PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Mall.cz získal ocenění za inovativní projekt SAP CEE Quality Awards 2014

Společnost SAP vyhlásila výsledky již pátého ročníku SAP Quality Awards za rok 2014 v regionu střední a východní Evropy (CEE). Kromě projektů z Bulharska, Polska a Srbska, měla mezinárodní porota možnost posoudit několik zajímavých projektů z Česka. Mall.cz získal Excellence Award, do užšího výběru v kategorii Business Transformation se dostala společnost RWE, v kategorii Mobility Innovation pak společnost DEL.


Společnost SAP vyhlásila výsledky již pátého ročníku SAP Quality Awards za rok 2014 v regionu střední a východní Evropy (CEE). Kromě projektů z Bulharska, Polska a Srbska, měla mezinárodní porota možnost posoudit několik zajímavých projektů z Česka. Mall.cz získal Excellence Award, do užšího výběru v kategorii Business Transformation se dostala společnost RWE, v kategorii Mobility Innovation pak společnost DEL.

Již po páté ocenila společnost SAP nejkvalitnější projekty realizované v regionu střední a východní Evropy. Tradiční ocenění SAP CEE Quality Awards 2014 byla letos rozdělena ve čtyřech nových kategoriích Business Transformation, Rapid Delivery a byly také oceněny inovativní projekty na platformě HANA a mobilních řešení. Tak jako vloni, ani letos se ve finále neztratily české firmy.

„Mall.cz patří k největším internetovým prodejcům v Česku a jeho sklady projde ve špičkách obrovské množství zakázek. Nově implementované inovativní řešení pro řízení logistických procesů na platformě SAP HANA zaslouženě zaujalo porotu,“ říká Jiří Synáček, ředitel pro kvalitu společnosti SAP a dodává: „Konkurence byla v letošním roce obrovská. Vítězství společnosti Mall.cz, ale i zajímavé projekty, se kterými se do užšího výběru dostaly společnosti RWE a DEL, ukazuje, že čeští zákazníci a partneři drží krok s novými technologiemi a implementačními přístupy.“

Vítězem kategorie Business Tranformation se stala polská společnost PGE Polska Grupa Energetyczna S.A podnikající v odvětví energetiky. Společnost TESY působící v Bulharsku a Rumunsku obhájila vítězství v kategorii Rapid Delivery. Za inovativní přístup při implementaci řešení SAP HANA získala ocenění, kromě českého Mall.cz, také firma Elektroprivreda Srbije, v jejímž případě byla implementace systému pro plánování a konsolidaci na platformě SAP HANA součástí rozsáhlého transformačního programu. Za inovativní přístup při zavádění mobilního řešení v oblasti mobilního prodeje ocenila porota společnost Sopharma Trading AD z Bulharska.

Vítězné projekty vybrala porota složená z expertů společnosti SAP i externích odborníků. Kritéria pro udělení této ceny jsou velmi přísná. Důraz je kladen nejen na řízení a zajišťování kvality během implementace, řízení rizik a zainteresovaných stran, ale i na přínosy, které byly projektem realizovány. Zajímavé jsou iniciativy vedoucí, k dodržení či dokonce zkrácení doby implementace nebo snížení implementačních nákladů. Zkoumané aspekty implementačních projektů jsou shrnuty v deseti principech kvality SAP.

„Spokojenost zákazníků s produkty SAP je velmi úzce závislá na kvalitě implementace a profesionálním přístupu našeho partnera. Ocenění Quality Awards umožňují mimo jiné sdílet zkušenosti a postřehy z těch nejlepších a nejúspěšnějších projektů, které byly v uplynulém roce v našem regionu uvedeny do produktivního užívání,“ podotýká Jiří Synáček.

Společnosti, které obsadily první příčky v jednotlivých kategoriích, byly automaticky zařazeny do finále SAP Quality Awards v regionu EMEA & MEE, jehož výsledky budou slavnostně oznámeny 28. dubna 2015 na Awards Ceremony ve Walldorfu.

Oceněné projekty v regionu střední a východní Evropy
Business Transformation
PGE S.A. Zlatá medaile Komplexní ERP
NIS AD Stříbrná medaile CRM7
Exalo Drilling S.A. Bronzová medaile Komplexní ERP
Rapid Delivery
TESY Zlatá medaile ERP
Politechnika Warszawska Stříbrná medaile ERP
Skupina Bongrain Bronzová medaile Nasazení ERP
Inovace na platformě HANA
Elektroprivreda Srbije Excellence Award BPC powered by HANA
Internet Mall, a.s. Excellence Award Reporting logistiky na platformě HANA
Inovace v oblasti mobility
Sopharma Trading AD Excellence Award Integrace mobilních prodejů se SAP ERP
Připravil: rjancar
PC-politika.cz


06.03.2015 01:02 435 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
69 1 Kvido
18-09-2018 12:59
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
88 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
170 3 jany
08-09-2018 08:06
Prihlásenie [Vyřešeno]
v Administrace systému
150 7 Balin50
05-09-2018 15:36
FAQ formátovanie [Vyřešeno]
v Administrace obsahu
221 8 RobiNN
05-09-2018 15:09
Token [Vyřešeno]
v Administrace systému
163 1 RobiNN
05-09-2018 15:05
Vzhled [Vyřešeno]
v Infuze, panely, vzhledy
210 2 RobiNN
05-09-2018 14:57
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Kvido
před 17 dny
Jj. Zbytečné moc ne, pač tu u jejich reg. e-mailem nepustím zahraniční, nejčastěji ru., com., org.
RobiNN
před 18 dny
Kvido spammerov musíš vymazať a zablokovať ich IP. Inak je to zbytočne.
Kvido
před 18 dny
Protože se ve Fóru objevilo několik SPAMů, je nyní registrace nových členů zapnuta přes e-mail a povolení hlavního administratora.
RobiNN
před 1 měsícem
4 témy sú v základnej inštalácii (na 4. téme robím) Ďalšie sú tu https://github.co...ion/Themes a tu https://github.co...ion-Themes
F
před 1 měsícem
Kdy bude více vzhledů, módů a všeho možného do php fusion 9? :-)