Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
PHP-Fusion 9 Jádro
v9.03.00
Překlad
Pravidelně aktualizovaný
Demo
Testovat PHP-Fusion

Novinky

Výluka omezí provoz vlaků mezi Hradcem Králové, Velkým Osekem a Poděbrady

Od 11. dubna nepřetržitě do 19. dubna bude Správa železniční dopravní cesty opravovat trať v úseku mezi Hradcem Králové a Velkým Osekem. Během výluky budou vlaky ve vyloučeném úseku nahrazeny autobusy, které pojedou podle výlukového jízdního řádu. Rychlíky Praha – Hradec Králové nahradí České dráhy v úseku mezi Poděbrady a Hradcem Králové autobusy.

Od 11. dubna nepřetržitě do 19. dubna bude Správa železniční dopravní cesty opravovat trať v úseku mezi Hradcem Králové a Velkým Osekem. Během výluky budou vlaky ve vyloučeném úseku nahrazeny autobusy, které pojedou podle výlukového jízdního řádu. Rychlíky Praha – Hradec Králové nahradí České dráhy v úseku mezi Poděbrady a Hradcem Králové autobusy, místo regionálních vlaků bude náhradní doprava zajištěna v úseku Velký Osek – Chlumec nad Cidlinou – Hradec Králové. Cestující upozorňujeme, že některé spoje náhradní autobusové dopravy budou oproti pravidelnému jízdnímu řádu odjíždět dříve a naopak přijíždět později.

V pondělí 20. dubna začne druhá fáze výluky, při které bude vlaková doprava omezena v kratším úseku mezi Velkým Osekem a Chlumcem nad Cidlinou. Až do 25. května budou rychlíky nahrazovány autobusy mezi Poděbrady a Chlumcem nad Cidlinou, regionální vlaky pak v úseku Velký Osek – Chlumec nad Cidlinou. Podrobné informace o výlukách jsou na webu >www.cd.cz/omezeniprovozu.

Omezení provozu od 11. dubna od 8:00 nepřetržitě do 19. dubna do 24:00
Během první fáze výluky zavedou České dráhy celkem šest linek náhradní autobusové dopravy, které zajistí dopravu ve vyloučeném úseku mezi Velkým Osekem a Hradcem Králové:
• Linka Z – autobusy po jedou v úseku Hradec Králové hl.n. – Chlumec nad Cidlinou a opačně, budou zastavovat ve všech zastávkách podle výlukového jízdního řádu.
• Linka S – autobusy pojedou jako zrychlené spoje v úseku Chlumec nad Cidlinou – Hradec Králové hl.n. a budou zastavovat jen v Novém Městě nad Cidlinou a Dobřenicích.
• Linka R – rychlé autobusy pojedou v úseku Hradec Králové hl.n. – Poděbrady a opačně. Tyto autobusy nebudou po trase nikde zastavovat.
• Linka P – autobusy pojedou v úseku Hradec Králové hl.n. – Poděbrady a opačně. Zastavovat budou jen v Chlumci nad Cidlinou. Odjezdy z Hradce Králové jsou v dřívější časové poloze. Tento spoj je určen cestujícím, kteří přestupují v Chlumci nad Cidlinou do vlaků ve směru do Nového Bydžova a Městce Králové. Tyto spoje nemají ve stanici Hradec Králové hl.n. přípojové vazby, cestující, kteří nepřestupují v Chlumci nad Cidlinou využijí jiné linky náhradní dopravy.
• Linka C – autobusy pojedou v úseku Hradec Králové hl.n. – Chlumec nad Cidlinou a opačně. Ve stanici Chlumec nad Cidlinou nebudou tyto spoje čekat na přípojné vlaky. Tyto spoje jsou určeny cestujícím, kteří jedou z Chlumce nad Cidlinou a přestupují v Hradci Králové.
• Linka V – autobusy pojedou v úseku Chlumec nad Cidlinou – Velký Osek – (Kolín) a opačně a budou zastavovat jen na vyjmenovaných zastávkách podle výlukového jízdního řádu.
Výlukový jízdní řád platný od 11. do 19. dubna je k dispozici na stránkách www.cd.cz/cs/vnitrostatni-cestovani/jizdni-rad/tratove-jizdni-rady/files/k020vyluka02.pdf.

Omezení provozu od 20. dubna od 00:00 nepřetržitě do 25. května do 24:00
Během druhé fáze výluky bude omezen provoz v úseku Velký Osek – Chlumec nad Cidlinou. České dráhy zajistí dvě linky náhradních autobusů:
• Linka R – autobusy pojedou v úseku Chlumec nad Cidlinou – Poděbrady a opačně a na své trase nebudou nikde zastavovat.
• Linka V – autobusy pojedou v úseku Chlumec nad Cidlinou – Velký Osek – (Kolín) a opačně a budou zastavovat jen ve vyjmenovaných zastávkách podle výlukového jízdního řádu.
Výlukový jízdní řád je k dispozici na stránkách www.cd.cz/cs/vnitrostatni-cestovani/jizdni-rad/tratove-jizdni-rady/files/k020vyluka03.pdf.
Další informace platné během obou fází výluk
• Cestující upozorňujeme, že spoje náhradní dopravy nebudou obsluhovat zastávku Choťovice. Během uzavírky přejezdu v Sánech budou náhradní autobusy zastavovat na křižovatce v Opolánkách cca 20 m od autobusové zastávky „Opolany, Opolánky, host.“ Informace o uzavírce přejezdu bude včas zveřejněna.
• V autobusech náhradní autobusové přepravy není povolena přeprava jízdních kol. Případná hromadná přeprava jízdních kol se musí předhlásit na ROC Hradec Králové tel. 972 341 641 nejméně 48 hod. předem.
• Případnou přepravu cestujících na invalidním vozíku lze zajistit náhradním vozidlem. Tato přeprava může být uskutečněna pouze po předchozím předhlášení nejméně 24 hodin předem na ROC Hradec Králové, tel. 972 341 641.
• V souvislosti se zavedením náhradní autobusové dopravy nejsou vždy zajištěny přípoje v Chlumci nad Cidlinou směrem do Poděbrad a Prahy hl.n. Cestující mohou využít náhradní spojení přes Velký Osek a Kolín bez doplatku za trasu oklikou.
• Pro spojení Hradec Králové hl.n. – Praha a opačně lze využít také spojení přes stanici Pardubice hl.n. Cestující budou odbaveni jízdenkami po přímé trase, tj. bez doplatku za jízdu oklikou přes Pardubice hl.n.
Cestujícím se omlouváme za možné komplikace způsobené výlukovými pracemi SŽDC.
Připravil: rjancar
PC-politika.cz


{lang: 'cs'}

Kvido 05.04.2015 10:06 356 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
instalace phpMyadmin for Windows 10
v PHP-Fusion 9
27 1 RobiNN
21-02-2019 11:05
Vstup z jiného PC
v Obecná diskuse
74 2 Kvido
20-02-2019 09:51
Video addon questions
v Infuze, panely, vzhledy
1410 8 zizub
18-02-2019 09:24
Fórum - reputacia
v PHP-Fusion 9
128 1 Balin50
17-02-2019 17:26
Stránka bola aktualizovaná na 9.03.00
v Obecná diskuse
132 0 RobiNN
16-02-2019 13:24
FAQ
v PHP-Fusion 9
470 4 Balin50
12-02-2019 09:55
Vlastný panel - editacia
v Administrace obsahu
228 0 Balin50
12-02-2019 09:52
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.