Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad CZ/SK
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

VMware vSphere 6 přináší více než 650 nových funkcí a inovací

Společnost VMware představila VMware vSphere 6, nejnovější verzi předního virtualizačního řešení pro hybridní cloud a základ softwarově definovaného datového centra. S více než 650 novými funkcemi nabídne VMware vSphere zákazníkům vysoce dostupnou a odolnou on-demand cloudovou infrastrukturu pro zprovoznění, ochranu a správu jakékoli aplikace. Řešení VMware vSphere 6 bude doplněno o nejnovější verze produktů VMware vCloud® Suite 6, VMware vSphere with Operations Management™ 6, a VMware Virtual SAN™ 6.

Společnost VMware představila VMware vSphere 6, nejnovější verzi předního virtualizačního řešení pro hybridní cloud a základ softwarově definovaného datového centra. S více než 650 novými funkcemi nabídne VMware vSphere zákazníkům vysoce dostupnou a odolnou on-demand cloudovou infrastrukturu pro zprovoznění, ochranu a správu jakékoli aplikace. Řešení VMware vSphere 6 bude doplněno o nejnovější verze produktů VMware vCloud® Suite 6, VMware vSphere with Operations Management™ 6, a VMware Virtual SAN™ 6.

VMware zároveň se svou novinkou VMware Integrated OpenStack zesílil podporu otevřených frameworků pro vybudování a správu cloudů. První OpenStack distribuce od VMware umožní IT oddělení poskytovat vývojářům otevřené rozhraní API pro přístup k podnikové infrastruktuře VMware. Navíc VMware předvedl ukázku technologie, která umožní zákazníkům propojit veřejný a privátní cloud díky kombinaci řešení VMware NSX pro virtualizaci sítí a veřejného cloudu VMware vCloud Air, a získat tak jednotnou zabezpečenou síťovou doménu.

„Naši zákazníci rozšiřují svou činnost a více než kdy dříve od svých IT oddělení očekávají, že podpoří transformaci, zvýší efektivitu a zajistí firmě přidanou hodnotu,“ uvedl Ben Fathi, CTO ve společnosti VMware. „My jim s dosažením těchto cílů pomáháme díky neustálým inovacím, které posouvají VMware vSphere do pozice vedoucí platformy pro strategii hybridního cloudu. VMware vSphere je v oboru zlatým standardem, se kterým jsou srovnávány všechny ostatní virtualizační technologie, a vSphere 6 zvedá úroveň opět o něco výše.“
K dalším novinkám, které VMware představil, patří první sjednocená platforma pro hybridní cloud s virtualizovaným výpočetním výkonem, sítěmi i úložištěm a nové funkce softwarově definovaného úložiště včetně VMware Virtual SAN 6 a vSphere Virtual Volumes.

VMware vSphere 6 – základ pro hybridní cloud
Novinka VMware vSphere 6 nabídne nové průlomové technologie, které reagují na unikátní potřeby kritických podnikových aplikací a nativních cloudových aplikací, a zajistí vyšší výkon, škálování a konsolidační poměry. VMware vSphere 6 také redefinuje infrastrukturu, úroveň služeb a dostupnost aplikací. K novým funkcím vSphere 6 patří:
• Širší podpora aplikací – VMware vSphere 6 reaguje na specifické potřeby nativních cloudových aplikací včetně pružných vývojových cyklů a aplikací s více instancemi. Díky VMware vSphere 6 mohou organizace řídit tisíce instancí komponent jediné nativní cloudové aplikace. Nové funkce pro škálování, výkon a dostupnost činí z VMware vSphere 6 ideální platformu pro virtualizaci škálovatelných aplikací jako je SAP HANA, škálovatelné zátěže jako je Hadoop a kritických podnikových aplikací jako je Microsoft SQL Server, Oracle Database a SAP ERP.
• Nové funkce pro migraci za provozu a na velké vzdálenosti – VMware vSphere 6 disponuje novou funkcí Long-Distance vMotion, která umožní migraci pracovní zátěže za provozu, bez jakýchkoli výpadků a na velké vzdálenosti, jako například mezi New Yorkem a Londýnem. Díky toleranci pro výpadek více procesorů, se kterou VMware přichází jako první na trhu, mohou zákazníci těžit z permanentní dostupnosti pro větší virtuální stroje zahrnující až 4 virtuální procesory.
• Technologie pro okamžité klonování – Technologie VMware pro okamžité klonování, která byla v San Franciscu na konferenci VMworld 2014 představena jako projekt Fargo, umožní rapidní klonování a poskytování tisíců kontejnerových instancí a virtuálních strojů. Díky tomu bude nová virtuální infrastruktura dostupná v časovém rámci kratším než jedna vteřina.
• 3D grafika pro virtualizaci desktopů – Díky VMware vSphere 6 bude možné poskytovat prvotřídní pracovní stanice a graficky náročné aplikace na virtuálních desktopech, jako je VMware Horizon 6. To ocení především firmy z oblasti strojírenství, automobilového průmyslu, architektury a vzdělávání. Dechberoucí grafiku lze s využitím technologie NVIDIA GRID vGPU poskytovat prostřednictvím cloudu, který zajistí větší hustotu, škálovatelný výkon a vyšší úsporu nákladů. Více informací naleznete ve společném oznámení firem VMware a NVIDIA.
• Podnikové úložiště s konvergovaným hypervisorem – Vlajková loď VMware nabídne škálování, výkon a nové datové služby pro velké podniky, proto je ideální platformou s úložištěm pro virtuální stroje zahrnující kritické podnikové aplikace. Více informací o VMware Virtual SAN 6 naleznete zde.
• Přehled o virtuálních strojích pro úložiště třetích stran - VMware vSphere Virtual Volumes je první řešení na trhu, které zajistí přehled o virtuálních strojích v rámci širokého spektra úložných systémů třetích stran a rozšíří řídící rovinu softwarově definovaného úložiště od VMware v rámci ekosystému.

