PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
GitHub
Přidejte kódy
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Technologie

Odborně zpracované daňové přiznání jde konečně koupit on-line jako v e-shopu

Vyplnit daňové přiznání zvládne většina živnostníků. Opravdu ale ideálním způsobem? Přehlédnutí možných zvýhodnění a zbytečně vysoký základ daně jsou nejčastější chybou podnikatelů. Naopak leckteří zaměstnanci ani netuší, že s pomocí daňového přiznání mají nárok na vrácení přeplatku. ních dnů mu do e-mailu dorazí profesionálně zpracované daňové přiznání.“

Vyplnit daňové přiznání zvládne většina živnostníků. Opravdu ale ideálním způsobem? Přehlédnutí možných zvýhodnění a zbytečně vysoký základ daně jsou nejčastější chybou podnikatelů. Naopak leckteří zaměstnanci ani netuší, že s pomocí daňového přiznání mají nárok na vrácení přeplatku. Unikátní projekt na českém internetu eDaně (www.eDane.cz) odstartoval na začátku ledna a ocení jej především poplatníci, kteří preferují on-line jednoduché řešení před osobní návštěvou odborníka.

Kromě důležitých upozornění a podrobných informací k daňovým přiznáním, a to včetně povinných termínů, zahrnuje portál eDaně také rychlou službu zpracování všech druhů daňových přiznání.
„Nejedná se pouze o nejčastější daňová přiznání k dani z příjmů, ale o všechna daňová přiznání, například k dani z nemovitosti, DPH a podobně. Dále také podání pro správu sociálního zabezpečení, zdravotní pojišťovny a jiná podání i žádosti pro finanční úřady, vše on-line přes internet,“ přiblížila Blanka Štarmanová, daňová poradkyně společnosti TaxVision a nového partnerského projektu www.eDane.cz. „Podnikatelé většinou nemají čas na konzultace s daňovými odborníky a raději si daňové přiznání vyplní sami podle přiložených pokynů. Tím ale mohou přicházet o tisíce korun.

Například klient s paušálními výdaji si slevu na děti neuplatní, ale pokud příjmy rozdělí na spolupracující osobu, manžela nebo manželku, ta už slevu uplatnit může. Málokdo ví, že se sleva na dani vztahuje i na studenta, třebaže si sám vydělává a podává svoje daňové přiznání, jestliže žije s rodičem ve společné domácnosti,“ míní Štarmanová.

Jak snadno vyřešit daně z pohodlí domova a nic nepropásnout, ukazuje nový portál www.eDane.cz. Portál přehledně shrnuje, koho a jaké daně se týkají, v jednotlivých kategoriích mimo jiné upozorňuje na nejčastější omyly a jmenuje důležité termíny, které by poplatník neměl propásnout. Mimo tyto poskytnuté informace na jednom místě umožňuje portál eDaně ihned se obrátit na odborníky s on-line objednávkou na zpracování konkrétního daňového přiznání.

Před zasláním objednávky zde poplatník mimo jiné nalezne přehled podkladů, které bude k daňovému přiznání potřebovat a které si může dopředu v klidu připravit. Zadání objednávky probíhá obdobně jako v jiných on-line aplikacích, navíc poplatník vloží podklady podstatné pro zpracování daňového přiznání, které je portál www.eDane.cz schopen přijímat v jakýchkoli čitelných formátech – podklady v listinné podobě například stačí nafotit mobilním telefonem.

„Všichni poplatníci, kteří budou chtít zpracovat daňové přiznání našimi daňovými poradci, si na portálu mohou najít svoji modelovou situaci – například zaměstnanec s více souběžnými pracovními poměry, podnikající důchodce nebo klasicky osoba samostatně výdělečně činná. Nyní je velmi aktuální také přiznání k dani z nemovitosti a k silniční dani,“ popsala Blanka Štarmanová. „On-line formulář na portálu www.eDane.cz je strukturovaný tak, abychom zjistili všechny detaily o poplatníkovi a nic neopomněli, tím je tato služba na českém trhu skutečně zcela unikátní. Klient vyplní jen několik kolonek podobně jako při nakupování v jakémkoli jiném e-shopu a nejpozději do tří pracovních dnů mu do e-mailu dorazí profesionálně zpracované daňové přiznání.“Připravil: rjancar
PC-politika.cz18.01.2015 08:44 346 0 komentářů 0 mimo 0 hodnocení

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
obrázky v news
v PHP - Fusion 9.0.3
13 0 Balin50
21-05-2018 12:12
Gist
v Administrace obsahu
61 2 Kvido
19-05-2018 07:12
Token
v PHP - Fusion 9.0.3
68 2 Balin50
18-05-2018 12:52
Chyba - DatabaseSetup.inc
v PHP - Fusion 9.0.3
59 3 RobiNN
17-05-2018 17:46
tagy vo fóre
v PHP - Fusion 9.0.3
48 0 Balin50
16-05-2018 19:42
Code v news [Vyřešeno]
v PHP - Fusion 9.0.3
88 5 RobiNN
16-05-2018 18:52