podporou Bluetooth kruhového skeneru dává pracovníkům svobodu pohybu k maximalizaci jejich produktivity práce.
Nositelné zařízení Honeywell je ideální kombinací ergonomie, odolnosti a velké obrazovky, která pracovníkům umožňuje pohodlně zvládnout více úkonů s minimálními překážkami při práci.
Celosvětová dodávka nositelného elektronického zařízení Honeywell bude zahájena v prosinci.

Mobilní počítač Thor CV31

Novinkou je také mobilní počítač Thor CV31, který je navržen pro provoz skladů. CV31 informuje o pracovním postupu dodavatelského řetězce tak, že je přístroj vždy snadno viditelný a na dosah, ale nikdy nepřekáží při práci.
V porovnání s konkurenčními zařízeními umožňuje unikátní kompaktní design přístroje CV31 lepší výhled řidiče o 20 %.
CV31 je navržen pro vysokozdvižné vozíky a další zařízení a disponuje záložní baterií s životností 30 minut a kontrolou spouštění, čímž zvyšuje produktivitu řidiče tím, že eliminuje čas potřebný pro restartování a znovu připojení přístroje při výměně baterie.
Přístroj používá operační systém Microsoft® Windows® Embedded Compact 7, disponuje podsvíceným displejem 6.5” LED, dvoujádrovou centrální procesorovou jednotkou 1.5 GHz a pamětí 1GB RAM pro optimální výkon.

Celosvětová dodávka Thor CV31 bude zahájena na konci listopadu.

Microsoft a Windows jsou buď registrovanými ochrannými známkami nebo ochrannými známkami Microsoft Corporation ve Spojených státech amerických a/nebo v jiných zemích.
Thor a Dolphin jsou buď registrovanými ochrannými známkami nebo ochrannými známkami společnosti Honeywell International Inc. ve Spojených státech amerických a/nebo v jiných zemích.

Honeywell (www.honeywell.com) je přední technologickou a výrobní společností, která patří do žebříčku Fortune 100, a která svým zákazníkům po celém světě dodává produkty a služby v oblasti leteckého průmyslu, řídící technologie pro budovy, domácnosti a průmysl, turbokompresory a výrobní materiály.

Honeywell Scanning & Mobility (HSM) je předním výrobcem vysoko výkonnostních hardwarů pro snímání čárových a 2D kódů, včetně odolných mobilních počítačů a čteček čárových kódů, řešení pro identifikaci radiových frekvencí, hlasově ovládaných zařízení a řešení pro tisk. Se svým nejširším produktovým portfoliem v průmyslu automatické identifikace a sběru dat poskytuje HSM hardwary pro maloobchod, zdravotnictví, distribuční centra, zásobování obchodů a dopravní a logistické společnosti usilující o vylepšení svých zákaznických služeb. HSM poskytuje moderní software, služby a profesionální řešení, která zákazníkům pomáhají efektivně spravovat jejich data a aktiva. Produkty společnosti HSM jsou prodávány po celém světě prostřednictvím distribučních a prodejních partnerů.

Připravila: Jitka Housková, Best Communications
PC-politika.cz

Zdroj: Homeywell
Kvido 30.11.2014 01:02 644 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
94 2 RobiNN
23-09-2018 13:37
FAQ chyba
v Administrace obsahu
44 1 RobiNN
23-09-2018 13:35
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
95 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
184 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
166 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
238 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
177 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 20 dny
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 21 dnem
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 21 dnem
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)