Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad CZ/SK
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

Nová vlna inovací pro virtualizaci desktopů a aplikací v rámci Horizon 6

Společnost VMware představila novou verzi VMware Horizon 6 s pokročilými funkcemi pro publikování aplikací, podporou pro 3D aplikace prostřednictvím vysoce výkonných virtuálních desktopů, lepší podporou pro Chromebooky, optimalizací pro softwarově definovaná datová centra včetně výhod síťové virtualizace prostřednictvím VMware NSX a s novými funkcemi pro zákazníky vlády Spojených států.

Společnost VMware představila novou verzi VMware Horizon 6 s pokročilými funkcemi pro publikování aplikací, podporou pro 3D aplikace prostřednictvím vysoce výkonných virtuálních desktopů, lepší podporou pro Chromebooky, optimalizací pro softwarově definovaná datová centra včetně výhod síťové virtualizace prostřednictvím VMware NSX a s novými funkcemi pro zákazníky vlády Spojených států.

VMware Horizon 6 je nejrozsáhlejší řešení pro virtualizaci desktopů a aplikací na trhu, které dokáže doručit a spravovat jakýkoli typ podnikových aplikací a desktopů včetně fyzických desktopů a laptopů, virtuálních desktopů a aplikací a soukromých počítačů zaměstnanců.

„VMware změnil trh, když přišel s nepřekonatelnou nabídkou publikování aplikací v rámci VMware Horizon 6, a nyní opět posouváme inovace o krok dále a představujeme nové funkce pro virtualizaci aplikací a desktopů v rámci této nejnovější verze,“ řekl Sumit Dhawan, viceprezident a generální ředitel divize desktopů a řešení pro koncové uživatele ve společnosti VMware. „Zákazníci mohou využívat unikátních výhod sjednocené platformy od VMware, která pomůže přeměnit jejich desktopy na bezpečnější virtuální pracovní prostor. Využíváme výhody virtualizace k flexibilnímu doručení libovolné aplikace kamkoli a na jakékoli zařízení, bezpečně a se sjednocenou a snadnou správou. Vedle pokročilých funkcí v rámci Horizon 6 nabízí technologické ukázky jedinečnou příležitost seznámit se s možnými novými funkcemi a dokládají náš neutuchající zájem na doručování hodnoty a inovací zákazníkům.“


Přeměna desktopů a aplikací na cestě k firemní mobilitě
Nová verze VMware Horizon 6 představuje nové funkce integrované do jediného řešení, které dokáže podpořit IT díky jednoduššímu přístupu ke správě Windows aplikací a desktopů. Inovace v publikování aplikací, podpora zařízení, správa aplikací i desktopů a podpora pro úložiště i sítě, to vše pomůže spravovat mobilní koncové uživatele snadněji a s nižšími náklady. Horizon 6 umožní zákazníkům lépe využít výhody virtualizace a proměnit jejich desktopy na bezpečný virtuální pracovní prostor na cestě k firemní mobilitě.

Novinky v rámci VMware Horizon 6:

• Publikování aplikací a podpora pro 3D grafiku – VMware Horizon 6 nabízí pokročilou podporu pro aplikace, od jednoduchých až po ty nejsložitější. Přesměrování lokálního USB úložného zařízení umožní přístup ke složkám prostřednictvím publikovaných aplikací a virtuálních desktopů. Technologie NVIDIA GRID vGPU spolu s VMware vSphere 6 a Horizon 6 dokáže koncovým uživatelům zajistit dokonalý zážitek z bohaté 3D grafiky na vysoce výkonných virtuálních desktopech pro nejnáročnější požadavky a poskytnout škálovatelnost, jakou IT týmy požadují.

• Optimalizace pro softwarově definovaná datová centra díky VMware vSphere 6, VMware NSX a VMware Virtual SAN pro vyšší bezpečnost a nižší náklady – Inovace v rámci sjednocené platformy od VMware pro virtualizaci výpočetního výkonu, sítí a úložiště pro hybridní cloud mohou pomoci snížit náklady, zjednodušit infrastrukturu a zvýšit škálovatelnost virtuálních aplikací a desktopů za využití VMware Horizon 6.

Řešení VMware NSX, pokud je nasazeno s VMware Horizon 6, přinese výrazné zjednodušení pro nasazení sítí a bezpečnosti na úrovni jediného stisknutí tlačítka. IT administrátoři mohou v řádu vteřin vytvářet pravidla pro sítě a bezpečnost, která dynamicky navazují na virtuální desktopy a aplikace v rámci Horizon 6. VMware NSX odstraní potřebu manuálního nastavení sítí a bezpečnosti, které je časově náročné a velmi chybové. Prostřednictvím mikrosegmentace a integrace s předními bezpečnostními řešeními třetích stran dokáže Horizon 6 v kombinaci s VMware NSX rozšířit bezpečnostní pravidla za hranice datového centra až k samotnému zařízení.

Kombinace hyperkonvergovaného úložiště VMware Virtual SAN 6 s řešením Horizon 6 nabídne jedinečnou integraci a lepší škálování spolu s nižšími celkovými náklady na vlastnictví pro virtuální desktopy. Řešení Horizon 6 bylo testováno pro zátěž více než 4000 desktopů na jeden cluster pro 20uzlové clustery.

Rozšíření v rámci architektury VMware Horizon 6 umožňují IT administrátorům sloučit nasazení napříč různými datovými centry a lokalitami, a využít k tomu jediné rozhraní pro správu a monitoring. Navíc podpora pro Windows Server 2012 R2 poskytuje cenově výhodnou variantu pru virtuální desktopy, protože pomáhá snížit celkové náklady na vlastnictví.

• Nové funkce pro zákazníky z řad vlády Spojených států – díky podpoře protokolu IPv6 mohou vládní subjekty integrovat VMware Horizon 6 do aktualizovaných sítí, nebo hladce přesunout stávající Horizon realizace z IPv4 do IPv6 sítě. Podpora pro přístup na základě identifikační karty nabízí snadný a bezpečný přístup k virtuálním desktopům a aplikacím. Tyto nové funkce umožňují VMware Horizon 6 pomoci zákazníkům s přizpůsobením se striktním pravidlům v oblasti bezpečnosti a soukromí, která stanovila vláda Spojených států amerických.Připravil: rjancar
PC-politika.cz


{lang: 'cs'}

Kvido 26.03.2015 00:04 321 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Banner
v Administrace obsahu
9 0 Balin50
21-03-2019 11:31
Ako skryt welcome spravu pre prihlasenych
v Pomoc
37 2 jany
19-03-2019 22:06
Užívatelské polia
v PHP-Fusion 9
311 19 Balin50
19-03-2019 18:00
Vlastné stránky
v PHP-Fusion 9
81 3 Balin50
18-03-2019 21:15
Tvorba Theme - ( Bootstrap )
v PHP-Fusion 9
132 5 RobiNN
17-03-2019 21:45
Chyba databáze
v PHP-Fusion 8
4070 12 RobiNN
14-03-2019 12:29
SEO ako to funguje
v PHP-Fusion 9
366 2 Balin50
10-03-2019 08:44