Zákazníci mohou optimalizovat výkon, kapacitu a nastavení VMware vSphere 6 díky nově představenému řešení VMware vSphere with Operations Management 6. Tato integrovaná platforma a řešení pro správu zjednodušuje správu infrastruktury díky prediktivní analýze a automatizovaným funkcím pro upozornění a nápravu problémů. Řešení přináší výhody od samého počátku, protože pomáhá zákazníkům proaktivně identifikovat a napravovat problémy s výkonem a nastavením a uvolnit jakékoli nadbytečné virtuální stroje spolu s přiřazeným výpočetním výkonem, pamětí a úložištěm.

VMware představil i řešení VMware vCloud Suite 6, které propojí VMware vSphere 6 s nejnovějšími verzemi svých produktů pro správu cloudu - VMware vRealize™ Automation 6.2 a VMware vRealize Operations 6, a zajistí tak privátní cloud založený na architektuře softwarově definovaného datového centra. Nejnovější verze bude také obsahovat funkce pro započítávání pohledávek (chargeback/showback) a tvorbu rozpočtu prostřednictvím doplňku VMware vRealize Business 6 Standard, který pomůže infrastrukturním a provozním týmům spravovat privátní cloud.

VMware Integrated OpenStack – jednodušší cesta k OpenStacku
VMware Integrated OpenStack je OpenStack distribuce, která umožní firmám rychle a efektivně poskytnout vývojářům otevřená rozhraní API na bázi cloudu pro přístup k podnikové infrastruktuře od VMware. VMware vytvoří balíčky, otestuje a poskytne podporu všem komponentám distribuce včetně open source kódu OpenStack.

Díky VMware Integrated OpenStack mohou i IT obchody s povrchní či nulovou znalostí OpenStack či Linux zprovoznit OpenStack cloud v řádu minut. Řešení poskytne plnou integraci s VMware platformou pro správu cloudu a umožní zákazníkům rozšířit své znalosti VMware o správu a řešení problémů v rámci OpenStack cloudu.

VMware představil také sadu nových profesionálních služeb, které poskytnou zákazníkům přístup k osvědčeným postupům pro vývoj softwaru, a pomohou tak s úspěšnou implementací OpenStack a DevOps projektů. Díky akvizici MomentumSI, která byla uzavřena ve čtvrtém čtvrtletí 2014, získal VMware bohaté zkušenosti s vytvářením, implementací a automatickým nasazením OpenStack cloudu jakékoli velikosti.

„Virtualizace kompletně změnila vztah mezi IT a firmou jako takovou. Díky tomu, že jsme virtualizovali a automatizovali naši infrastrukturu s řešením VMware vSphere Enterprise plus, podařilo se nám zvýšit rychlost a zlepšit poskytování IT služeb. Předpokládáme, že VMware vSphere 6 nám pomůže zlepšit výkon a dostupnost našich kritických podnikových aplikací,“ uvedl Saeed Al Ghailani, vedoucí infrastruktury a telekomunikací, Ministerstvo dopravy, Abu Dhabi.Připravil: rjancar
PC-politika.cz


{lang: 'cs'}Kvido 09.02.2015 06:06 408 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Banner
v Administrace obsahu
61 0 Balin50
21-03-2019 11:31
Ako skryt welcome spravu pre prihlasenych
v Pomoc
80 2 jany
19-03-2019 22:06
Užívatelské polia
v PHP-Fusion 9
359 19 Balin50
19-03-2019 18:00
Vlastné stránky
v PHP-Fusion 9
131 3 Balin50
18-03-2019 21:15
Tvorba Theme - ( Bootstrap )
v PHP-Fusion 9
178 5 RobiNN
17-03-2019 21:45
Chyba databáze
v PHP-Fusion 8
4140 12 RobiNN
14-03-2019 12:29
SEO ako to funguje
v PHP-Fusion 9
422 2 Balin50
10-03-2019 08:44