Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad CZ/SK
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

MasterCard spolupracuje se Samsungem na placení mobilem

Samsung Electronics představila Samsung Pay, mobilní platební službu, která umožní držitelům karet MasterCard využívat chytrý telefon Samsung Galaxy S6 pro každodenní platby v obchodech.


Samsung Electronics představila Samsung Pay, mobilní platební službu, která umožní držitelům karet MasterCard využívat chytrý telefon Samsung Galaxy S6 pro každodenní platby v obchodech.

MasterCard vyvinul základ pro bezpečné digitální transakce, díky němuž mohou spotřebitelé bezpečně platit svými platebními kartami kdykoliv a kdekoliv chtějí. Samsung Pay přináší pohodlný a bezpečný způsob placení, který bude fungovat jak u bezkontaktních, tak u klasických platebních terminálů. Každý nákup prostřednictvím Samsung Pay nabídne uživatelům i obchodníkům rozšířené zabezpečení společně s výhodami a zárukami digitální transakce MasterCard. Majitelé nejnovějšího telefonu Samsung tak budou moci použít své debetní a kreditní karty MasterCard přímo prostřednictvím Samsung Pay.

Ed McLaughlin, chief emerging payment officer společnosti MasterCard, k nové technologii řekl: „Spotřebitelé ve svém každodenním životě stále více spoléhají na chytré telefony a my jsme potěšeni, že jim ve spolupráci se společností Samsung můžeme představit funkci, která jim usnadní placení kdekoliv na světě. MasterCard i Samsung jsou dlouholetými průkopníky mobilních inovací a společně teď přinášejí jednoduché a bezpečné digitální platební řešení.“
„Samsung již od počátku staví svou vizi mobilních platebních služeb na bezpečnosti, široké dostupnosti u obchodníků a na jednoduchém použití. Při kombinaci využití technologie tokenizace společnosti MasterCard spolu
s unikátními technologiemi Samsung NFC a bezpečným magnetickým přenosem jsou zaručeny bezpečné platby u většiny bezkontaktních i klasických magnetických POS terminálů,” říká Dr. Injong Rhee, výkonný Vice President Samsung Electronics, „bezpečnostní platforma Samsung KNOX spolu s biometrickým ověřením pomocí otisku prstu dělají ze Samsung Pay aplikaci, která je vysoce bezpečná a zároveň velmi jednoduchá na použití.”
Samsung Pay lze využívat díky platformě MDES, která usnadňuje připojeným zařízením provádět platby. V souladu se standardy kryptografické ochrany je zaručena bezpečnost, a tím i výhoda jedné z nejbezpečnějších platebních technologií ve světě. Z dalších dodatečných prvků ochrany, jež jsou součástí Samsung Pay, lze jmenovat tokenizaci, snímání otisků prstů nebo zadání autorizačního hesla.

Jako první si Samsung Pay vyzkouší zákazníci v USA letos v létě. MasterCard
a Samsung budou spolupracovat na brzkém uvedení Samsung Pay i na další světové trhy včetně Jižní Koreje.Připravil: rjancar
PC-politika.cz


{lang: 'cs'}

Kvido 03.03.2015 06:50 423 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Banner
v Administrace obsahu
9 0 Balin50
21-03-2019 11:31
Ako skryt welcome spravu pre prihlasenych
v Pomoc
37 2 jany
19-03-2019 22:06
Užívatelské polia
v PHP-Fusion 9
311 19 Balin50
19-03-2019 18:00
Vlastné stránky
v PHP-Fusion 9
81 3 Balin50
18-03-2019 21:15
Tvorba Theme - ( Bootstrap )
v PHP-Fusion 9
132 5 RobiNN
17-03-2019 21:45
Chyba databáze
v PHP-Fusion 8
4069 12 RobiNN
14-03-2019 12:29
SEO ako to funguje
v PHP-Fusion 9
366 2 Balin50
10-03-2019 08:44