PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Sjednocená platforma pro hybridní cloud

Společnost VMware představila první sjednocenou platformu pro hybridní cloud s virtualizovaným výpočetním výkonem, sítěmi i úložištěm. Softwarově definovaná platforma VMware umožní zákazníkům vytvořit jedno konzistentní prostředí napříč soukromým a privátním cloudem a nabídne jim možnost používání, ochrany a správy jakékoli cloudové či tradiční aplikace. Platforma také přináší svobodu při tvorbě a správě aplikací a cloudových prostředí s ohledem na specifické potřeby zákazníků.

Společnost VMware představila první sjednocenou platformu pro hybridní cloud s virtualizovaným výpočetním výkonem, sítěmi i úložištěm. Softwarově definovaná platforma VMware umožní zákazníkům vytvořit jedno konzistentní prostředí napříč soukromým a privátním cloudem a nabídne jim možnost používání, ochrany a správy jakékoli cloudové či tradiční aplikace. Platforma také přináší svobodu při tvorbě a správě aplikací a cloudových prostředí s ohledem na specifické potřeby zákazníků.

Způsob, jakým firmy vytvářejí hodnoty, se značně mění. Původní hodnota se přesouvá od hmotných aktiv do podoby softwaru a dat. IT oddělení zavádí cloud, aby zvýšilo pružnost. Předtím ale musí vybrat z mnoha on- i off-premise cloudových platforem, které jsou „nějakým způsobem“ kompatibilní. Vedle toho musí zároveň zajistit potřebnou úroveň bezpečnosti a souladu s pravidly. VMware pomáhá zákazníkům během tohoto přechodu, protože staví do popředí zájmu software a data, a přináší tak zcela nový model IT.

„Každé tradiční odvětví na světě se nyní mění díky softwaru,“ řekl Pat Gelsinger, CEO společnosti VMware. „Firmy musí být rozhodné, aby mohly čelit této změně a těžit z ní. VMware nyní výrazně pokročil ve své snaze pomoci zákazníkům reagovat na požadavky podnikání díky sjednocené softwarově definované platformě, která nabídne bezkonkurenční možnosti a rozšíří naše inovace napříč výpočetním výkonem, sítěmi a úložištěm a poskytne hybridní cloud.“


První sjednocená platforma pro hybridní cloud
VMware na konferenci v San Franciscu představil následující nová řešení a služby pro hybridní cloud:
VMware vSphere 6 – základ pro hybridní cloud
S více než 650 novými funkcemi nabídne VMware vSphere 6 nové průlomové technologie, které reagují na unikátní potřeby kritických podnikových aplikací a nativních cloudových aplikací, a zajistí vyšší výkon, škálování a konsolidační poměry. VMware vSphere 6 také redefinuje infrastrukturu, úroveň služeb a dostupnost aplikací.

VMware integrovaný OpenStack – jednodušší cesta k OpenStacku
VMware Integrated OpenStack je OpenStack distribuce, která umožní firmám rychle a efektivně poskytnout vývojářům otevřená rozhraní API na bázi cloudu pro přístup k podnikové infrastruktuře od VMware. VMware vytvoří balíčky, otestuje a poskytne podporu všem komponentám distribuce včetně open source kódu OpenStack. Distribuce bude zákazníkům VMware vSphere dostupná zdarma.

VMware Virtual SAN 6 a vSphere Virtual Volumes - Nová generace podnikového úložiště
VMware Virtual SAN 6 umožní masové využití softwarově definovaného úložiště, doplňuje totiž oceňované úložiště s konvergovaným hypervisorem o výrazně lepší škálovatelnost a výkon. VMware vSphere Virtual Volumes nabídne novou úroveň integrace, protože zajistí, že úložiště třetích stran budou mít nativní přehled o virtuálních strojích.

Hybridní síťové služby VMware vCloud Air založené na VMware NSX
VMware uvádí hybridní síťové služby vCloud Air, které pomohou zákazníkům propojit služby veřejného cloudu VMware vCloud Air a privátní cloudy založené na VMware vSphere, a zajistí tak jednoduchou a bezpečnou síťovou doménu. VMware NSX je platforma pro virtualizaci sítí, která poskytuje celý síťový a bezpečnostní model L2-L7 ve formě softwaru. VMware NSX se nasazuje jako síťový základ pro VMware vCloud Air. Hybridní síťové služby vCloud Air umožní zákazníkům obsluhovat stovky virtuálních sítí propojujících soukromý cloud a vCloud Air pomocí jediného WAN spojení, a využívat stejná bezpečnostní pravidla beze změny i pro aplikace.

Sjednocená platforma VMware zahrnuje pokročilou virtualizační podporu pro vývojáře a systémové administrátory, kteří využívají technologie kontinuálního doručování a kontejnerových distribuovaných aplikací. Firmy u řešení VMware spoléhají na inovace v oblasti výpočetního výkonu, sítí a úložiště, integraci s OpenStack frameworkem a integraci s kontejnery a s projektem Kubernetes pro open-source kontejnerovou instrumentaci, který byl iniciovaný a organizovaný společností Google. Díky této podpoře mohou zákazníci rychle, flexibilně a spolehlivě vyvíjet, nasazovat a využívat kritické podnikové aplikace a nativní cloudové aplikace v hybridním cloudu.Připravil: rjancar
PC-politika.cz

05.02.2015 09:52 447 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
44 1 Kvido
18-09-2018 12:59
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
68 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
163 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
145 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
215 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
157 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Vzhled [Vyřešeno]
v Infuze, panely, vzhledy
205 2 RobiNN
05-09-2018 14:57
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 15 dny
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 16 dny
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 16 dny
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)