PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Nový přepínač zdrojů ATS 30 zajistí napájení důležitých IT zařízení až do proudu 30 A

Eaton Elektrotechnika s.r.o., přední světový elektrotechnický výrobce, uvedl v těchto dnech na trh range'>automatický přepínač zdrojů ATS 30. Jde o řešení pro zajištění kvalitního napájení pro IT zařízení až do proudu 30 A, které je určeno pro montáž do datového rozváděče. Přepínač Eaton ATS 30 byl navržen s ohledem na zajištění redundantního napájení pro zařízení s jedním přívodem.

S automatickým přepínačem napájecích zdrojů může libovolný server bez problémů fungovat i při selhání primárního zdroje. Cenově je toto řešení výhodnější než zařízení s dvojitým napájením.

Eaton Elektrotechnika s.r.o., přední světový elektrotechnický výrobce, uvedl v těchto dnech na trh range'>automatický přepínač zdrojů ATS 30. Jde o řešení pro zajištění kvalitního napájení pro IT zařízení až do proudu 30 A, které je určeno pro montáž do datového rozváděče. Přepínač Eaton ATS 30 byl navržen s ohledem na zajištění redundantního napájení pro zařízení s jedním přívodem.

Pomocí tohoto přepínače může být prakticky libovolné IT zařízení s proudovým odběrem až 30 A napájeno ze dvou nezávislých zdrojů, i když má pouze jeden napájecí vstup.

Dosud platilo, že jen servery nejvyšších řad podporují duální napájení elektrickou energií v rámci své standardní technické výbavy. Naproti tomu většina síťových zařízení a základních serverů má pouze jedno připojení napájení a právě pro ně je přepínač zdrojů určen.

Selhání zdroje vyřeší přepínač automaticky

Díky přepínačům řady Eaton STS (Source Transfer Switch) a ATS (Automatic Transfer Switch) může být i toto zařízení připojeno k sekundárnímu napájení. Nový přepínač pochází z řady automatických přepínačů. Oba zdroje napájení (primární a sekundární) jsou přímo zapojeny do ATS v datovém rozváděči pomocí svorkovnice. Eaton ATS řídí zdvojení tohoto elektrického napájení. V případě, že primární zdroj selže, ATS automaticky přepne na sekundární zdroj, čímž předchází nežádoucímu přerušení provozu.

„Vzhledem k těmto vlastnostem se přepínač zdrojů ATS 30 výborně hodí do serveroven a síťových infrastruktur, kde je důraz kladen na vysokou stabilitu provozu, přičemž je preferováno automatizované vyřešení situace v případě náhlého selhání primárního zdroje elektrického proudu,“ vysvětluje Jindřich Bulva, produktový manažer Eaton Power Quality.

Cenově výhodnější než zdvojené napájení v základní výbavě

Díky vysoce kvalitnímu návrhu přepínačů Eaton STS a ATS mohou oba tyto přístroje přinést vysoce konkurenceschopné cenové řešení ve srovnání se síťovými zařízeními s dvojitým napájením. Jednotku ATS o výšce 1U lze snadno instalovat do datového rozváděče. Stavové LED diody indikují stav jednotlivých zdrojů a stav přístrojů Eaton ATS.

ATS 30 standardně poskytuje připojení k síti pomocí komunikační karty Web/SNMP, což uživatelům umožňuje přistupovat, konfigurovat a spravovat tyto jednotky i vzdáleně.

O společnosti Eaton Elektrotechnika

Eaton Elektrotechnika s.r.o., výrobce přístrojů pro domovní a průmyslové elektroinstalace, přístrojů pro distribuci elektrické energie a záložních zdrojů patří od dubna roku 2008 do skupiny Eaton Corporation. Společnost vstoupila na český trh v roce 1993. V září 2009 změnila společnost v souvislosti s integrací do skupiny Eaton název z Moeller na Eaton Elektrotechnika s.r.o. Významnou součástí společnosti Eaton Elektrotechnika je výrobní závod v Suchdole nad Lužnicí, kde se vyrábějí proudové chrániče a jističe a rozváděčové skříně.
Se svými zhruba tisíci pracovníky se společnost řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele v Jihočeském kraji. Důležitou roli v rámci koncernu plní také distribuční a skladové centrum BDC v Pohořelicích u Brna, které zajišťuje dodávky celého sortimentu produktů Eaton a Moeller zákazníkům v České republice a zemích střední a východní Evropy.
Začátkem roku 2012 otevřela skupina Eaton vlastní inovační centrum ve Vědeckotechnickém parku v Roztokách u Prahy, své první v Evropě a páté na světě. Za tento investiční projekt pak společnost Eaton obdržela v roce 2013 ocenění Investor roku 2012.

O skupině Eaton Corporation

Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocných záložních zdrojů; v řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách. Díky svým komplexním řešením je společnost Eaton připravena přijmout i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie.
Eaton je společností zabývající se řízením energie, která svým zákazníkům poskytuje úsporná řešení pomáhající řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii efektivněji, bezpečněji a udržitelněji. Obrat společnosti dosáhl v roce 2013 hodnoty 22 miliard USD. Má přibližně 103 000 zaměstnanců a prodává své výrobky zákazníkům ve více než 175 zemích světa. Více informací naleznete na stránkách http://www.Eaton.euPřipravili: Aleš Kacl a Ľuboš Reviľák
PC-politika.cz
Zdroj: EatonElektrotechnika.czKvido 14.03.2015 01:03 470 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Novinky - video
v Administrace obsahu
172 8 Kvido
18-10-2018 17:17
Instalace na Ubuntu serveru
v PHP-Fusion 9.0
175 8 grootcz
11-10-2018 19:27
PHP 7 čeština
v PHP-Fusion 7
250 1 Kvido
28-09-2018 13:46
Vývoj - ako pokračuje
v PHP-Fusion 9.0.3
275 2 RobiNN
23-09-2018 13:37
FAQ chyba
v Administrace obsahu
204 1 RobiNN
23-09-2018 13:35
Blogs na HP [Vyřešeno]
v PHP-Fusion 9.0
256 2 Kvido
15-09-2018 17:12
Tenisový portál [Vyřešeno]
v Obecná diskuse
367 3 jany
08-09-2018 08:06
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
Nebyly odeslány žádné zprávy.
Nejčtenější blogy