PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Apotex podepsal exkluzivní smlouvu na distribuci Colafitu

Kanadská farmaceutická společnost Apotex a Dacom Pharma, výrobce českého doplňku stravy Colafit s vitamínem C, určeného na klouby, vaziva a kůži, zahájily exkluzivní spolupráci v oblasti distribuce a marketingu. Apotex tak po úspěšném uvedení českého patentu na hojení ran Hemagel na mezinárodní trhy bere pod svá křídla další unikátní český produkt Colafit. Ten by se měl z České a Slovenské republiky postupně rozšířit i na další trhy v rámci EU a Severní Ameriky.

- Kanadská farmaceutická společnost Apotex a Dacom Pharma, výrobce českého doplňku stravy Colafit s vitamínem C, určeného na klouby, vaziva a kůži, zahájily exkluzivní spolupráci v oblasti distribuce a marketingu. Apotex tak po úspěšném uvedení českého patentu na hojení ran Hemagel na mezinárodní trhy bere pod svá křídla další unikátní český produkt Colafit. Ten by se měl z České a Slovenské republiky postupně rozšířit i na další trhy v rámci EU a Severní Ameriky. Farmaceutická společnost APOTEX tímto krokem stvrzuje svoji dlouhodobou strategii, jejímž hlavním cílem je posilovat portfolio nabízených výrobků a pomáhat zlepšovat kvalitní a dostupnou zdravotní péči pro občany v České republice a v zahraničí. „Apotex působí na českém trhu již více jak 20 let. V poslední době je tuzemský trh velmi turbulentní, proto se snažíme postavit velké značky v co nejstabilnějších segmentech. Colafit zapadá do naší filozofie poskytování kvalitních a účinných produktů ideálně českého původu našim klientům, proto jsme se rozhodli navázat spolupráci a posílit jeho vývoz do zemí, kde Apotex působí," uvedla MUDr. Martina Antenová, ředitelka společnosti APOTEX v České republice. Colafit je čistý krystalický bovinní lyofilizovaný kolagen typu I, čistoty 99,9 %, který vyživuje a chrání klouby a udržuje vaziva a šlachy ve fyziologickém stavu. Díky své speciální formě se Colafit velice snadno užívá. Kolagenovou kostičku je totiž možné v ústech vytvarovat do podoby, jaká se dobře polyká i těm, kteří mají s užíváním tablet problémy. Na českém trhu se Colafit prodává od roku 1995 a ve spolupráci s NÚRCH Piěšťany (Národní ústav revmatických chorob), byly realizovány dvě klinické studie s velmi dobrými výsledky. „Po více než dvaceti letech budování značky jsme dosáhli na českém trhu všeho, čeho jsme chtěli. Nyní se hodláme věnovat výrobě a vývoji nových forem produktu. Vedle toho bychom rádi, aby se Colafit stal silnou značkou i v jiných zemích, proto jsme se rozhodli marketing a prodej svěřit exkluzivně společnosti APOTEX. Ta svoji marketingovou i prodejní sílu mnohokrát prokázala, a to nejen na českém trhu,“ říká Ing. Dalibor Cichý, MBA majitel společnosti Dacom Pharma.
Připravil: rjancar PC-politika.cz

23.01.2015 07:15 315 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
96 2 RobiNN
23-09-2018 13:37
FAQ chyba
v Administrace obsahu
46 1 RobiNN
23-09-2018 13:35
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
97 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
186 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
168 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
239 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
178 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 21 dnem
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 21 dnem
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 21 dnem
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)