PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Rodina produktů Lenovo YOGA s novými technologiemi posouvá hranice flexibility a interaktivity

Společnost Lenovo na mezinárodním veletrhu spotřební elektroniky CES 2015 (Consumer Electronics Show) představila svoji novou řadu konvertibilních počítačů YOGA s novými technologiemi, které posouvají flexibilitu a interaktivitu na novou úroveň. Rodina zahrnuje tenký a lehký YOGA 3 v 11 a 14palcových provedeních (v 13palcovém šasi) určený speciálně pro dnešní mobilní spotřebitele; a ThinkPad YOGA ve 12, 14 a 15palcovém provedení optimalizovaný pro profesionální uživatele a pro firemní použití.Společnost Lenovo na mezinárodním veletrhu spotřební elektroniky CES 2015 (Consumer Electronics Show) představila svoji novou řadu konvertibilních počítačů YOGA s novými technologiemi, které posouvají flexibilitu a interaktivitu na novou úroveň. Rodina zahrnuje tenký a lehký YOGA 3 v 11 a 14palcových provedeních (v 13palcovém šasi) určený speciálně pro dnešní mobilní spotřebitele; a ThinkPad YOGA ve 12, 14 a 15palcovém provedení optimalizovaný pro profesionální uživatele a pro firemní použití.

YOGA 3 – flexibilní volba pro dnešní spotřebitele
Nový YOGA 3 poskytuje uživatelům ještě větší flexibilitu díky výběru z 11palcového provedení nebo nového modelu se 14palcovým podsvíceným displejem. Oba konvertibilní modely představují konstrukci tenkou pouhých 18,3 mm nebo méně. 14palcový model poskytuje uživatelům ještě větší plochu displeje, přičemž v 13palcovém šasi zůstává stále velmi tenký a lehký. Při pouhých 15,8 mm a 1,1 kg je 11palcový model stále nejlehčím konvertibilním počítačem rodiny YOGA. Oba modely jsou vybaveny klasickým závěsem YOGA se dvěma panty, který umožňuje 360° flexibilitu poskytující spotřebitelům úžasné funkce, a čtyři speciální režimy – Notebook, Tablet, Stojánek a Stan. Lenovo pak přepracovalo závěs tak, aby šel hladce otevřít a zavřít a také umožnil displeji ležet zcela naplocho při 180°.

Nové konvertibilní počítače YOGA jsou vybaveny výkonnými procesory až 5. generace Intel® Core™ i7 u 14palcového modelu, systémem Windows 8.1, FHD displeji a rychlým 802.11 A/C Wi-Fi. YOGA 3 se dále může pochlubit stereo reproduktory a zvukem Waves Audio. Ve výbavě nechybí ani adaptivní software Harmony, který pomáhá uživatelům přizpůsobovat aplikace. Zahrnuje například automatické nastavení jasu při čtení knihy, umožňuje kontrolu pohybu nebo optimalizuje nastavení zvuku v určitých režimech.

Uživatelé si mohou vybrat z několika barevných variant, včetně pozornost poutající oranžové Clementine, stříbrné Platinum, nové bílé Chalk nebo černé Ebony.

ThinkPad YOGA – profesionálové s novými inovacemi
Společnost Lenovo vytvořila nové 12, 14 a nově i 15palcové modely ThinkPad YOGA tak, aby vyhovovaly potřebám podniků a profesionálů, pro které je důležitá rovnováha mezi produktivitou a počítačem pro osobní potřebu. ThinkPad YOGA poskytuje uživatelům mobilní flexibilitu zahrnující v případě některých modelů novou technologii ActivePen spolu s elegantním designem a optimalizovanými funkcemi pro firemní použití, včetně volitelné 3D kamery u modelu ThinkPad YOGA 15.

Vybrané modely ThinkPad YOGA jsou vybaveny volitelným ActivePen pro pohodlné a přesné psaní, které je ideální pro úkoly jako psaní poznámek, posílání e-mailů nebo vytváření prezentací. YOGA 12 i nadále nabízí volbu digitizéru/pera a poskytuje interní pouzdro pro jeho uložení. ThinkPad tak přináší inovativní hardwarový a softwarový zážitek ze psaní bez ohledu na použitou technologii pera.

Se čtyřmi režimy a celodenní výdrží baterie lze digitálně psát nebo si vychutnat jakýkoli z režimů ThinkPad YOGA: psát v režimu Notebook, dělat si poznámky v režimu Tablet, prezentovat kolegům v režimu Stojánek nebo jen relaxovat při sledování filmu v režimu Stan. Klávesnice konvertibilního zařízení Lift n’Lock navíc umožňuje bezproblémové přecházení mezi režimy Notebook a Tablet.

Tyto tenké a lehké, při pouhých 19 mm a méně než 1,5 kg v případě 12palcového modelu, stylové konvertibilní počítače přicházejí v černé barvě s atraktivní podsvícenou klávesnicí stejně jako s dotykovým displejem FHD.

Na podnikání připravený ThinkPad YOGA dále nabízí další nové technologie na pomoc malým podnikům, a to vestavěnou 3D kameru. První 3D kamera společnosti Lenovo v notebooku přichází jako volitelná u 15palcového modelu. V současnosti jsou 3D kamery používány firemními uživateli pro osobnější videokonference a skenování malých objektů pro 3D tisk.
ThinkPad YOGA přichází s výkonnými procesory až 5. generace Intel® Core™ i7, Windows 8.1 s možností vPro pro spravovaná prostředí (pouze 12palcový model), velkým úložištěm až 1 TB a Dolby Home Theatre v4.

Celkový zážitek z práce zvyšují modely ThinkPad YOGA díky aplikaci Lenovo SHAREit pro snadné sdílení souborů mezi zařízeními. Uživatelé z řad malých podniků se mohou rozhodnout pro rozšířenou podporu pro jejich konvertibilní ThinkPad YOGA prostřednictvím Lenovo Services a mají na výběr z mnoha různých služeb, jako je ochrana před náhodným poškozením, prodloužení záruční doby a dalších.Připravil: rjancar
PC-politika.cz10.01.2015 11:07 401 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
97 2 RobiNN
23-09-2018 13:37
FAQ chyba
v Administrace obsahu
47 1 RobiNN
23-09-2018 13:35
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
97 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
189 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
170 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
242 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
178 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 21 dnem
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 21 dnem
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 22 dny
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)