Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad CZ/SK
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

Globální partnerství Epson a MERCEDES AMG PETRONAS Formula One™ spojuje lídry

Společnost Epson, přední světový výrobce v oblasti tisku, vizuální komunikace, výroby a efektivních řešení pro kanceláře, domácnosti, obchod a průmysl, oznámila range'>dlouhodobé globální partnerství s týmem MERCEDES AMG PETRONAS Formula One™, světovým šampionem roku 2014 v závodech formule 1, pořádaných Mezinárodní automobilovou federací FIA. Společnost Epson se stane oficiálním partnerem týmu MERCEDES AMG PETRONAS a poskytne odborné znalosti na poli inkoustových tiskáren, skenerů, 3LCD projektorů a nositelné elektroniky, včetně chytrých brýlí a zdravotní/sportovní snímací techniky.

Společnost Epson, přední světový výrobce v oblasti tisku, vizuální komunikace, výroby a efektivních řešení pro kanceláře, domácnosti, obchod a průmysl, oznámila range'>dlouhodobé globální partnerství s týmem MERCEDES AMG PETRONAS Formula One™, světovým šampionem roku 2014 v závodech formule 1, pořádaných Mezinárodní automobilovou federací FIA. Společnost Epson se stane oficiálním partnerem týmu MERCEDES AMG PETRONAS a poskytne odborné znalosti na poli inkoustových tiskáren, skenerů, 3LCD projektorů a nositelné elektroniky, včetně chytrých brýlí a zdravotní/sportovní snímací techniky.

Na závodních monopostech MERCEDES AMG PETRONAS bude umístěno viditelné logo Epson. Značka bude uvedena i na hledí přileb a na závodních kombinézách pilotů Lewise Hamiltona a Nica Rosberga, a bude součástí nového kabátu monopostů pro sezónu 2015, který tým MERCEDES AMG PETRONAS odhalí při zahájení testování formule jedna 1. února. 2015.

„Jsme hrdí, že můžeme globální profil značky zlepšit tím, že se staneme oficiálním partnerem týmu MERCEDES AMG PETRONAS Formula One™“, řekl prezident společnosti Epson, Minoru Usui. „Partnerství spojuje dvě světově uznávané špičkové značky, které usilují o neustále inovace, dosažení čelních světových pozic a vytváření výrobků a služeb, které trvale překračují očekávání a emocionálně se dotýkají zainteresovaných stran po celém světě.

Toto Wolff, vedoucí divize Mercedes-Benz Motorsport dodal:
„Jsme potěšeni, že s přibývajícím tempem příprav na sezónu 2015 můžeme společnost Epson přivítat v týmu formule jedna MERCEDES AMG PETRONAS. Pracovat se společnostmi, které myslí dopředu, je vždy radost. Výrobky Epson jsou pro naše závodní a výrobní operace přirozenou volbou. Využívání inovativních technologií ve společnosti Epson k dosahování výkonu je dokonale v souladu s tím, co se snažíme dosáhnout ve formuli jedna. Se společností Epson budeme úzce spolupracovat, abychom tyto inovace předvedli, a tím zvýšili celosvětové povědomí o  značce a výrobcích Epson. Na sezónu, která je před námi, i na mnoho úspěšných let v roli partnerů se velmi těšíme.“

Místa dvaceti závodů F1 v roce 2015 přesně odpovídají globální viditelnosti společnosti Epson a poskytnou jedinečnou a vysoce viditelnou platformu pro předvedení jejích pokročilých technologií a urychlení růstu prohloubením vztahů se zákazníky na celém světě.

Tímto globálním partnerstvím se spojují dvě organizace, které se důsledně snaží minimalizovat dopady na životní prostředí. Společnost Epson například plánuje do roku 2050 dosáhnout 90% snížení emisí CO2 ve srovnání s dopady na životní prostředí současných a budoucích operací, a to jak snížením dopadu svých výrobních procesů na životní prostředí, tak i omezením dopadu samotných výrobků během jejich živostnosti. Vítězný vůz MERCEDES AMG PETRONAS F1 W05 F1 Hybrid, se kterým tým závodil v roce 2014, byl ve spotřebě paliva o více než 30 % úspornější než jeho předchůdce a přinesl výhody i do skutečného světa v automobilu S 500 Hybrid Plug In i ostatních cestovních vozech značky Mercedes-Benz.

O týmu MERCEDES AMG PETRONAS Formula One™

Tým MERCEDES AMG PETRONAS Formula One se účastní soutěží světového šampionátu F1 pořádaného organizací FIA. Jeho sídlem je Operační centrum v Brackley. Tým je domovem pro více než 600 zaměstnanců. Vlastní ho společnost Daimler AG spolu s Toto Wolffem a Niki Laudou. Motory pro vozy F1 týmu konstruuje divize Mercedes AMG High Performance Powertrains se sídlem v Brixworthu v hrabství Northamptonshire. Další informace viz www.mercedesamgf1.com.

O společnosti Epson

Společnost Epson je přední světový dodavatel inovativních řešení pro kanceláře, domácnosti, obchodní podniky i průmyslové provozy, jenž se snaží neustále překonávat očekávání svých zákazníků. Nabízí široký sortiment produktů od inkoustových tiskáren, tiskových systémů a projektorů 3LCD až po průmyslové roboty, chytré brýle a snímací systémy a využívá originální kompaktní, úsporné a vysoce přesné technologie.
Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 73 000 lidí v 94 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos k ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí.
http://global.epson.com

O společnosti Epson Europe

Společnost Epson Europe B.V. se sídlem v Amsterdamu představuje strategické řídící centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 1 700 lidí a ve fiskálním roce 2013 zaznamenala obrat 1 517 milionů eur.Připravila: Kateřina Bradáčová
PC-politika.cz
Zdroj:
Formule1-kalendář
Epson.eu


{lang: 'cs'}Připravil: rjancar
PC-politika.cz


{lang: 'cs'}Kvido 05.02.2015 01:32 914 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Lost password
v Administrace uživatelů
86 7 Balin50
25-03-2019 19:52
Banner
v Administrace obsahu
101 2 Balin50
25-03-2019 17:42
Ako skryt welcome spravu pre prihlasenych
v Pomoc
113 2 jany
19-03-2019 22:06
Užívatelské polia
v PHP-Fusion 9
398 19 Balin50
19-03-2019 18:00
Vlastné stránky
v PHP-Fusion 9
170 3 Balin50
18-03-2019 21:15
Tvorba Theme - ( Bootstrap )
v PHP-Fusion 9
216 5 RobiNN
17-03-2019 21:45
Chyba databáze
v PHP-Fusion 8
4182 12 RobiNN
14-03-2019 12:29
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Nejčtenější novinky