Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

Mall.cz získal ocenění za inovativní projekt SAP CEE Quality Awards 2014

Společnost SAP vyhlásila výsledky již pátého ročníku SAP Quality Awards za rok 2014 v regionu střední a východní Evropy (CEE). Kromě projektů z Bulharska, Polska a Srbska, měla mezinárodní porota možnost posoudit několik zajímavých projektů z Česka. Mall.cz získal Excellence Award, do užšího výběru v kategorii Business Transformation se dostala společnost RWE, v kategorii Mobility Innovation pak společnost DEL.


Společnost SAP vyhlásila výsledky již pátého ročníku SAP Quality Awards za rok 2014 v regionu střední a východní Evropy (CEE). Kromě projektů z Bulharska, Polska a Srbska, měla mezinárodní porota možnost posoudit několik zajímavých projektů z Česka. Mall.cz získal Excellence Award, do užšího výběru v kategorii Business Transformation se dostala společnost RWE, v kategorii Mobility Innovation pak společnost DEL.

Již po páté ocenila společnost SAP nejkvalitnější projekty realizované v regionu střední a východní Evropy. Tradiční ocenění SAP CEE Quality Awards 2014 byla letos rozdělena ve čtyřech nových kategoriích Business Transformation, Rapid Delivery a byly také oceněny inovativní projekty na platformě HANA a mobilních řešení. Tak jako vloni, ani letos se ve finále neztratily české firmy.

„Mall.cz patří k největším internetovým prodejcům v Česku a jeho sklady projde ve špičkách obrovské množství zakázek. Nově implementované inovativní řešení pro řízení logistických procesů na platformě SAP HANA zaslouženě zaujalo porotu,“ říká Jiří Synáček, ředitel pro kvalitu společnosti SAP a dodává: „Konkurence byla v letošním roce obrovská. Vítězství společnosti Mall.cz, ale i zajímavé projekty, se kterými se do užšího výběru dostaly společnosti RWE a DEL, ukazuje, že čeští zákazníci a partneři drží krok s novými technologiemi a implementačními přístupy.“

Vítězem kategorie Business Tranformation se stala polská společnost PGE Polska Grupa Energetyczna S.A podnikající v odvětví energetiky. Společnost TESY působící v Bulharsku a Rumunsku obhájila vítězství v kategorii Rapid Delivery. Za inovativní přístup při implementaci řešení SAP HANA získala ocenění, kromě českého Mall.cz, také firma Elektroprivreda Srbije, v jejímž případě byla implementace systému pro plánování a konsolidaci na platformě SAP HANA součástí rozsáhlého transformačního programu. Za inovativní přístup při zavádění mobilního řešení v oblasti mobilního prodeje ocenila porota společnost Sopharma Trading AD z Bulharska.

Vítězné projekty vybrala porota složená z expertů společnosti SAP i externích odborníků. Kritéria pro udělení této ceny jsou velmi přísná. Důraz je kladen nejen na řízení a zajišťování kvality během implementace, řízení rizik a zainteresovaných stran, ale i na přínosy, které byly projektem realizovány. Zajímavé jsou iniciativy vedoucí, k dodržení či dokonce zkrácení doby implementace nebo snížení implementačních nákladů. Zkoumané aspekty implementačních projektů jsou shrnuty v deseti principech kvality SAP.

„Spokojenost zákazníků s produkty SAP je velmi úzce závislá na kvalitě implementace a profesionálním přístupu našeho partnera. Ocenění Quality Awards umožňují mimo jiné sdílet zkušenosti a postřehy z těch nejlepších a nejúspěšnějších projektů, které byly v uplynulém roce v našem regionu uvedeny do produktivního užívání,“ podotýká Jiří Synáček.

Společnosti, které obsadily první příčky v jednotlivých kategoriích, byly automaticky zařazeny do finále SAP Quality Awards v regionu EMEA & MEE, jehož výsledky budou slavnostně oznámeny 28. dubna 2015 na Awards Ceremony ve Walldorfu.

Oceněné projekty v regionu střední a východní Evropy
Business Transformation
PGE S.A. Zlatá medaile Komplexní ERP
NIS AD Stříbrná medaile CRM7
Exalo Drilling S.A. Bronzová medaile Komplexní ERP
Rapid Delivery
TESY Zlatá medaile ERP
Politechnika Warszawska Stříbrná medaile ERP
Skupina Bongrain Bronzová medaile Nasazení ERP
Inovace na platformě HANA
Elektroprivreda Srbije Excellence Award BPC powered by HANA
Internet Mall, a.s. Excellence Award Reporting logistiky na platformě HANA
Inovace v oblasti mobility
Sopharma Trading AD Excellence Award Integrace mobilních prodejů se SAP ERP
Připravil: rjancar
PC-politika.cz


{lang: 'cs'}


Kvido 06.03.2015 00:02 462 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Stránka bola aktualizovaná na 9.03.00
v Obecná diskuse
18 0 RobiNN
16-02-2019 13:24
FAQ
v PHP-Fusion 9
369 4 Balin50
12-02-2019 09:55
Vlastný panel - editacia
v Administrace obsahu
136 0 Balin50
12-02-2019 09:52
Zoznam členov
v PHP-Fusion 9
364 3 RobiNN
11-02-2019 23:05
Fórum - nové vlákno
v Administrace obsahu
170 1 RobiNN
11-02-2019 23:00
Panely
v PHP-Fusion 9
294 6 RobiNN
10-02-2019 20:27
Tvorba obsahu - Vlastní stránka
v PHP-Fusion 9
413 8 RobiNN
10-02-2019 20:23