Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad CZ/SK
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

Nový přepínač zdrojů ATS 30 zajistí napájení důležitých IT zařízení až do proudu 30 A

Eaton Elektrotechnika s.r.o., přední světový elektrotechnický výrobce, uvedl v těchto dnech na trh range'>automatický přepínač zdrojů ATS 30. Jde o řešení pro zajištění kvalitního napájení pro IT zařízení až do proudu 30 A, které je určeno pro montáž do datového rozváděče. Přepínač Eaton ATS 30 byl navržen s ohledem na zajištění redundantního napájení pro zařízení s jedním přívodem.

S automatickým přepínačem napájecích zdrojů může libovolný server bez problémů fungovat i při selhání primárního zdroje. Cenově je toto řešení výhodnější než zařízení s dvojitým napájením.

Eaton Elektrotechnika s.r.o., přední světový elektrotechnický výrobce, uvedl v těchto dnech na trh range'>automatický přepínač zdrojů ATS 30. Jde o řešení pro zajištění kvalitního napájení pro IT zařízení až do proudu 30 A, které je určeno pro montáž do datového rozváděče. Přepínač Eaton ATS 30 byl navržen s ohledem na zajištění redundantního napájení pro zařízení s jedním přívodem.

Pomocí tohoto přepínače může být prakticky libovolné IT zařízení s proudovým odběrem až 30 A napájeno ze dvou nezávislých zdrojů, i když má pouze jeden napájecí vstup.

Dosud platilo, že jen servery nejvyšších řad podporují duální napájení elektrickou energií v rámci své standardní technické výbavy. Naproti tomu většina síťových zařízení a základních serverů má pouze jedno připojení napájení a právě pro ně je přepínač zdrojů určen.

Selhání zdroje vyřeší přepínač automaticky

Díky přepínačům řady Eaton STS (Source Transfer Switch) a ATS (Automatic Transfer Switch) může být i toto zařízení připojeno k sekundárnímu napájení. Nový přepínač pochází z řady automatických přepínačů. Oba zdroje napájení (primární a sekundární) jsou přímo zapojeny do ATS v datovém rozváděči pomocí svorkovnice. Eaton ATS řídí zdvojení tohoto elektrického napájení. V případě, že primární zdroj selže, ATS automaticky přepne na sekundární zdroj, čímž předchází nežádoucímu přerušení provozu.

„Vzhledem k těmto vlastnostem se přepínač zdrojů ATS 30 výborně hodí do serveroven a síťových infrastruktur, kde je důraz kladen na vysokou stabilitu provozu, přičemž je preferováno automatizované vyřešení situace v případě náhlého selhání primárního zdroje elektrického proudu,“ vysvětluje Jindřich Bulva, produktový manažer Eaton Power Quality.

Cenově výhodnější než zdvojené napájení v základní výbavě

Díky vysoce kvalitnímu návrhu přepínačů Eaton STS a ATS mohou oba tyto přístroje přinést vysoce konkurenceschopné cenové řešení ve srovnání se síťovými zařízeními s dvojitým napájením. Jednotku ATS o výšce 1U lze snadno instalovat do datového rozváděče. Stavové LED diody indikují stav jednotlivých zdrojů a stav přístrojů Eaton ATS.

ATS 30 standardně poskytuje připojení k síti pomocí komunikační karty Web/SNMP, což uživatelům umožňuje přistupovat, konfigurovat a spravovat tyto jednotky i vzdáleně.

O společnosti Eaton Elektrotechnika

Eaton Elektrotechnika s.r.o., výrobce přístrojů pro domovní a průmyslové elektroinstalace, přístrojů pro distribuci elektrické energie a záložních zdrojů patří od dubna roku 2008 do skupiny Eaton Corporation. Společnost vstoupila na český trh v roce 1993. V září 2009 změnila společnost v souvislosti s integrací do skupiny Eaton název z Moeller na Eaton Elektrotechnika s.r.o. Významnou součástí společnosti Eaton Elektrotechnika je výrobní závod v Suchdole nad Lužnicí, kde se vyrábějí proudové chrániče a jističe a rozváděčové skříně.
Se svými zhruba tisíci pracovníky se společnost řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele v Jihočeském kraji. Důležitou roli v rámci koncernu plní také distribuční a skladové centrum BDC v Pohořelicích u Brna, které zajišťuje dodávky celého sortimentu produktů Eaton a Moeller zákazníkům v České republice a zemích střední a východní Evropy.
Začátkem roku 2012 otevřela skupina Eaton vlastní inovační centrum ve Vědeckotechnickém parku v Roztokách u Prahy, své první v Evropě a páté na světě. Za tento investiční projekt pak společnost Eaton obdržela v roce 2013 ocenění Investor roku 2012.

O skupině Eaton Corporation

Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocných záložních zdrojů; v řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách. Díky svým komplexním řešením je společnost Eaton připravena přijmout i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie.
Eaton je společností zabývající se řízením energie, která svým zákazníkům poskytuje úsporná řešení pomáhající řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii efektivněji, bezpečněji a udržitelněji. Obrat společnosti dosáhl v roce 2013 hodnoty 22 miliard USD. Má přibližně 103 000 zaměstnanců a prodává své výrobky zákazníkům ve více než 175 zemích světa. Více informací naleznete na stránkách http://www.Eaton.euPřipravili: Aleš Kacl a Ľuboš Reviľák
PC-politika.cz
Zdroj: EatonElektrotechnika.cz


{lang: 'cs'}Kvido 14.03.2015 00:03 481 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Banner
v Administrace obsahu
57 0 Balin50
21-03-2019 11:31
Ako skryt welcome spravu pre prihlasenych
v Pomoc
69 2 jany
19-03-2019 22:06
Užívatelské polia
v PHP-Fusion 9
350 19 Balin50
19-03-2019 18:00
Vlastné stránky
v PHP-Fusion 9
125 3 Balin50
18-03-2019 21:15
Tvorba Theme - ( Bootstrap )
v PHP-Fusion 9
166 5 RobiNN
17-03-2019 21:45
Chyba databáze
v PHP-Fusion 8
4131 12 RobiNN
14-03-2019 12:29
SEO ako to funguje
v PHP-Fusion 9
414 2 Balin50
10-03-2019 08:44