Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

Sjednocená platforma pro hybridní cloud

Společnost VMware představila první sjednocenou platformu pro hybridní cloud s virtualizovaným výpočetním výkonem, sítěmi i úložištěm. Softwarově definovaná platforma VMware umožní zákazníkům vytvořit jedno konzistentní prostředí napříč soukromým a privátním cloudem a nabídne jim možnost používání, ochrany a správy jakékoli cloudové či tradiční aplikace. Platforma také přináší svobodu při tvorbě a správě aplikací a cloudových prostředí s ohledem na specifické potřeby zákazníků.

Společnost VMware představila první sjednocenou platformu pro hybridní cloud s virtualizovaným výpočetním výkonem, sítěmi i úložištěm. Softwarově definovaná platforma VMware umožní zákazníkům vytvořit jedno konzistentní prostředí napříč soukromým a privátním cloudem a nabídne jim možnost používání, ochrany a správy jakékoli cloudové či tradiční aplikace. Platforma také přináší svobodu při tvorbě a správě aplikací a cloudových prostředí s ohledem na specifické potřeby zákazníků.

Způsob, jakým firmy vytvářejí hodnoty, se značně mění. Původní hodnota se přesouvá od hmotných aktiv do podoby softwaru a dat. IT oddělení zavádí cloud, aby zvýšilo pružnost. Předtím ale musí vybrat z mnoha on- i off-premise cloudových platforem, které jsou „nějakým způsobem“ kompatibilní. Vedle toho musí zároveň zajistit potřebnou úroveň bezpečnosti a souladu s pravidly. VMware pomáhá zákazníkům během tohoto přechodu, protože staví do popředí zájmu software a data, a přináší tak zcela nový model IT.

„Každé tradiční odvětví na světě se nyní mění díky softwaru,“ řekl Pat Gelsinger, CEO společnosti VMware. „Firmy musí být rozhodné, aby mohly čelit této změně a těžit z ní. VMware nyní výrazně pokročil ve své snaze pomoci zákazníkům reagovat na požadavky podnikání díky sjednocené softwarově definované platformě, která nabídne bezkonkurenční možnosti a rozšíří naše inovace napříč výpočetním výkonem, sítěmi a úložištěm a poskytne hybridní cloud.“


První sjednocená platforma pro hybridní cloud
VMware na konferenci v San Franciscu představil následující nová řešení a služby pro hybridní cloud:
VMware vSphere 6 – základ pro hybridní cloud
S více než 650 novými funkcemi nabídne VMware vSphere 6 nové průlomové technologie, které reagují na unikátní potřeby kritických podnikových aplikací a nativních cloudových aplikací, a zajistí vyšší výkon, škálování a konsolidační poměry. VMware vSphere 6 také redefinuje infrastrukturu, úroveň služeb a dostupnost aplikací.

VMware integrovaný OpenStack – jednodušší cesta k OpenStacku
VMware Integrated OpenStack je OpenStack distribuce, která umožní firmám rychle a efektivně poskytnout vývojářům otevřená rozhraní API na bázi cloudu pro přístup k podnikové infrastruktuře od VMware. VMware vytvoří balíčky, otestuje a poskytne podporu všem komponentám distribuce včetně open source kódu OpenStack. Distribuce bude zákazníkům VMware vSphere dostupná zdarma.

VMware Virtual SAN 6 a vSphere Virtual Volumes - Nová generace podnikového úložiště
VMware Virtual SAN 6 umožní masové využití softwarově definovaného úložiště, doplňuje totiž oceňované úložiště s konvergovaným hypervisorem o výrazně lepší škálovatelnost a výkon. VMware vSphere Virtual Volumes nabídne novou úroveň integrace, protože zajistí, že úložiště třetích stran budou mít nativní přehled o virtuálních strojích.

Hybridní síťové služby VMware vCloud Air založené na VMware NSX
VMware uvádí hybridní síťové služby vCloud Air, které pomohou zákazníkům propojit služby veřejného cloudu VMware vCloud Air a privátní cloudy založené na VMware vSphere, a zajistí tak jednoduchou a bezpečnou síťovou doménu. VMware NSX je platforma pro virtualizaci sítí, která poskytuje celý síťový a bezpečnostní model L2-L7 ve formě softwaru. VMware NSX se nasazuje jako síťový základ pro VMware vCloud Air. Hybridní síťové služby vCloud Air umožní zákazníkům obsluhovat stovky virtuálních sítí propojujících soukromý cloud a vCloud Air pomocí jediného WAN spojení, a využívat stejná bezpečnostní pravidla beze změny i pro aplikace.

Sjednocená platforma VMware zahrnuje pokročilou virtualizační podporu pro vývojáře a systémové administrátory, kteří využívají technologie kontinuálního doručování a kontejnerových distribuovaných aplikací. Firmy u řešení VMware spoléhají na inovace v oblasti výpočetního výkonu, sítí a úložiště, integraci s OpenStack frameworkem a integraci s kontejnery a s projektem Kubernetes pro open-source kontejnerovou instrumentaci, který byl iniciovaný a organizovaný společností Google. Díky této podpoře mohou zákazníci rychle, flexibilně a spolehlivě vyvíjet, nasazovat a využívat kritické podnikové aplikace a nativní cloudové aplikace v hybridním cloudu.Připravil: rjancar
PC-politika.cz


{lang: 'cs'}

Kvido 05.02.2015 08:52 469 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Stránka bola aktualizovaná na 9.03.00
v Obecná diskuse
18 0 RobiNN
16-02-2019 13:24
FAQ
v PHP-Fusion 9
369 4 Balin50
12-02-2019 09:55
Vlastný panel - editacia
v Administrace obsahu
137 0 Balin50
12-02-2019 09:52
Zoznam členov
v PHP-Fusion 9
364 3 RobiNN
11-02-2019 23:05
Fórum - nové vlákno
v Administrace obsahu
171 1 RobiNN
11-02-2019 23:00
Panely
v PHP-Fusion 9
294 6 RobiNN
10-02-2019 20:27
Tvorba obsahu - Vlastní stránka
v PHP-Fusion 9
413 8 RobiNN
10-02-2019 20:23