PHP min. 5.6.8MySQL min. 5.1Apache min. 2.0
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.0
Český překlad
Pravidelně aktualizovaný

Technologie

Samsung Business představil na veletrhu CeBIT 2015 inovativní B2B řešení

Prezident a výkonný marketingový ředitel společnosti Samsung Electronics Won-Pyo Hong promluvil range'>na veletrhu CeBIT 2015 (Německo, Hannover 16. až 20.března 2015) o Internetu věcí (IoT) pro firmy a způsobu, jakým Samsung vytváří inovativní, otevřený ekosystém IoT vybízející ke spolupráci. Pod značkou Samsung Business společnost dále představila sjednocené portfolio end-to-end podnikových řešení, která jsou vytvořená pro konkrétní využití napříč oblastmi maloobchodu, školství, pohostinství, zdravotnictví, financí a dopravy.

Prezident a výkonný marketingový ředitel společnosti Samsung Electronics Won-Pyo Hong promluvil range'>na veletrhu CeBIT 2015 (Německo, Hannover 16. až 20.března 2015) o Internetu věcí (IoT) pro firmy a způsobu, jakým Samsung vytváří inovativní, otevřený ekosystém IoT vybízející ke spolupráci. Pod značkou Samsung Business společnost dále představila sjednocené portfolio end-to-end podnikových řešení, která jsou vytvořená pro konkrétní využití napříč oblastmi maloobchodu, školství, pohostinství, zdravotnictví, financí a dopravy.

„Jelikož si stále více firem osvojuje Internet věcí, dostáváme skvělou příležitost k posílení přidané hodnoty pro zákazníky v podobě zvýšené produktivity i zisku. V obchodním procesu lze učinit významné pokroky prostřednictvím implementace Internetu věcí v řízení zásob, energetické účinnosti a dalších oblastech. Nicméně nejprve musíme překonat výzvy spojené s kompatibilitou, datovou analýzou a zabezpečením této platformy. Tak urychlíme přijetí Internetu věcí,“ řekl Won-Pyo Hong, prezident a výkonný ředitel pro marketing společnosti Samsung Electronics.

Samsung Business: Připravenost firem na Internet věcí

Samsung Business rozšiřuje a sjednocuje všechna podniková řešení společnosti Samsung včetně Samsung KNOX pro správu zabezpečení a firemní mobility, řešení Samsung SMART Signage, tisková řešení a další obchodní řešení optimalizovaná pro podniky.

Samsung Business podtrhuje to, k čemu se společnost dlouhodobě hlásí, a sice poskytování řešení pro podnikání, která jsou charakteristická zabezpečením, kvalitou a spolehlivostí. Jako důvěryhodný partner inovací umožňuje Samsung Business zákazníkům efektivně dosáhnout jejich obchodních cílů.

Řešení Samsung Business v praxi

Šest výstavních zón v expozici společnosti Samsung nabídne návštěvníkům různé možnosti, jak si snadno na vlastní kůži vyzkoušet zabezpečená zařízení, nová řešení a služby Samsung.

Segment maloobchodu

Samsung umožňuje maloobchodníkům vytvářet poutavé a jedinečné nákupní zážitky pomocí širokého portfolia inovativních a integrovaných řešení.

Mirror Solution – Jedná se o digitální zrcadlo s technologií Samsung Smart Signage, které lze uspořádat do video stěn. Zákazníci díky němu uvidí oblečení, které si zkoušejí, jasně ze všech úhlů. Samsung tak nabízí praktické řešení a jedinečný zážitek z nakupování.

Vzdělávání

Řešení společnosti Samsung v oblasti školství obohacují zážitky při vzdělávání, zvyšují efektivitu výuky a umožňují správcům efektivněji vést vyučování.

Samsung School Solution – Vytváří interaktivní prostředí pro výuku tím, že propojuje mobilní zařízení Samsung s interaktivními učebními pomůckami. Díky tomu je spolupráce ve třídě snazší a zábavnější. Podporuje studenty, aby se aktivně zapojovali do výuky prostřednictvím funkcí, jako jsou sdílení obrazovky, kvízy na displejích či digitálním zápisem pomocí S-pen. Intuitivní nástroje určené pro učitele umožňují pohodlně připravit třídní materiály a mít tak lepší kontrolu nad studijními pomůckami a materiály.

Cloudové tiskové služby Samsung

Toto řešení pro řízení dokumentů umožňuje učitelům a studentům snadno zvládnout, spravovat a sledovat dokumenty a zařízení pro tisk, a tak zlepšit produktivitu a flexibilitu.
Workbook Composer – Jedná se o editační řešení, prostřednictvím kterého jsou naskenované dokumenty převedeny do textového dokumentu přímo z tiskárny. Uživatelé si vyberou části, které chtějí skenovat, převedou je do souboru a soubor pak vytisknou nebo pošlou e-mailem k dalším úpravám. Je to pohodlný a rychlý způsob jak pracovat s dokumenty.

Hotelový segment

Samsung přichází s řešeními, která pomáhají vylepšit oblast hoteliérství tím, že uzpůsobují prostředí osobním potřebám hostů.

