PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Společnost Trend Micro zařazena ve zprávě Gartner Magic Quadrant

Společnost Trend Micro oznámila, že byla analytickou společností Gartner, Inc. v její prestižní zprávě Magic Quadrant zařazena do segment “Lídrů” v oboru platforem pro ochranu koncových bodů . Za posledních 13 let byla společnost Trend Micro vždy jmenována mezi lídry v oboru ochrany koncových bodů a letos ještě vylepšila svoji pozici, jak v ucelenosti vize, tak ve schopnosti realizace.


Společnost Trend Micro oznámila, že byla analytickou společností Gartner, Inc. v její prestižní zprávě Magic Quadrant zařazena do segment “Lídrů” v oboru platforem pro ochranu koncových bodů . Za posledních 13 let byla společnost Trend Micro vždy jmenována mezi lídry v oboru ochrany koncových bodů a letos ještě vylepšila svoji pozici, jak v ucelenosti vize, tak ve schopnosti realizace.

“Výrazně jsme investovali do zdokonalení našich produktů pro ochranu koncových bodů, zejména v oblasti řízení aplikací, pokročilé detekce malwaru, emulace hrozeb v sandboxu a reakce na bezpečnostní incidenty, a zároveň jsme posílili jejich výkon, flexibilitu a jednoduchost jejich implementace a správy,” řekl Eric Skinner, vicepresident pro marketingová řešení, Trend Micro. “Věříme, že se díky umístění v této zprávě ještě posílí pozice našich vícevrstvých řešení ochrany koncových bodů, ať se jedná o nové sady Smart Protection Suites nebo zavedená řešení Deep Security™ a Deep Discovery™. ”

V rámci zpráv Magic Quadrant společnosti Gartner se výrobci technologií v různých oborech zařazují do čtyř odlišných skupin: “Lídři“ (Leaders), “Vyzyvatelé” (Challengers), “Vizionáři” (Visionaries) a “Úzce specializovaní hráči“ (Niche Players). Podle zprávy “lídři demonstrují vyrovnaný pokrok a úsilí v kategoriích týkajících se realizace i vize. Jejich schopnosti v oblasti pokročilé ochrany proti malwaru, ochrany dat a/nebo správy zvyšují konkurenční laťku pro všechny produkty na trhu a mají potenciál změnit chod celého odvětví.”

Pomocí řešení pro bezpečnost koncových bodů od Trend Micro lze zajistit ochranu uživatelů a jejich informací prakticky u veškerých koncových bodů, serverů (fyzických nebo virtuálních) a aplikací, a tak integrovat bezpečnost na všech vrstvách. Tím se značně sníží bezpečnostní rizika, ochrání se pověst podniku a zajistí se soulad s normami v oblasti ochrany dat. V reakci na stále se zvyšující složitost současných bezpečnostních hrozeb společnost Trend Micro vytvořila řešení, které obsahuje více vrstev a pro detekci široké škály hrozeb využívá systém globální bezpečnostní informační platformy v reálném čase. Díky tomuto systému lze hrozby detekovat velmi rychle a v kombinaci s pokročilými nástroji pro detekci narušení tak lze výrazně snížit dopady na produktivitu uživatelů.

Řešení dále obsahuje zdokonalené funkce pro implementaci a správu: nabízí výkonné nástroje pro řízení a monitorování, pomocí kterých lze zajistit provázanou reakci na bezpečnostní hrozby u různých operačních systémů, zařízení a aplikací a také realizovat flexibilní modely implementace na bázi podnikového systému, na bázi cloudu nebo ve formě hybridní implementace.

1) Gartner “Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms”, autoři Peter Firstbrook, John Girard, Neil MacDonald, 22. prosince 2014.
2) Dřívější název této zprávy zněl Magic Quadrant for Enterprise Antivirus (Magic Quadrant pro podniková antivirová řešení).


Připravil: rjancar
PC-politika.cz24.01.2015 07:06 319 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
46 1 Kvido
18-09-2018 12:59
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
71 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
163 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
145 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
215 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
158 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Vzhled [Vyřešeno]
v Infuze, panely, vzhledy
205 2 RobiNN
05-09-2018 14:57
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 16 dny
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 16 dny
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 16 dny
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)