Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad CZ/SK
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

Epson představuje nový, rychlý a praktický stolní skener pro domácnost i kancelář

Doporučujeme: Zachycujte, ukládejte a sdílejte své obrázky a dokumenty pomocí nového stylového skeneru Perfection V19. Tento stolní skener s rozlišením 4 800dpi vypadá skvěle doma i v kanceláři a pomůže vám rychle dosáhnout vysoce kvalitních výsledků. Vestavěný stojan nabízí možnost skenování i na výšku, čímž ušetříte místo na pracovní ploše.

Společnost Epson představuje nový, rychlý a praktický stolní skener pro použití doma i v kanceláři. Jde o imořádně kompaktní a vysoce kvalitní skenování na dosah ruky

Doporučujeme: Zachycujte, ukládejte a sdílejte své obrázky a dokumenty pomocí nového stylového skeneru Perfection V19. Tento stolní skener s rozlišením 4 800dpi vypadá skvěle doma i v kanceláři a pomůže vám rychle dosáhnout vysoce kvalitních výsledků. Vestavěný stojan nabízí možnost skenování i na výšku, čímž ušetříte místo na pracovní ploše.

Elegantní a kompaktní design skeneru V19 zajišťuje, že přístroj na pracovní ploše nezabere mnoho cenného místa. Vestavěný stojan umožňuje snadné střídání mezi pozicemi na výšku a na šířku, aniž byste na pracovní ploše museli mít vyhrazeno zvláštní místo. Skener V19 se napájí a připojuje pomocí kabelu micro USB, takže nepotřebujete žádný adaptér, napájený ze sítě ani nevzhledné dráty. Vaše pracovní plocha tak zůstane uspořádaná.

David Šedina, National Sales Manager společnosti Epson Europe, uvedl: „Tento nový model je ideální pro uživatele, kteří hledají vysoce kvalitní, jednoduše ovladatelný, mimořádně kompaktní a stylový skener. Skener V19 je vhodný jak pro domácí skenování dokumentů a fotografií, tak pro firemní nízkoobjemové skenování, jako např. skenování obchodních dokumentů, obrázků, identifikačních průkazů a mnoho dalšího.“

Se skenerem V19, který využívá software Epson Easy Photo Fix, si můžete být jisti, že vaše fotografie budou vždycky vypadat skvěle. Tento software zlepšuje kvalitu obrazu, odstraňuje prachové částice, obnovuje vybledlé barvy a upravuje prosvětlení. Součástí skeneru jsou také funkce na vylepšení textových a ostatních dokumentů, které dodávají textu ostrost, zvýrazňují či odstraňují barvy a u oboustranných dokumentů eliminují nežádoucí prosakování.

Skeneru Perfection V19, foto: Epson
Skener Perfection V19, foto: Epson


Skener V19 je ideální pro rychlé a vysoce kvalitní skenování fotografií a dokumentů. Díky technologii ReadyScan LED se už nemusíte ohlížet na dobu zahřívání a čekat – do skenování se můžete pustit rovnou. Skener také disponuje čtyřmi tlačítky pro rychlý start, které usnadňují ovládání. Stisknutím jediného tlačítka můžete skenovat, kopírovat a sdílet naskenované dokumenty nebo je přetvářet do vícestránkových prohledávatelných souborů PDF[1]. Všem čtyřem tlačítkům můžete dokonce přiřadit vlastní úlohy a zrychlit tak pravidelné, opakující se úkony skenování.

Své fotografie můžete naskenovat přímo na Facebook nebo do programu Picasa a sdílet je s rodinou a přáteli.

Skener je také opatřen plně odnímatelným víkem, které přináší možnost snadného skenování objemných knih, fotoalb a dalších vázaných dokumentů.

Skener Perfection V19 bude možné zakoupit od února 2015.

range'>Hlavní vlastnosti V19 :

● Zmenšené rozměry a vestavěný stojan pro skenování na výšku

● Napájení a připojení prostřednictvím kabelu micro USB

● Skenování dokumentů a fotografií s vysokým rozlišením (4 800 dpi)

● Sdílení a ukládání fotografií online díky softwaru Epson Easy Photo Scan

● Čtyři tlačítka – snadné ovládání jedním stiskem

● Odnímatelné víko pro skenování objemných knih a fotoalb

● Přetváření naskenovaných dokumentů do vícestránkových prohledávatelných souborů PDF (pouze pro systém Windows)

● Technologie ReadyScan LED technology pro okamžité skenování bez doby zahřívání

● Vylepšení kvality naskenovaných fotografií pomocí softwaru Epson Easy Photo Fix

● Funkce vylepšení kvality textu a ostatních dokumentů
Připravila: Lucie Brochová, Bison & Rose
PC-politika.cz

!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?'http':'https';if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+'://platform.twitter.com/widgets.js';fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document, 'script', 'twitter-wjs');
Kvido 10.12.2014 00:02 694 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Lost password
v Administrace uživatelů
106 7 Balin50
25-03-2019 19:52
Banner
v Administrace obsahu
107 2 Balin50
25-03-2019 17:42
Ako skryt welcome spravu pre prihlasenych
v Pomoc
122 2 jany
19-03-2019 22:06
Užívatelské polia
v PHP-Fusion 9
406 19 Balin50
19-03-2019 18:00
Vlastné stránky
v PHP-Fusion 9
177 3 Balin50
18-03-2019 21:15
Tvorba Theme - ( Bootstrap )
v PHP-Fusion 9
222 5 RobiNN
17-03-2019 21:45
Chyba databáze
v PHP-Fusion 8
4190 12 RobiNN
14-03-2019 12:29
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Nejčtenější novinky