Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

Tři tipy na praktické vánoční dárky

Vánoce již klepou na dveře a s nimi přichází otázka, co pořídit svým blízkým pod stromeček. Zvláště lidé, kteří nemají rádi hromadění zbytečných věci, hledají originální praktický dárek. Přinášíme tipy na tři opravdu užitečné dárky, které potěší jak teenagery milující technické vychytávky, tak i zbytek rodiny.Vánoce již klepou na dveře a s nimi přichází otázka, co pořídit svým blízkým pod stromeček. Zvláště lidé, kteří nemají rádi hromadění zbytečných věci, hledají originální praktický dárek. Přinášíme tipy na tři opravdu užitečné dárky, které potěší jak teenagery milující technické vychytávky, tak i zbytek rodiny.

Nabíječka nejen pro fotografy

Na českém trhu je dostupná zbrusu nová výkonná nabíječka Li-ion baterií. Výhodou této nabíječky značky T6 Power je, že nabízí jak adaptér do běžné elektrické zásuvky, tak adaptér do automobilu. Tato vychytávka udělá radost každému, kdo má fotoaparát stále při sobě a s oblibou dokumentuje své zážitky. Díky praktické a kompaktní nabíječce tak fotografa nepřekvapí vybitá baterie ani na cestách. Navíc oproti běžně dostupným produktům nabízí vyšší výkon nabíjení, klasickou baterii do digitálního fotoaparátu nabije již za 1 hodinu. Během jedné jízdy autem tak bude baterie připravena k dalšímu použtí.

Nabíječka Li-ion baterií do fotoaparátů a videokamer, cena: 498 Kč


Zdroj energie pro mobily i tablety

Milovníci mobilních zařízení, kteří nedají z ruky tablet či chytrý telefon, bezesporu ocení záložní zdroj energie pro své přístroje. Spolehlivým pomocníkem se pro ně může stát externí baterie T6 power ME III, která dovoluje nabíjet dvě zařízení zároveň. Díky dvojici nabíjecích USB portů dokáže současně napájet mobil i tablet včetně produktů značky Apple. Externí zdroj je ovšem schopný dodávat energii dokonce i pro MP3 přehrávače či navigace. Obdarovanému tak poskytnete neocenitelný zdroj energie, který je díky vysoké kapacitě 10 400 mAh schopen nabít baterii chytrého telefonu až 6krát, a to i v místech bez přístupu k elektrické síti.

Externí baterie pro mobilní zařízení, cena: 1 095 Kč

Oživení robotických vysavačů

V českých domácnostech se stále rozšiřuje obliba robotických vysavačů. Pokud je tomu tak i u vás a váš pomocník pomalu dosluhuje, nemusíte rovnou kupovat zbrusu nový přístroj. Zajímavým dárkem může být i nová baterie. Ve vysavačích jsou totiž nejčastěji používány starší typy akumulátorů, které trpí paměťovým efektem a zhruba do dvou let se výrazně sníží výdrž baterie. Díky nové baterce však bude robotický vysavač sloužit opět jako nový a nedojde mu energie uprostřed práce. Internetový obchod BatteryShop.cz nabízí široký sortiment kvalitních baterií značky T6 Power do robotických vysavačů značek iRobot, Indream, MyGenie, Samba, Sencor, xRobot a Dyson.

Baterie do robotických vysavačů, cena: od 1 387 Kč

Bonus pro nakupující – možnost vrácení zboží až do poloviny ledna

Internetový obchod BatteryShop.cz přichází se speciální vánoční akcí pro zákazníky, kteří si nejsou jistí výběrem dárku pro své blízké. Při nákupu zboží od 1. prosince nabízí možnost prodloužení termínu vrácení zboží až na 45 dnů. Nevhodné vánoční dárky je totiž možné zdarma vrátit do 15. ledna 2015. Internetový obchod tak vychází vstříc svým klientům, aby nemuseli pořizovat dárky až na poslední chvíli. Obecně totiž platí, že při nákupu zboží v e-shopu je na vrácení produktu bez udání důvodu lhůta jen 14 dní. „Uvědomujeme si, jak je pro každého těžké vybrat pro své blízké dárek, který by jim udělal radost a který by opravdu potřebovali. Navíc v případě baterií se lidé často bojí zeptat na přesný model notebooku či mobilního telefonu, aby překvapení neprozradili. Proto jsme pro zákazníky letos připravili speciální vánoční akci, v rámci které mohou dárky nakoupit v předstihu a v případě, že s nimi u obdarovaných neuspějí, tak je v lednu pohodlně a beze spěchu vrátí,“ sdělil Radim Tlapák, jednatel společnosti NTB CZ, která je distributorem baterií a nabíječek značky T6 power na českém trhu.Připravil:
PC-politika.cz

!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?'http':'https';if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+'://platform.twitter.com/widgets.js';fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document, 'script', 'twitter-wjs');

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = '//connect.facebook.net/cs_CZ/sdk.js#xfbml=1&appId=753158238093074&version=v2.0';
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));

Kvido 05.12.2014 06:20 565 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
instalace phpMyadmin for Windows 10
v PHP-Fusion 9
37 1 RobiNN
21-02-2019 11:05
Vstup z jiného PC
v Obecná diskuse
83 2 Kvido
20-02-2019 09:51
Video addon questions
v Infuze, panely, vzhledy
1459 8 zizub
18-02-2019 09:24
Fórum - reputacia
v PHP-Fusion 9
136 1 Balin50
17-02-2019 17:26
Stránka bola aktualizovaná na 9.03.00
v Obecná diskuse
141 0 RobiNN
16-02-2019 13:24
FAQ
v PHP-Fusion 9
479 4 Balin50
12-02-2019 09:55
Vlastný panel - editacia
v Administrace obsahu
237 0 Balin50
12-02-2019 09:52
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.