PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Nová generace podnikového úložiště

Výrazně zjednodušené řešení VMware Virtual SAN 6 poskytne více než čtyřikrát větší výkon, dvojnásobnou škálovatelnost a nové podnikové funkce.


Výrazně zjednodušené řešení VMware Virtual SAN 6 poskytne více než čtyřikrát větší výkon, dvojnásobnou škálovatelnost a nové podnikové funkce. VMware vSphere Virtual Volumes je první řešení na trhu, které poskytne přehled o nativních virtuálních strojích napříč širokým spektrem úložných systémů třetích stran.

VMware Virtual SAN™ 6 umožní masové využití softwarově definovaného úložiště, doplňuje totiž oceňované úložiště s konvergovaným hypervisorem o výrazně lepší škálovatelnost a výkon. VMware vSphere Virtual Volumes nabídne novou úroveň integrace, protože zajistí, že úložiště třetích stran budou mít nativní přehled o virtuálních strojích.
Aby bylo možné dosáhnout plného potenciálu softwarově definovaného datového centra, musí se nový přístup k softwarově definovanému úložišti vypořádat s problémy, jako je složitý provoz úložiště a vysoké náklady. Softwarově definované úložiště od VMware využívá hypervisor k vylepšení a přizpůsobení úložiště pro éru cloudu a zajišťuje stejný typ provozní efektivity, jaký přinesla virtualizace serverů výpočetnímu výkonu.

„Zákazníci nás upozorňovali, že potřebují jednoduchý, cenově efektivní a cloudový přístup k úložišti,“ uvedl Raghu Raghuram, výkonný viceprezident a generální ředitel divize softwarově definovaných datových center, VMware. „VMware Virtual SAN 6 a VMware vSphere Virtual Volumes jsou odpovědí na jejich požadavky a představují další fázi naší strategie softwarově definovaného úložiště.“

K dalším novinkám, které VMware představil, patří první sjednocená platforma pro hybridní cloud s virtualizovaným výpočetním výkonem, sítěmi i úložištěm, a zároveň nová vylepšená verze virtualizační platformy vSphere 6.


VMware Virtual SAN 6 – ideální úložiště pro VMware vSphere
Výrazně zjednodušené řešení VMware Virtual SAN 6 nabízí dvojnásobnou škálovatelnost, více než čtyřnásobný výkon a řadu nových funkcí pro velká firemní prostředí. To z něj činí ideální úložiště pro virtuální stroje včetně kritických podnikových aplikací. K novým funkcím patří:
• Nová all-flash architektura – VMware Virtual SAN 6 zajistí dvouvrstvou all-flash architekturu, která inteligentně využívá flash disky jak pro ukládání do mezipaměti, tak i pro perzistentní ukládání dat. Nová all-flash architektura poskytne více než čtyřikrát větší I/O propustnost na jeden uzel oproti předchozí verzi VMware Virtual SAN 5.5, a zároveň zajistí předvídatelnou latenci v řádu kratším než tisícina sekundy.
• Maximální propustnost sedm milionů I/O operací v jednom clusteru za vteřinu – 64 uzlový VMware Virtual SAN cluster doručí až sedm milionů I/O operací za vteřinu s téměř lineární škálovatelností.
• Rozšíření škálovatelnosti na 64 uzlů pro jeden cluster – Nová verze zdvojnásobí škálovatelnost na 64 uzlů pro cluster, a umožní tak zákazníkům získat až 6400 virtuálních strojů na jeden cluster a překročit úložnou kapacitu 8 petabajtů.
• Nové podnikové funkce snímkování – Řešení nabídne vysoce výkonnou a efektivní funkci snímkování, která rozšíří hloubku snímků na 32 pro jeden virtuální stroj, a zároveň minimalizuje nadbytečný výkon.
• Nový způsob posuzování racku - VMware Virtual SAN 6 umožní inteligentní umisťování částí virtuálního stroje napříč serverovými racky pro lepší dostupnost aplikací i v případě celkového selhání racku.
• Širší podpora pro blady – Díky nové podpoře pro přímo připojené disky typu JBOD mohou zákazníci škálovat clustery VMware Virtual SAN 6 v rámci serverových bladů do velkých kapacit.

