Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

Souhře žraloků ze San Jose pomáhá SAP Jam

Klub NHL, to nejsou jen tréninky a zápasy, ale především velký byznys. Společnost Sharks Sports & Entertainment provozující aktuálně šestý klub západní konference San Jose Sharks, sáhla pro firemní sociální síti SAP Jam, aby zefektivnila komunikaci v rámci firmy, ale i s externími partnery.Klub NHL, to nejsou jen tréninky a zápasy, ale především velký byznys. Společnost Sharks Sports & Entertainment provozující aktuálně šestý klub západní konference San Jose Sharks, sáhla pro firemní sociální síti SAP Jam, aby zefektivnila komunikaci v rámci firmy, ale i s externími partnery.

Ani nejlepší hokejová liga světa se dnes neobejde bez moderních informačních technologií. I když výkon hráčů zůstává stále tím hlavním, dnešní NHL je především velká divácká show. A tak provozovatelé musí věnovat velkou pozornost i marketingu a komunikaci. Provozovatel klubu San Jose Sharks se rozhodl zefektivnit komunikaci mezi zaměstnanci, ale také s externími dodavateli a agenturami. Neustálé rozesílání rozesílání e-mailů je nepraktické a jejich správa bývá ve velkých společnostech obtížná a nepřehledná. Sharks Sports & Entertainment proto sáhli po nejnovější verzi firemní sociální sítě SAP Jam. Ta umožňuje jednoduše komunikovat s ostatními a sdílet s nimi dokumenty, myšlenky a nápady pro dosažení společných cílů.

Logika sociálních sítí napomáhá zlepšení spolupráce zaměstnanců, jejich zapojení a pochopení firemní kultury a cílů. Firemní sociální síť SAP Jam přitom nabízí možnosti, které znají uživatelé z ostatních sociálních sítí, vše ale v bezpečném prostředí umožňujícím zachovat si plnou kontrolu nad důvěrností jednotlivých dokumentů i sdílených informací. Hlavní uplatnění našel SAP Jam především v marketingovém oddělení San Jose Sharks, které je samo o sobě velice rozsáhlé, a zároveň musí komunikovat s mnoha dalšími odděleními i partnery.

Během pouhých 3 měsíců se na nový systém práce se adaptovalo více než 90 procent zaměstnanců. Nová verze aplikace přináší především vylepšené uživatelské rozhraní, které bylo vyvíjeno s ohledem na co nejvyšší rychlost a ergonomii ovládání. Neustálé hledání základních informací práci neurychlí. Proto jsou v nové verzi běžně používané funkce jako zasílání dotazů či dokumentů hned na úvodní stránce, kde jsou vždy po ruce. Další možností je vyhledávání za použití filtrů nebo zasílání notifikací. Vylepšené rozhraní ocení spolupracovníci uvnitř i vně organizace, kteří se pravidelně připojují k různým skupinám a budou se tak lépe orientovat.

Nově přidané funkce pro správu skupin ocení převážně správci, kteří tak mohou snadno udržovat aktuální obsah a měnit skupiny podle potřeb podniku. Počínaje aktuální verzí používanou i San Jose Sharks je SAP Jam dostupná také pro platformu Apple, díky kterému mají uživatelé přístup do aplikace kdykoli a odkudkoli.

Doba žádá rychlost a efektivitu
Firemní sociální síť SAP Jam používá v současnosti více než 15 milionů uživatelů po celém světě. I její vývoj probíhá v logice sociálních sítí. Na vylepšeních nové verze se podílelo více než 80 zákazníků, kteří sdíleli své nápady a požadavky s vývojáři přímo na této platformě. Podnikové sociální sítě a workflow obecně hrají v dnešním (digitálním) světe důležitou roli. Zákazníci potřebují software, který jim pomůže zefektivnit a zrychlit spolupráci v rámci heterogenních týmů při řešení zásadních obchodních záležitostí.

Nejnovější verze SAP Jam v sobě kombinuje propracované uživatelské prostředí s rozhraním work patterns. Díky tomu se mohou jeho uživatelé jednoduše spojit se svými zaměstnanci, zákazníky i obchodními partnery a efektivně komunikovat na jednom místě. Úspěch SAP Jam na trhu podtrhlo také umístění v žebříčku IDC MarketScape za rok 2014, což je nástroj pro hodnocení dodavatelů informačních a komunikačních technologií na trhu.Připravil: rjancar
PC-politika.cz


{lang: 'cs'}Kvido 02.02.2015 07:33 344 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
instalace phpMyadmin for Windows 10
v PHP-Fusion 9
37 1 RobiNN
21-02-2019 11:05
Vstup z jiného PC
v Obecná diskuse
83 2 Kvido
20-02-2019 09:51
Video addon questions
v Infuze, panely, vzhledy
1459 8 zizub
18-02-2019 09:24
Fórum - reputacia
v PHP-Fusion 9
136 1 Balin50
17-02-2019 17:26
Stránka bola aktualizovaná na 9.03.00
v Obecná diskuse
141 0 RobiNN
16-02-2019 13:24
FAQ
v PHP-Fusion 9
479 4 Balin50
12-02-2019 09:55
Vlastný panel - editacia
v Administrace obsahu
237 0 Balin50
12-02-2019 09:52
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.