Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

MasterCard ocenil jedenáct výjimečných projektů platebních karet

MasterCard ocenil jedenáct výjimečných projektů platebních karet
Společnost MasterCard, jednička v inteligentních, pohodlných a bezpečných platbách, ocenila nejlepší projekty roku 2014 týkající se platebních karet. Slavnostní předání cen bylo vyvrcholením celodenní konference MasterCard Day, která se konala ve čtvrtek 8. ledna 2015 v historických prostorách Živnostenské banky v pražské ulici Na Příkopě. Autoři vítězných projektů si odnesli celkem jedenáct skleněných trofejí.

Společnost MasterCard, jednička v inteligentních, pohodlných a bezpečných platbách, ocenila nejlepší projekty roku 2014 týkající se platebních karet. Slavnostní předání cen bylo vyvrcholením celodenní konference MasterCard Day, která se konala ve čtvrtek 8. ledna 2015 v historických prostorách Živnostenské banky v pražské ulici Na Příkopě. Autoři vítězných projektů si odnesli celkem jedenáct skleněných trofejí.

Novinkou roku je předplacená karta, nejvíce cen si odnesla ČSOB

„Trh platebních karet se v posledních letech posouvá kupředu doslova mílovými kroky, výjimkou nebyl ani rok 2014. Byli jsme svědky celé řady převratných technologických inovací a moderních produktů, které mají potenciál výrazně ovlivnit domácí trh, a já jsem velmi hrdý na to, že právě společnost MasterCard se na většině moderních technologických řešení aktivně podílí,“ řekl Miroslav Lukeš, generální ředitel MasterCard Europe pro Českou republiku a Slovensko. „Úzká a dlouhodobá spolupráce s bankami a dalšími společnostmi je pro MasterCard klíčová a my si velmi vážíme výborné práce všech našich partnerů a především jejich důvěry v MasterCard. Každým rokem je pro nás rozhodování těžší, což vypovídá o tom, na jak skvělé úrovni se náš trh nachází,“ dodal Miroslav Lukeš.

Nejúspěšnějším partnerem MasterCard se za loňský rok stala ČSOB, která si odnesla celkem čtyři ceny. Ocenění Issuer 2014 získala za největší roční nárůst počtu vydaných bezkontaktních platebních karet MasterCard PayPass. V dnešní době jsou technologií MasterCard PayPass vybaveny již veškeré karetní produkty z portfolia ČSOB. Cenu Acquirer 2014 pak banka získala za nejvyšší nárůst počtu platebních terminálů akceptujících platební karty s technologií MasterCard PayPass, čímž se ČSOB významně podílela na dalším rozšíření akceptační sítě bezkontaktních karet. Na každém novém terminálu ČSOB je nyní možné zaplatit bezkontaktně.

Nejlepším prémiovým produktem roku Premium Product 2014 se stala ČSOB Karta dobré vůle. Tato exkluzivní debetní karta MasterCard World Elite přináší široké spektrum služeb a zároveň umožňuje odvádět 0,6 % z každé platby u obchodníka na charitativní účely, klienti tak svými nákupy přispějí na dobrou věc. Čtvrté ocenění, Acquiring Innovation 2014, získala ČSOB za instalaci bezkontaktních platebních terminálů na jízdenky v tramvaji EVO2 obsluhující města Liberec a Jablonec nad Nisou.

Global Payments Europe získala ocenění Acquiring Innovation 2014 Mobile Special Mention za řešení integrující globální službu MasterPass do platební brány GP Webpay. Díky němu nemusí obchodník pro akceptaci platební metody MasterPass nijak upravovat své webové stránky, vše se děje až v prostředí platební brány. MasterPass byl na český trh uveden na začátku listopadu 2014.

Komerční banka převzala ocenění Commercial Product 2014 za největší roční nárůst počtu vydaných business karet pro malé a střední podniky.

Raiffeisenbank se stala vítězem v kategorii Issuing Innovation 2014, a to za integraci kreditní karty do bankovních balíčků. Tato unikátní kombinace podporuje prodej kreditních karet a jejich používání.

Společnost Wincor Nixdorf si odnesla cenu Issuing Innovation 2014 Special Mention za vývoj digitální peněženky MasterCard Mobile, která zákazníkům na českém a slovenském trhu umožňuje jednoduché a bezpečné nakupování prostřednictvím chytrého mobilního telefonu. MasterCard Mobile nyní aktivně využívá přes 45 tisíc lidí.

Fio Banka zvítězila v kategorii Mobile Special Mention 2014, a to za první NFC projekt v České republice ve spolupráci se společností TREVICA.

Nejúspěšnější marketingovou kampaní roku Most Effective Marketing Campaign 2014 byla vyhlášena interní marketingová kampaň Mata Hari GE Money Bank. Jednalo se o motivační soutěž pro zaměstnance poboček GE Money Bank podporující prodej kreditních karet. Kampaň probíhala ve spolupráci s MasterCard Advisors, Managed Services.

Poprvé byla v letošním roce udělena cena Prepaid Product 2014, kterou si odnesla společnost MOPET CZ za BLESK peněženku, první komerční předplacenou platební kartu na českém trhu, jež byla uvedena na trh v říjnu roku 2014.

O společnosti MasterCard

MasterCard (NYSE: MA), www.mastercard.com, je jednička v inteligentních, pohodlných a bezpečných platbách. Provozujeme nejrychlejší síť pro zpracování plateb, která propojuje spotřebitele, finanční instituce, obchodníky, vlády a podniky ve více než 210 zemích a teritoriích celého světa. Produkty a řešení společnosti MasterCard ještě více usnadňují, zabezpečují a zefektivňují každodenní obchodní činnosti – například nakupování, cestování, podnikání a hospodaření s financemi. Sledujte nás na Twitteru @MasterCardNews, připojte se k diskusi na CashlessPioneers Blog a přihlaste se k odběru nejnovějších zpráv v Engagement Bureau.Připravily: Bára Dlabáčková a Tereza Kůželová
PC-politika.cz


{lang: 'cs'}

Kvido 12.01.2015 00:02 635 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Stránka bola aktualizovaná na 9.03.00
v Obecná diskuse
9 0 RobiNN
16-02-2019 13:24
FAQ
v PHP-Fusion 9
357 4 Balin50
12-02-2019 09:55
Vlastný panel - editacia
v Administrace obsahu
127 0 Balin50
12-02-2019 09:52
Zoznam členov
v PHP-Fusion 9
356 3 RobiNN
11-02-2019 23:05
Fórum - nové vlákno
v Administrace obsahu
164 1 RobiNN
11-02-2019 23:00
Panely
v PHP-Fusion 9
286 6 RobiNN
10-02-2019 20:27
Tvorba obsahu - Vlastní stránka
v PHP-Fusion 9
405 8 RobiNN
10-02-2019 20:23