PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Souhře žraloků ze San Jose pomáhá SAP Jam

Klub NHL, to nejsou jen tréninky a zápasy, ale především velký byznys. Společnost Sharks Sports & Entertainment provozující aktuálně šestý klub západní konference San Jose Sharks, sáhla pro firemní sociální síti SAP Jam, aby zefektivnila komunikaci v rámci firmy, ale i s externími partnery.Klub NHL, to nejsou jen tréninky a zápasy, ale především velký byznys. Společnost Sharks Sports & Entertainment provozující aktuálně šestý klub západní konference San Jose Sharks, sáhla pro firemní sociální síti SAP Jam, aby zefektivnila komunikaci v rámci firmy, ale i s externími partnery.

Ani nejlepší hokejová liga světa se dnes neobejde bez moderních informačních technologií. I když výkon hráčů zůstává stále tím hlavním, dnešní NHL je především velká divácká show. A tak provozovatelé musí věnovat velkou pozornost i marketingu a komunikaci. Provozovatel klubu San Jose Sharks se rozhodl zefektivnit komunikaci mezi zaměstnanci, ale také s externími dodavateli a agenturami. Neustálé rozesílání rozesílání e-mailů je nepraktické a jejich správa bývá ve velkých společnostech obtížná a nepřehledná. Sharks Sports & Entertainment proto sáhli po nejnovější verzi firemní sociální sítě SAP Jam. Ta umožňuje jednoduše komunikovat s ostatními a sdílet s nimi dokumenty, myšlenky a nápady pro dosažení společných cílů.

Logika sociálních sítí napomáhá zlepšení spolupráce zaměstnanců, jejich zapojení a pochopení firemní kultury a cílů. Firemní sociální síť SAP Jam přitom nabízí možnosti, které znají uživatelé z ostatních sociálních sítí, vše ale v bezpečném prostředí umožňujícím zachovat si plnou kontrolu nad důvěrností jednotlivých dokumentů i sdílených informací. Hlavní uplatnění našel SAP Jam především v marketingovém oddělení San Jose Sharks, které je samo o sobě velice rozsáhlé, a zároveň musí komunikovat s mnoha dalšími odděleními i partnery.

Během pouhých 3 měsíců se na nový systém práce se adaptovalo více než 90 procent zaměstnanců. Nová verze aplikace přináší především vylepšené uživatelské rozhraní, které bylo vyvíjeno s ohledem na co nejvyšší rychlost a ergonomii ovládání. Neustálé hledání základních informací práci neurychlí. Proto jsou v nové verzi běžně používané funkce jako zasílání dotazů či dokumentů hned na úvodní stránce, kde jsou vždy po ruce. Další možností je vyhledávání za použití filtrů nebo zasílání notifikací. Vylepšené rozhraní ocení spolupracovníci uvnitř i vně organizace, kteří se pravidelně připojují k různým skupinám a budou se tak lépe orientovat.

Nově přidané funkce pro správu skupin ocení převážně správci, kteří tak mohou snadno udržovat aktuální obsah a měnit skupiny podle potřeb podniku. Počínaje aktuální verzí používanou i San Jose Sharks je SAP Jam dostupná také pro platformu Apple, díky kterému mají uživatelé přístup do aplikace kdykoli a odkudkoli.

Doba žádá rychlost a efektivitu
Firemní sociální síť SAP Jam používá v současnosti více než 15 milionů uživatelů po celém světě. I její vývoj probíhá v logice sociálních sítí. Na vylepšeních nové verze se podílelo více než 80 zákazníků, kteří sdíleli své nápady a požadavky s vývojáři přímo na této platformě. Podnikové sociální sítě a workflow obecně hrají v dnešním (digitálním) světe důležitou roli. Zákazníci potřebují software, který jim pomůže zefektivnit a zrychlit spolupráci v rámci heterogenních týmů při řešení zásadních obchodních záležitostí.

Nejnovější verze SAP Jam v sobě kombinuje propracované uživatelské prostředí s rozhraním work patterns. Díky tomu se mohou jeho uživatelé jednoduše spojit se svými zaměstnanci, zákazníky i obchodními partnery a efektivně komunikovat na jednom místě. Úspěch SAP Jam na trhu podtrhlo také umístění v žebříčku IDC MarketScape za rok 2014, což je nástroj pro hodnocení dodavatelů informačních a komunikačních technologií na trhu.Připravil: rjancar
PC-politika.cz02.02.2015 08:33 328 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
100 2 RobiNN
23-09-2018 13:37
FAQ chyba
v Administrace obsahu
49 1 RobiNN
23-09-2018 13:35
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
98 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
190 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
171 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
243 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
178 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 21 dnem
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 21 dnem
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 22 dny
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)