PHP-Fusion
PHP-Fusion je lehký open source redakční systém (CMS) napsaný v PHP. PHP-Fusion využívá databázi MySQL na ukládání obsahu vašich stránek a obsahuje jednoduchý, ale komplexní a kompletní administrativní systém na správu vašich stránek. PHP-Fusion obsahuje nejběžnější funkce, které byste očekávali v mnoha dalších CMS systémech.
Icon Aktuální verze: 9.0 - 27.4. 2017
Stáhnout
Language Překlad
Stáhnout

Technologie

Wi-Fi připojení od trávníku po šatny

Sledovat výsledky dalších zápasů, dívat se na videa, číst si týmové novinky a vše sdílet na sociálních sítích se svými přáteli - to vše ze stadionu, kde je s vámi dalších několik tisíc fanoušků. Na belgickém fotbalovém stadionu týmu FC Bruggy je to realita. Fanoušci tak mohou mít podobné množství doplňujících informací, které jim nabízí třeba televizní přenos, ale zároveň budou v centru dění na stadionu.Sledovat výsledky dalších zápasů, dívat se na videa, číst si týmové novinky a vše sdílet na sociálních sítích se svými přáteli - to vše ze stadionu, kde je s vámi dalších několik tisíc fanoušků. Na belgickém fotbalovém stadionu týmu FC Bruggy je to realita. Fanoušci tak mohou mít podobné množství doplňujících informací, které jim nabízí třeba televizní přenos, ale zároveň budou v centru dění na stadionu.

Na větších akcích jako jsou sportovní utkání nebo koncerty, kde je na jednom místě několik tisíc lidí, si často nepošlete ani SMS, natož aby tam fungoval použitelný mobilní internet. Fanoušci belgického fotbalového klubu FC Bruggy tento problém již neřeší. Díky fungujícímu připojení tak mají k dispozici například všechny statistiky ze zápasu, jako kdyby seděli u televizního přenosu. Kromě toho mohou pohodlně přímo ze stadionu sdílet fotografie, videa a další multimediální obsah se svými přáteli. Fanoušci na stadionu tak mohou spojit dosud nespojitelné. Užít si atmosféru stadionu, a přitom mít k dispozici doplňující informace, jako kdyby zápas sledovali v televizi.

Domácí hřiště Jan Breydel Stadion je totiž kompletně pokryto Wi-Fi sítí. Díky spolupráci belgické telekomunikační firmy Proximus a společnosti Cisco tak byla vytvořen první aréna odpovídající konceptu Connected Stadium v nejvyšší belgické lize. Architektura sítě wi-fi byla navržena tak, aby tisíce fanoušků mohly mít současně přístup k internetu ze svých mobilních zařízení, ať již jde o tablety, chytré telefony nebo třeba notebooky. Wi-Fi připojení pokrývá celý stadion od restaurací, přes tiskové středisko až po šatny. Jednotlivé přístupové body a infrastrukturní prvky jsou rozmístěny tak, aby byla pro každý sektor zajištěna dostatečná kapacita bez interferencí.

Klub má nyní novou optickou síť, ke které připojili Cisco Connected Stadium Wi-Fi se 400 bezdrátovými přístupovými body, bezhotovostními platebními terminály a bezpečnostními kamerami. Jde o na klíč vytvořenou kombinaci bezdrátových technologií společnosti Cisco, specializovaného softwaru a profesionálních služeb optimalizovaných pro stadiony a arény, kde se koncentruje velké množství lidí. Sportovním klubům a provozovatelům zábavních akcí se tak otevírá skvělá příležitost, jak přilákat více fanoušků a tím si zajistit i vyšší tržby. V dnešní době totiž málokdo opouští svůj byt bez chytrého telefonu a mobilní aplikace se pomalu stávají standardem stejně, jako jsou dnes třeba firemní webové stránky. Do budoucna budou moci fanoušci sledovat i speciální multimediální obsah, který bude dostupný jen na stadionech. Uvidí tak například opakované záběry, aktuální statistiky o hře a tak podobně.

Potvrzuje to i výzkum společnosti Cisco, podle kterého si více jak dvě třetiny fanoušků s sebou na stadion nezapomenou vzít i svůj smartphone. A operátor Proximus přiznává, že provoz mobilní datové sítě se v průběhu posledních tří let zvýšil třináctkrát. Uživatelé mobilního internetu jsou stále náročnější, zvláště co se rychlosti týče. Podle studie patří mobilní internet v Belgii mezi deset nejrychlejších na světě. Jak z vlastní zkušenosti mnozí z nás vědí, na internet v kapse se zvyká až příliš snadno, a proto není divu, že poptávka po spolehlivém připojení stále rostla. To vedlo tým FC Bruggy také k vydání aplikace, díky které mohou fanoušci sledovat výsledky dalších zápasů, sledovat videa nebo si číst týmové novinky.

Podobný úspěch zaznamenali i v Nebrasce na Memorial Stadium, kde se během fotbalové sezóny připojilo do bezdrátové sítě na stadionu více než 150 000 zařízení fanoušků. Ti skrze aplikaci dostávali přístup k podrobným informacím o zápasu, exkluzivní videa a soupisky dostupné jen v rámci stadionu, statistiky, hráčské profily a mapky s rozmístěním stánků a restaurací.Připravil: rjancar
PC-politika.cz13.02.2015 06:21 342 0 komentářů 0 mimo 0 hodnocení

0 komentářů

Zanechat komentář

Host
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
chyba v súkromných správach
v Administrace obsahu
323 8 Balin50
11-01-2018 20:38
vkladanie videa do infusie
v Administrace obsahu
145 2 Balin50
11-01-2018 17:33
chyba Locale.inc a news.php...
v PHP - Fusion 9.1
270 0 Balin50
09-01-2018 09:07
video infusion
v Bugy a chyby
304 6 Balin50
08-01-2018 15:31
Nejnovější PHPF 9.1 na test...
v PHP - Fusion 9.1
202 1 Balin50
08-01-2018 12:06
pokus o zmazanie vlákna vo ...
v Administrace obsahu
244 2 Balin50
06-01-2018 13:54
Přihlásit se
Ještě nejste členem? Klikněte zde zaregistrovat se.

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Ubytování v apartmánech v Praze

SMS zdarma do všesch sítí