PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Servodata rozšiřují služby pro platformy Microsoft a Open Source

Skupina Servodata Group pokračuje v krocích, které vedou k posílení pozice předního platform providera. Po několika akvizicích a následné konsolidaci rozšířeného portfolia Servodata vstupují do nové éry, jež bude orientovaná především na komplexní ICT služby a řešení. V rámci rozsáhlé transformace společnost výrazně rozšířila management a rozvinula svou nabídku komplexních řešení postavených na platformách Microsoft a Open Source.


Skupina Servodata Group pokračuje v krocích, které vedou k posílení pozice předního platform providera. Po několika akvizicích a následné konsolidaci rozšířeného portfolia Servodata vstupují do nové éry, jež bude orientovaná především na komplexní ICT služby a řešení. V rámci rozsáhlé transformace společnost výrazně rozšířila management a rozvinula svou nabídku komplexních řešení postavených na platformách Microsoft a Open Source.


Management společnosti posílil o tři zkušené manažery a výrazné osobnosti české ICT scény. Do představenstva a obchodního vedení společnosti nastoupil Otakar Smolík, bývalý viceprezident společnosti Ness Technologies a respektovaný odborník s dlouholetou zkušeností s řízením korporátních firem i státních institucí. Divize zajišťující návrh, implementaci a následnou podporu řešení v rámci obou platforem povedou Ondřej Štrba (Microsoft Technology Unit Director) a Petr Náhlovský (Open Source Technology Unit Director).
Také obchodní tým se rozrůstá. Za poslední měsíc přibyli na palubu hned dva zkušení obchodníci – Rostislav Haufer a Tomáš Bartoš.

„Nechceme být jen dalším dodavatelem či integrátorem informačních služeb, řešení, technologií a infrastruktury. V době digitalizace téměř každého odvětví, nástupu cloudových řešení, mobility uživatelů a dalších trendů naši zákazníci potřebují partnery, kteří IT vnímají jako flexibilní a efektivní celopodnikovou platformu pro realizaci jejich podnikatelských cílů a potřeb. Naším cílem je být jednoznačnou jedničkou mezi takovými platform providery. To vyžaduje výrazné investice do technologických inovací a vzdělávaní, ale také do kvalitního managementu a obchodu. Věřím, že z těchto investic budou profitovat zejména naši zákazníci a partneři,“ upřesňuje Petr Mýtina, generální ředitel a předseda představenstva společnosti Servodata. O služby a řešení na platformách Microsoft a Open Source je podle Mýtiny mezi velkými podniky i ve státní sféře stále větší zájem. Roste také poptávka po řešeních, které zajistí modernizaci a konsolidaci stávající IT infrastruktury podniků.

Posílenou orientaci na komplexní ICT služby a vstup do nové éry Servodata promítnou i do své korporátní identity. Zásadní změnou projde také webová prezentace společnosti, která nabídne informace o nových službách. Investovat budou Servodata i do optimalizace lidských zdrojů a zefektivnění vnitrofiremních procesů. „Interní změny a inovace, které posilují naši kompetenci platform providera, zavádíme průběžně většinu roku 2014. Tuto transformaci samozřejmě naši zákazníci a partneři zaznamenali již nyní a zatím na ni máme pozitivní ohlasy. Vnější změny, jako je nová korporátní identita pak představíme v roce 2015,“ dodává Mýtina k plánované transformaci Servodata Group.

Servodata Group

Servodata patří dlouhodobě mezi nejvýznamnější platform providery v České republice a na Slovensku, zejména pro platformy Microsoft a Open Source.

Rozsáhlá nabídka služeb zahrnuje mimo jiné licenční management, celopodnikovou IT infrastrukturu (včetně archivace, databází, system managementu a virtualizace) i aplikační a integrační platformy. Servodata Group zajišťuje také byznys řešení pro digitalizaci dokumentů, komunikační platformy, Learning Management System a školení nejen pro senior IT specialisty.

Do skupiny Servodata Group patří mimo Servodata a.s. a Servodata Bratislava s.r.o. také společnosti DoxoLogic, s.r.o., DataScript, s.r.o., a S-COMP Centre CZ, s.r.o.

Skupina drží certifikace Systému řízení jakosti ISO 9001:2000, Systému řízení bezpečnosti informací ISO 27001:2005, Systém řízení jakosti projektů ISO 10006 a Systém managementu IT služeb ISO/IEC 20000-1.Připravil:
PC-politika.cz


03.12.2014 05:40 432 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
89 2 RobiNN
23-09-2018 13:37
FAQ chyba
v Administrace obsahu
39 1 RobiNN
23-09-2018 13:35
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
92 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
181 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
164 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
234 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
173 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 19 dny
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 20 dny
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 20 dny
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)