VMware Virtual SAN zabudovaný do VMware vSphere poskytuje výrazně zjednodušené úložiště s konvergovaným hypervisorem pro virtuální stroje. VMware Virtual SAN zahrnuje funkci pro správu úložiště na základě zásad a posouvá model řízení úložiště od zařízení k aplikacím, čímž umožní administrátorům připravit úložiště pro aplikace v řádu minut. Pouhých devět měsíců od uvedení první verze si řešení VMware Virtual SAN zakoupilo více než tisíc zákazníků. Zákazníci oceňují na řešení jeho snadnou správu, hlubokou integraci s ostatními produkty VMware, vysokou výkonnost s pružnou škálovatelností a jeho schopnost snížit celkové náklady na vlastnictví. VMware Virtual SAN pomáhá zákazníkům od základu změnit provozní náklady, protože provozní náklady na správu činí pouhou třetinu nákladů na tradiční úložiště.
Jak partneři komentují VMware Virtual SAN 6 se dočtete zde.

VMware vSphere Virtual Volumes – nový standard pro softwarově definované úložiště
Tato novinka umožní úložišti uvědomovat si existenci virtuálních strojů, čímž VMware řeší dlouhotrvající problém. VMware vSphere Virtual Volumes je soubor rozhraní API pro úložiště, který umožní granulární integraci mezi úložištěm a VMware vSphere na úrovni individuálního virtuálního stroje. Díky tomu může úložiště dynamicky poskytovat kapacitu a datové služby každému virtuálnímu stroji. Výsledkem je pružnější, cenově efektivnější a jednodušší infrastruktura. Úložiště využívající VMware vSphere Virtual Volumes bude ovládáno prostřednictvím společného řídícího rozhraní – rozšiřuje tak vizi VMware o softwarově definovaném úložišti s automatizací na základě zásad a s důrazem na aplikace napříč různorodými úložišti.

Řešení VMware vSphere Virtual Volumes získalo silnou a širokou podporu v oblasti úložných řešení. VMware úzce spolupracuje s pěti výrobci – Dell, EMC, HP, IBM a NetApp, kteří sehráli klíčovou roli při definování toho, kam bude technologie směřovat. První sadu produktů pro úložiště s podporou pro VMware vSphere Virtual Volumes uvedou na trh přibližně v první polovině letošního roku společnosti Atlantis Computing, Dell, Fujitsu, HP, Hitachi Data Systems, IBM, NEC, NetApp, NexGen Storage, Pure Storage, Symantec a Tintri.
Vedle výše zmíněných firem se na programu podílí celkem 29 partnerů s cílem představit své vlastní úložiště s podporou pro VMware vSphere Virtual Volumes včetně Comm Vault, Nimble Storage a SolidFire.Připravil: rjancar
PC-politika.cz

07.02.2015 08:09 487 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Zdielanie novinky na FB
v PHP-Fusion 9.0.3
173 6 Balin50
07-12-2018 17:27
XML Sitemap pro video
v Infuze, panely, vzhledy
591 15 zizub
02-12-2018 22:29
Novinky - posunutie pripnut...
v PHP-Fusion 9.0.3
89 1 RobiNN
02-12-2018 19:05
FormatFactory
v Pomoc
150 2 Kvido
01-12-2018 10:18
Administrácia
v PHP-Fusion 9.0.3
390 11 Balin50
13-11-2018 14:40
9.00.04
v Obecná diskuse
381 4 RobiNN
27-10-2018 12:55
Novinky - video
v Administrace obsahu
526 8 Kvido
18-10-2018 16:17
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
RobiNN
před 16 dny
mimir na tieto veci je tu fórum...
M
před 17 dny
PHP 9.0 jak aktivovat registrovaného uživatele ?
C
před 29 dny
ahoj
Nejčtenější novinky
Žádné novinky
Žádné novinky
Žádné novinky