SMART Hotel Solution
Toto řešení dodává hotelovému pokoji prémiové funkce, jako je automatické nastavení osvětlení a žaluzií pro optimální úroveň světla v místnosti. Prostřednictvím elegantních full HD displejů Samsung pro oblast pohostinství, které poskytují výjimečnou kvalitu obrazu, nabízí zákazníkům televizní obsah přizpůsobený jejich potřebám, možnost bezdrátového prohlížení obsahu mobilního zařízení na obrazovce displeje a naopak.
Information Bulletin Touch – Dává možnost přivítat hosty informacemi v reálném čase na 55palcovém displeji Samsung SMART Signage s dotykovými funkcemi.

Zdravotnictví

Samsung vyvíjí inovativní řešení v oblasti mobility, která umožňují zdravotnímu personálu poskytovat pacientům lepší péči.
Preventivní mobilní péče pro kardiaky – Umožňuje průběžné sledování chronických srdečních onemocnění v reálném čase, což dává zdravotnímu personálu důležité informace potřebné pro přesné rozhodování a zajištění nejvhodnější péče. Toto řešení se skládá ze zařízení z řady Samsung Galaxy a bezdrátového srdečního senzoru BodyGuardian.
Vidyo – Dosah zdravotní péče přesahuje prostor nemocnic či klinik díky řešení pro videokonference od Vidyo na zařízeních Samsung. Zařízení z řady Samsung Galaxy a další produkty značky Samsung, které používají řešení založená na platformě VidyoWorks, nabízejí celou řadu klinických služeb a postupů, které mohou být provedeny prostřednictvím video komunikace v reálném čase. Tato řešení přinášejí zdravotní péči pacientům v odlehlých lokalitách, včetně starších nebo neambulantních pacientů. Poskytovatelům zdravotní péče naopak dává možnost využít své specialisty pro větší počet obyvatel, což vede k lepším výsledkům.

Finanční služby

Bezpečnost a kvalitní zákaznický servis jsou základem řešení společnosti Samsung pro odvětví finančních služeb. Firemní zařízení Samsung a automatizované řešení pro správu dokumentů transformují stávající finanční procesy. Nabízí rychlejší a personalizovanější služby zákazníkům a zároveň zajišťují bezpečnost na každém kontaktním místě.

Secure & Pull Printing Solution

Zaměstnanci ve finančním sektoru mohou pracovat efektivněji díky lepšímu zabezpečení dokumentů a také jejich tisknutí. Autorizovaní pracovníci mohou využít aplikaci Samsung SecuThru™ Lite 2 pro snadné vyzvednutí důvěrných dokumentů o zákaznících z multifunkční tiskárny Samsung a bezpečně je vydat na základě ověření ID karty. Aplikace SecuThru™ Lite 2 zajišťuje, že dokumenty získají pouze oprávněné osoby. Ochraňuje tak osobní údaje a soukromí zákazníků, což je pro finanční sektor rozhodující.

Segment dopravy

Dopravní řešení společnosti Samsung poskytuje informace a datovou analýzu v reálném čase pomocí digitálních přístrojů, které jsou určené pro efektivní dodávkové a transportní procesy. Řešení také zahrnuje aktuální cestovní informace a pohodlné možnosti vlastního ovládání, aby cestujícím zajistilo mimořádný zážitek.
24/7 Professional Grade Signage Solution – Cestující mohou na různých místech letiště snadno získat aktuální informace o svém letu, včetně času odletu a příletu, čísla letu a odbavovací brány, a to díky displejům Samsung SMART Signage. Tyto zřetelně čitelné displeje, které byly vytvořeny pro spolehlivý nepřetržitý provoz v prostředí letišť, poskytují ostrý text a obrázky za prakticky jakýchkoliv světelných podmínek díky jasu 700 nitů.
Připravili:Veronika Šoufková, Jiří Janeček
PC-politika.cz
Zdroj: http://www.samsung.com/business

Balin50 24.03.2015 06:25 948 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře byly zveřejněny.
Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Video - Update publication ...
v Infuze, panely, vzhledy
44 1 RobiNN
17-12-2018 21:58
Zdielanie novinky na FB
v PHP-Fusion 9.0.3
192 6 Balin50
07-12-2018 17:27
XML Sitemap pro video
v Infuze, panely, vzhledy
715 15 zizub
02-12-2018 22:29
Novinky - posunutie pripnut...
v PHP-Fusion 9.0.3
108 1 RobiNN
02-12-2018 19:05
FormatFactory
v Pomoc
169 2 Kvido
01-12-2018 10:18
Administrácia
v PHP-Fusion 9.0.3
411 11 Balin50
13-11-2018 14:40
9.00.04
v Obecná diskuse
399 4 RobiNN
27-10-2018 12:55
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
RobiNN
před 19 dny
mimir na tieto veci je tu fórum...
M
před 19 dny
PHP 9.0 jak aktivovat registrovaného uživatele ?
C
před 1 měsícem
ahoj
Nejčtenější novinky
Žádné novinky
Žádné novinky
Žádné novinky