PHP-Fusion
PHP-Fusion je lehký open source redakční systém (CMS) napsaný v PHP. PHP-Fusion využívá databázi MySQL na ukládání obsahu vašich stránek a obsahuje jednoduchý, ale komplexní a kompletní administrativní systém na správu vašich stránek. PHP-Fusion obsahuje nejběžnější funkce, které byste očekávali v mnoha dalších CMS systémech.
Icon Aktuální verze: 9.0 - 27.4. 2017
Stáhnout
Language Překlad
Stáhnout

Technologie

Tiskárny Samsung získaly šest ocenění Buyers Laboratory

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd., získala během udílení Buyers Laboratory (BLI) Winter Awards range'>již druhý rok po sobě prestižní ocenění „Produktová řada černobílých/multifunkčních tiskáren roku“. Tento úspěch podtrhla dalšími pěti cenami za vynikající výsledky.

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd., získala během udílení Buyers Laboratory (BLI) Winter Awards range'>již druhý rok po sobě prestižní ocenění „Produktová řada černobílých/multifunkčních tiskáren roku“. Tento úspěch podtrhla dalšími pěti cenami za vynikající výsledky.

„Samsung neúnavně pracuje na vývoji tiskových řešení, která nejen zvyšují produktivitu a efektivitu, ale jsou také úsporná z hlediska nákladů pro naše zákazníky. Těší nás, že BLI ocenil naše úsilí při vytváření inovativních produktů, které budou splňovat i překonávat vysoká očekávání našich soukromých a podnikových zákazníků,“ řekl David SW Song, Senior vice prezident divize Strategic Marketing and Sales for Printing Solutions ve společnosti Samsung Electronics.


Uznání za vysoký a spolehlivý výkon
Tiskárny Samsung získaly ocenění „Produktová řada černobílých/multifunkčních tiskáren roku“ díky vynikajícímu výkonu, energetické úspornosti, ekologické šetrnosti a snadnému použití. Jednotlivé modely pak získaly dalších pět ocenění v samostatných kategoriích. BLI vyzdvihla především dotykové rozhraní tiskáren, vysoký výkon a efektivitu nákladů.
V kategorii malé až střední pracovní skupiny získal NFC model Samsung ProXpress C2620DW ocenění „Vynikající A4 barevná tiskárna“ a model Samsung ProXpress C2670FW zvítězil v kategorii multifunkčních tiskáren. Samsung MultiXpress M5370LX získal ocenění „Vynikající A4 černobílá multifunkční tiskárna pro velké pracovní skupiny“.
„Jako jedno z prvních multifunkčních zařízení na trhu používá tiskárna MX5370 pro ovládací panel technologii tabletů od společnosti Samsung, čímž vytváří vysoce adaptabilní a flexibilní zařízení. Přidejte vynikající výkon a nízké náklady pro střední až velkoobjemové uživatele a máte vítěze,“ vysvětlila Marlene Orr, BLI senior analytička pro tiskárny/A4 MFP.
V kategorii podnikových tiskáren získal Samsung ocenění „Vynikající A3 barevná multifunkční tiskárna 21-30 ppm“ za svůj model MultiXpress X4300. „Tiskárna Samsung MultiXpress X4300LX prokázala nejenom vynikající spolehlivost v testu tisku 120 000 stran, ale také nabízí vysokou kvalitu barevného tisku, který je lepší než u mnoha konkurentů. Zákazníky, kteří využívají převážně černobílé dokumenty, jistě zaujme, že přístroj získal vysoké známky jak v režimu tisku, tak kopírování,“ řekl George Mikolay, BLI senior produkt editor pro A3 kopírky/MFP.

