Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad CZ/SK
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

„Elektromobilistům“ slouží mladoboleslavské Zákaznické centrum ČEZ

Zákaznické centrum Skupiny ČEZ v Mladé Boleslavi rozšiřuje spektrum svých služeb také o servis pro zákazníky projektu Elektromobilita ČEZ. Nově bude klientům k dispozici mj. při vyplňování, podpisu a vydávání smluv i speciálních čipových karet k dobíjení vozu.

Zákaznické centrum Skupiny ČEZ v Mladé Boleslavi rozšiřuje spektrum svých služeb také o servis pro zákazníky projektu Elektromobilita ČEZ. Nově bude klientům k dispozici mj. při vyplňování, podpisu a vydávání smluv i speciálních čipových karet k dobíjení vozu.

Pětice vybraných Zákaznických center Skupiny ČEZ rozšiřuje spektrum svých služeb také pro zákazníky projektu Elektromobilita ČEZ. Nechybí mezi nimi ani Zákaznické centrum v Mladé Boleslavi, které je nyní klientům služby Elektromobilita ČEZ k dispozici při vyplňování, podpisu a vydávání smluv i speciálních čipových karet k dobíjení vozu. Specialisté Zákaznických center navíc „elektromobilistům“ zajišťují poradenství a celkový servis i při žádostech o poskytnutí nové služby. Počet Zákaznických center ČEZ poskytujících servis zákazníkům Elektromobility ČEZ průběžně poroste. Aktuální informace jsou průběžně k dispozici na nové generaci webu www.elektromobilita.cz.
Služba Elektromobilita ČEZ standardně umožňuje dobíjení v celé síti veřejných dobíjecích stanic ČEZ. Ty jsou zpřístupněny prostřednictvím čipové klíčenky všem zákazníkům, kteří mají uzavřenou platnou zákaznickou smlouvu se Skupinou ČEZ na službu Elektromobilita ČEZ. Pro rok 2015 je tato služba k dispozici za paušální měsíční cenu 150 Kč.

„Elektromobilita je jedním z růstových segmentů v rámci spotřeby elektřiny, a proto péče
o elektromobilisty nemůže v našem servisu chybět. Věříme, že zákazníci ocení toto rozšíření našich služeb,“ komentuje rozšíření servisu Michal Kovařík, ředitel úseku Péče o zákazníka společnosti ČEZ Zákaznické služby.
„Souběžně s rozvojem technické infrastruktury pro elektromobilitu je nutné budovat také informační a servisní bázi. Zákaznická centra Skupiny ČEZ se svými dlouholetými zkušenostmi v oblasti obsluhy zákazníků jsou pro nás ideálním partnerem,“ dodává Tomáš Chmelík, manažer útvaru čisté technologie ČEZ.

Elektromobilita ČEZ, provozovatel nejkomplexnější sítě veřejných dobíjecích stanic
v České republice, v současnosti disponuje 42 zařízeními, (z toho je 7 rychlodobíjecích stanic) kde mají majitelé elektromobilů možnost doplnit energii pro své miláčky před další cestou. Další stanice, zejména rychlodobíjecí, jsou připravovány. Ve středních Čechách je v současnosti v provozu 25 veřejných dobíjecích stanic. Rychlodobíjecí stanice poskytují řidičům elektromobilů služby v Praze, Kladně a Mladé Boleslavi, klasické veřejné dobíjecí stanice pak v Praze (20 lokalit), Cerhenicích a Sedleci-Prčici.

V České republice je v současnosti registrováno asi 600 elektromobilů, z nichž 40 patří do vozového parku projektu Elektromobilita ČEZ. Do konce letošního roku však odhady hovoří o překonání hranice 1000 elektromobilů v ČR. Podobně jako v dalších vyspělých zemích Evropy i u nás se stávají se běžnou součástí zejména městského provozu.
To se promítá do všech oblastí týkajících se prodeje a servisu elektromobilů.Připravil: rjancar
PC-politika.cz


{lang: 'cs'}Kvido 11.03.2015 04:45 434 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Banner
v Administrace obsahu
57 0 Balin50
21-03-2019 11:31
Ako skryt welcome spravu pre prihlasenych
v Pomoc
70 2 jany
19-03-2019 22:06
Užívatelské polia
v PHP-Fusion 9
350 19 Balin50
19-03-2019 18:00
Vlastné stránky
v PHP-Fusion 9
125 3 Balin50
18-03-2019 21:15
Tvorba Theme - ( Bootstrap )
v PHP-Fusion 9
168 5 RobiNN
17-03-2019 21:45
Chyba databáze
v PHP-Fusion 8
4132 12 RobiNN
14-03-2019 12:29
SEO ako to funguje
v PHP-Fusion 9
414 2 Balin50
10-03-2019 08:44