PHP-Fusion
PHP-Fusion je lehký open source redakční systém (CMS) napsaný v PHP. PHP-Fusion využívá databázi MySQL na ukládání obsahu vašich stránek a obsahuje jednoduchý, ale komplexní a kompletní administrativní systém na správu vašich stránek. PHP-Fusion obsahuje nejběžnější funkce, které byste očekávali v mnoha dalších CMS systémech.
Icon Aktuální verze: 9.0 - 27.4. 2017
Stáhnout
Language Překlad
Stáhnout

Technologie

MasterCard spolupracuje se Samsungem na placení mobilem

Samsung Electronics představila Samsung Pay, mobilní platební službu, která umožní držitelům karet MasterCard využívat chytrý telefon Samsung Galaxy S6 pro každodenní platby v obchodech.


Samsung Electronics představila Samsung Pay, mobilní platební službu, která umožní držitelům karet MasterCard využívat chytrý telefon Samsung Galaxy S6 pro každodenní platby v obchodech.

MasterCard vyvinul základ pro bezpečné digitální transakce, díky němuž mohou spotřebitelé bezpečně platit svými platebními kartami kdykoliv a kdekoliv chtějí. Samsung Pay přináší pohodlný a bezpečný způsob placení, který bude fungovat jak u bezkontaktních, tak u klasických platebních terminálů. Každý nákup prostřednictvím Samsung Pay nabídne uživatelům i obchodníkům rozšířené zabezpečení společně s výhodami a zárukami digitální transakce MasterCard. Majitelé nejnovějšího telefonu Samsung tak budou moci použít své debetní a kreditní karty MasterCard přímo prostřednictvím Samsung Pay.

Ed McLaughlin, chief emerging payment officer společnosti MasterCard, k nové technologii řekl: „Spotřebitelé ve svém každodenním životě stále více spoléhají na chytré telefony a my jsme potěšeni, že jim ve spolupráci se společností Samsung můžeme představit funkci, která jim usnadní placení kdekoliv na světě. MasterCard i Samsung jsou dlouholetými průkopníky mobilních inovací a společně teď přinášejí jednoduché a bezpečné digitální platební řešení.“
„Samsung již od počátku staví svou vizi mobilních platebních služeb na bezpečnosti, široké dostupnosti u obchodníků a na jednoduchém použití. Při kombinaci využití technologie tokenizace společnosti MasterCard spolu
s unikátními technologiemi Samsung NFC a bezpečným magnetickým přenosem jsou zaručeny bezpečné platby u většiny bezkontaktních i klasických magnetických POS terminálů,” říká Dr. Injong Rhee, výkonný Vice President Samsung Electronics, „bezpečnostní platforma Samsung KNOX spolu s biometrickým ověřením pomocí otisku prstu dělají ze Samsung Pay aplikaci, která je vysoce bezpečná a zároveň velmi jednoduchá na použití.”
Samsung Pay lze využívat díky platformě MDES, která usnadňuje připojeným zařízením provádět platby. V souladu se standardy kryptografické ochrany je zaručena bezpečnost, a tím i výhoda jedné z nejbezpečnějších platebních technologií ve světě. Z dalších dodatečných prvků ochrany, jež jsou součástí Samsung Pay, lze jmenovat tokenizaci, snímání otisků prstů nebo zadání autorizačního hesla.

Jako první si Samsung Pay vyzkouší zákazníci v USA letos v létě. MasterCard
a Samsung budou spolupracovat na brzkém uvedení Samsung Pay i na další světové trhy včetně Jižní Koreje.Připravil: rjancar
PC-politika.cz

03.03.2015 06:50 295 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Host
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
cron.php - chyba
v PHP - Fusion 9.1
21 0 Balin50
22-01-2018 15:09
video infusion
v Bugy a chyby
654 16 zizub
21-01-2018 23:06
ban užívateľa
v PHP - Fusion 9.1
41 0 Balin50
21-01-2018 11:29
chyby
v PHP - Fusion 9.1
61 0 Balin50
20-01-2018 21:36
Fotogaléria
v PHP - Fusion 9.1
86 0 Balin50
19-01-2018 17:38
Ban
v PHP - Fusion 9.1
75 0 Balin50
19-01-2018 15:15
Přihlásit se
Ještě nejste členem? Klikněte zde zaregistrovat se.
TECHNOLOGIE
Nejčtenější
7 dnů 14 dnů 30 dnů
>Jak to žije (13); rok 2018 (245x)

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Ubytování v apartmánech v Praze

SMS zdarma do všesch sítí