Vedoucí postavení v oblasti energeticky úsporných funkcí
Laserová černobílá multifunkční tiskárna Samsung Xpress M2885FW byla oceněna za „Vynikající výsledky v oblasti energetické účinnosti“. Poskytuje přidanou hodnotu pro spotřebitele tím, že díky řadě energeticky úsporných funkcí snižuje roční spotřebu energie.
„Roční míra spotřeby energie ve výši 48 %, tedy téměř polovina průměru, je u produktů, které v BLI testujeme, opravdovou raritou. Samsung není v oblasti energeticky efektivních zařízení žádným nováčkem. V předchozím testovacím období získal pět ocenění BLI za energetickou účinnost. Tiskárna Xpress M2885FW slouží jako další vynikající příklad strategie společnosti Samsung v oblasti životního prostředí,“ zhodnotila Lisa Reider, Senior Product Editor, Scanners and Environmental v Buyers Laboratory.
O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.
Samsung Electronics Co., Ltd., inspiruje svět a utváří budoucnost pomocí převratných idejí a technologií. Nově definuje svět televizorů, smartphonů, nositelných zařízení, tabletů, fotoaparátů, domácích spotřebičů, tiskáren, lékařského vybavení, síťových systémů a polovodičů. Vedeme také v oblasti Internetu věcí prostřednictvím, mimo jiné, našich iniciativ Digital Health a Smart Home. Zaměstnáváme 307 000 lidí v 84 zemích. Chcete-li zjistit více, navštivte naše oficiální webové stránky na adrese www.samsung.com a náš oficiální blog na global.samsungtomorrow.com.

O Buyers Laboratory LLC
Buyers Laboratory LLC (BLI) je přední světový nezávislý poskytovatel analytických informací a služeb pro digitální zobrazování a správu dokumentů. Během více než 50 let se kupující spoléhají na BLI ve snaze rozlišit silné a slabé stránky výrobků, a tak učinit nejlepší rozhodnutí o koupi. Prodejci a marketingoví a produktoví odborníci se obracejí na BLI pro bystrý konkurenční úsudek a oceňovaný návod na vývoj produktů, konkurenční positioning, prodejní kanály a marketingovou podporu. S použitím webových služeb bliQ a Solutions Center vytváří 40 000 profesionálů na celém světě rozsáhlé srovnání hardwarových a softwarových řešení pro více než 15 000 produktů po celém světě, včetně úplných údajů a výsledků výkonnosti a hodnocení z BLI Lab, Solutions and Environmental Test Reports, což je závěr měsíců hodnocení ve vlastních laboratořích v USA   Velké Británii. Služby, které jsou k dispozici také prostřednictvím mobilních zařízení, zahrnují komplexní knihovnu protokolů o zkouškách BLI, galerii fotografií, těžko dostupnou literaturu a cenné nástroje pro konfiguraci výrobků, výpočet celkových nákladů na vlastnictví (TCO) a roční spotřeby energie. BLI rovněž nabízí poradenství a soukromé testovací služby, které pomáhají výrobcům vyvíjet a prodávat lepší produkty a spotřební materiál.Připravili: Veronika Šoufková + Jiří Janeček
PC-politika.cz
Zdroj: http://www.buyerslab.comBalin50 01.02.2015 11:21 381 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Host
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
form_fileinput.php
v PHP - Fusion 9.1
29 1 RobiNN
22-01-2018 22:18
cron.php - chyba
v PHP - Fusion 9.1
23 0 Balin50
22-01-2018 15:09
video infusion
v Bugy a chyby
661 16 zizub
21-01-2018 23:06
ban užívateľa
v PHP - Fusion 9.1
51 0 Balin50
21-01-2018 11:29
chyby
v PHP - Fusion 9.1
61 0 Balin50
20-01-2018 21:36
Fotogaléria
v PHP - Fusion 9.1
91 0 Balin50
19-01-2018 17:38
Přihlásit se
Ještě nejste členem? Klikněte zde zaregistrovat se.
TECHNOLOGIE
Nejčtenější
7 dnů 14 dnů 30 dnů
>Jak to žije (13); rok 2018 (246x)

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Ubytování v apartmánech v Praze

SMS zdarma do všesch sítí