PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Epson na veletrhu Heimtextil předvede sílu inkoustového tisku zakázkového dekoračního bytového textilu

Společnost Epson předvede range'>na veletrhu Heimtextil, který se bude konat ve Frankfurtu (14. – 17. ledna 2015, stánek F15, hala 4) designovou a výrobní flexibilitu svých inkoustových tiskáren a inkoustů při výrobě vysoce kvalitních zakázkových dekoračních výrobků pro interiéry. Návštěvníkům ukáže jak tisknout na různé druhy materiálu rychle, snadno a v malých sériích.

Společnost Epson předvede range'>na veletrhu Heimtextil, který se bude konat ve Frankfurtu (14. – 17. ledna 2015, stánek F15, hala 4) designovou a výrobní flexibilitu svých inkoustových tiskáren a inkoustů při výrobě vysoce kvalitních zakázkových dekoračních výrobků pro interiéry. Návštěvníkům ukáže jak tisknout na různé druhy materiálu rychle, snadno a v malých sériích.

Epson během prezentace ukáže digitální tisk přímo na textil, povlaky polštářů, tapety, ale také jak inovativní inkoustová technologie umožňuje tisknout na materiály, jakými jsou sklo, kov a plast. Na stánku Epson budou k vidění také digitálně potisknuté závěsy, stínítka na lampy, polštáře, čalounění, stoly nebo židle.

Na veletrhu spolupracuje společnost Epson s německou organizací Deutsches Mode-Institut, která se specializuje na analýzu trendů a návrhářům tak pomáhá předvídat barvy na módní sezóny a do interiérů. Díky jedinečné normě DMIx® institutu DMI na digitální využívání zdrojů, uvidí návštěvníci celý výrobní proces. Od moderního návrhu na obrazovce, přes nátisk na tiskárně Epson Stylus Pro 4900, výstup na sublimační tiskárně SureColor SC-F7100 až po přenos tepla na jemnou bytovou textilii. Vysoce univerzální tiskárnu SureColor SC-F7100 lze využít i k výrobě obrazů výjimečné kvality s živými barvami na různých tvrdých površích. Na veletrhu Heimtextil si návštěvníci budou moci také prohlédnout různé kreativní aplikace.

Snadno použitelné inkoustové tiskárny Epson vytvářejí nové kreativní příležitosti pro návrháře, kteří chtějí vyrábět vlastní výrobky v malých sériích podle poptávky. V průběhu veletrhu návrhářka Briony Benge-Abbott předvede, jak své návrhy tiskne pomocí stolní tiskárny SureColor SC-F2000 přímo na vysoce kvalitní bavlněné povlaky polštářů.

Zájem návrhářů a středně velkých výrobců vzbudí hedvábné, bavlněné a polyesterové textilie vystavované odborníkem na textil, společností For.Tex. Textilie jsou potištěny na průmyslových tiskárnách Epson pro přímý tisk na textil, SurePress FP-30160 (malý až střední objem výroby) a Robustelli Monna Lisa (masová výroba) – v obou se pro dosažení živých výsledků používají tiskové hlavy Micro Piezo společnosti Epson a inkousty Genesta společnosti For.Tex.

Pro doplnění sortimentu digitálně potištěných textilií a tiskáren Epson se návštěvníci veletrhu budou moci také podívat, jak snadno lze vytvořit kvalitní zakázkové tapety pomocí nejnovější dvouválcové tiskárny SureColor SC-T5200D společnosti Epson s vodním pigmentovým inkoustem UltraChrome XD.

Společnost Epson nabízí sortiment inovačních inkoustových tiskáren a inkoustů, které poskytují návrhářům interiérových dekorací, módním návrhářům, maloobchodním prodejcům a malým a středním podnikům flexibilitu, kvalitu a spolehlivost – to vše za výhodnou cenu a při nízkých pořizovacích nákladech. Tisková hlava Micro Piezo společnosti Epson je měřítkem technologické vyspělosti pro velkoformátové tiskárny, kde se vyžaduje vysoká kvalita snímku s mimořádnými detaily a vyjádřením barvy. Každý prvek tiskařského řešení Epson – tiskárna, tisková hlava, inkoust a firmware – je vyroben společností Epson a optimalizován tak, aby zaručoval co nejlepší celkový výkon.

„Je vzrušující vidět, jak v dnešním individualizovaném světě mění digitálně tištěné interiérové dekorace prostory, které máme rádi, ve kterých pracujeme a hrajeme si,“ říká Kateřina Sedláčková, Pro Graphics Account Manager ze společnost Epson Europe B.V. „Na veletrhu Heimtextil předvedeme, jak inkoustové tiskárny a inkousty Epson přicházejí s novou úrovní kreativity a výrobních výhod pro tento sektor a inspirují nové aplikace,“ doplňuje Sedláčková.

O společnosti Epson

Společnost Epson je přední světový dodavatel inovativních řešení pro kanceláře, domácnosti, obchodní podniky i průmyslové provozy, jenž se snaží neustále překonávat očekávání svých zákazníků. Nabízí široký sortiment produktů od inkoustových tiskáren, tiskových systémů a projektorů 3LCD až po průmyslové roboty, chytré brýle a snímací systémy a využívá originální kompaktní, úsporné a vysoce přesné technologie.

Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 73 000 lidí v 94 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos k ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí.

O společnosti Epson Europe
Společnost Epson Europe B.V. se sídlem v Amsterdamu představuje strategické řídící centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 1 700 lidí a ve fiskálním roce 2013 zaznamenala obrat 1 517 milionů eur.Připravily: Kateřina Bradáčová a Monika Bartlová
PC-politika.cz
Zdroj:
ECO.epson.com
Epson.eu


Balin50 13.01.2015 01:03 459 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
97 2 RobiNN
23-09-2018 13:37
FAQ chyba
v Administrace obsahu
47 1 RobiNN
23-09-2018 13:35
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
97 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
189 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
170 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
242 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
178 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 21 dnem
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 21 dnem
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 22 dny
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)