Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad CZ/SK
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

vCloud for NFV pomůže poskytovatelům služeb zrychlit inovace

Společnost VMware představila „VMware vCloud for NFV“, integrovanou platformu pro virtualizaci síťových funkcí (Network Functions Virtualization - NFV), která kombinuje osvědčená řešení od VMware pro správu a virtualizaci výpočetního výkonu, sítí a úložiště s integrovanou podporou pro OpenStack.

Společnost VMware, Inc. (NYSE: VMW), globální lídr v oblasti virtualizace a cloudové infrastruktury, představila „VMware vCloud for NFV“, integrovanou platformu pro virtualizaci síťových funkcí (Network Functions Virtualization - NFV), která kombinuje osvědčená řešení od VMware pro správu a virtualizaci výpočetního výkonu, sítí a úložiště s integrovanou podporou pro OpenStack. Díky podpoře pro více než 40 různých funkcí pro virtuální sítě od více než 30 dodavatelů je „VMware vCloud for NFV“ jedinou dostupnou platformou, která provozuje různé funkce pro virtuální sítě od různých dodavatelů pohromadě v rámci jediné unifikované cloudové platformy. Díky „vCloud for NFV“ mohou poskytovatelé komunikačních služeb nasadit NFV řešení na prověřené platformě, a dosáhnout tak rychlejšího uvedení nových služeb na trh a zároveň snížit náklady.

Poskytovatelé komunikačních služeb čelí celosvětově poklesu tržeb a potřebě rychleji inovovat služby, proto začínají využívat NFV řešení, díky kterému je provoz jejich páteřní sítě pružnější a ekonomicky efektivnější. VMware se coby průkopník v oblasti virtualizace a cloudu spojil s poskytovateli komunikačních služeb, aby mohl poskytovat NFV řešení. Platforma VMware vCloud NFV zahrnuje:
• VMware vSphere – vedoucí virtualizační řešení pro cloud,
• VMware NSX – platformu pro kompletní virtualizaci sítí, která poskytne celý L2-L7 model sítí a zabezpečení ve formě softwaru,
• VMware Virtual SAN – softwarově definované úložiště, které snižuje provozní i kapitálové náklady na úložiště,
• VMware vRealize Operations – rozšiřitelné řešení pro správu cloudu, které poskytne účelové balíčky řešení pro správu reagující na unikátní požadavky poskytovatelů komunikačních služeb.
Platforma bude plně kompatibilní s OpenStack prostřednictvím řešení VMware Integrated OpenStack.

„Vodafone si vybral řešení pro virtualizaci infrastruktury od VMware pro své první Telco Cloud služby a úspěšně několik služeb uvedl,“ řekl Kevin Salvadori, ředitel pro technologie a provoz, Vodafone Group. „NFV řešení od VMware můžeme využívat pro různé pracovní úlohy, které jsou pro nás důležité. Díky tomu jsme mohli urychlit uvedení nových funkcí na trh.“

„Díky uvedením NFV na trh mohou naši zákazníci z řad poskytovatelů komunikačních služeb, jako je například Vodafone, urychlit svou transformaci v poskytovatele cloudových služeb nové generace a stát se odborníkem v éře cloudu dříve než konkurence,“ řekl Shekar Ayyar, který byl nedávno jmenován senior viceprezidentem divize strategického vývoje a generálním ředitelem Telco NFV Group, VMware. „Poskytovatelé komunikačních služeb mohou nyní nasadit funkce virtuálních sítí v rámci rozhraní VMware vCloud API a poskytnout týmům v oblasti provozu a podpory cenný produkční základ pro cloud. Zároveň mohou začít testovat funkce virtuálních sítí založené na OpenStack v rámci téže infrastruktury a nasadit je do produkce, protože způsobilost OpenStack pro NFV se bude s novými verzemi zlepšovat.“

VMware nabídne rychlou a snadnou cestu k OpenStack
VMware vCloud for NFV bude zahrnovat VMware Integrated OpenStack, což je plně testovaná a podporovaná OpenStack distribuce od VMware. VMware Integrated OpenStack nabídne rychlou cestu k inovaci služeb díky kombinaci pružnosti technologie OpenStack a odolnosti a vyspělosti ověřeného portfolia špičkových komponent VMware pro výpočetní výkon, sítě, úložiště a správu. Díky „VMware vCloud for NFV“ mohou poskytovatelé telekomunikačních služeb rozfázovat svůj přechod na OpenStack. VMware jim pomůže získat z OpenStacku větší přidanou hodnotu, protože se framework stále vyvíjí, aby umožnil rychlejší inovace služeb a snížení nákladů. Platforma „vCloud for NFV“ je již dostupná na trhu, zpřístupnění VMware Integrated Openstack v rámci této platformy je plánováno ke konci prvního čtvrtletí 2015.

„OpenStack si získává stále větší přízeň mezi poskytovateli komunikačních služeb, protože chtějí dosáhnout větší pružnosti a využít otevřená rozhraní (Open API) pro podporu skutečné NFV zahrnující více různých dodavatelů. OpenStack také podporuje cíl NFV, kterým je dramatické snížení nákladů na infrastrukturu,“ vysvětluje Ayyar. „Poskytovatelé komunikačních služeb potřebovali OpenStack distribuci, která je optimalizovaná pro vyspělé NVFI platformy, které jim pomohou okamžitě začít s inovacemi. V reakci na tyto potřeby uvedl VMware řešení, které zákazníkům poskytne rychlou a snadnou cestu k přijetí technologie OpenStack.“Připravil: rjancar
PC-politika.cz


{lang: 'cs'}Kvido 12.03.2015 13:22 412 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Lost password
v Administrace uživatelů
108 7 Balin50
25-03-2019 19:52
Banner
v Administrace obsahu
107 2 Balin50
25-03-2019 17:42
Ako skryt welcome spravu pre prihlasenych
v Pomoc
123 2 jany
19-03-2019 22:06
Užívatelské polia
v PHP-Fusion 9
406 19 Balin50
19-03-2019 18:00
Vlastné stránky
v PHP-Fusion 9
177 3 Balin50
18-03-2019 21:15
Tvorba Theme - ( Bootstrap )
v PHP-Fusion 9
224 5 RobiNN
17-03-2019 21:45
Chyba databáze
v PHP-Fusion 8
4190 12 RobiNN
14-03-2019 12:29
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Nejčtenější novinky